تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

عجیب ترین طراحی های فضای اداری در جهان - شرکت پارتیشن پرچین

عجیب ترین طراحی های فضای اداری در جهان

مقدمه

اگر شما هم به دنبال ایجاد فضایی متفاوت در دفتر کار یا شرکتتان هستید بهتر است نگاهی به این مطلب بیاندازید. در این مقاله عجیب ترین طراحی های فضای اداری که در عین حال بسیار هم هیجان انگیز هستند را با یکدیگر بررسی می کنیم.

  1. شرکت بارک

شرکت بارک

شرکت عرضه حیوانات خانگی بارک ادعا می کند که بهترین طراحی فضای اداری را سگ ها ارائه می دهد. فضای داخلی به شکلی طراحی شده که کارمندان و سگ ها می توانند به راحتی در کنار یکدیگر نشسته و حتی دراز بکشند. همچنین فضایی برای بازی سگ ها نیز تعبیه شده است.

2. شرکت دیجیتال مارکتینگ DLG

شرکت دیجیتال مارکتینگ DLG 

شرکت دیجیتال مارکتینگ DLG به گونه ای طراحی شده که اصلا شبیه یک فضای اداری نیست. بلکه بیشتر بر انعطاف پذیری، راحتی و آرامش تمرکز دارد.
مبلمان مدرن و طراحی به روز این شرکت فضای منحصر به فردی را ایجاد می کند. همچنین اتاق هایی نیز به منظور گردهمایی تیم ها تعبیه شده است.

3. شرکت گوستو

شرکت گوستو

شرکت گوستو در یک انبار بزرگ و قدیمی که به دهه 70 میلادی بر می گردد واقع شده است. مشتریان در فضایی غار مانند با کارمندان ملاقات می کنند. همچنین در این فضا دیواری قرار دارد که کارمندان همین شرکت بر روی آن نقاشی کرده اند.

 

4. شرکت Mindvalley

شرکت Mindvalley

با الهام از شیشه های رنگی در کلیسای گائودی در بارسلونا، شرکت Mindvalley با استفاده از نور طبیعی “سایه های رنگی” را تولید می کنند. هنگام حرکت خورشید در آسمان، فضا به رنگ های مختلف در می آید.

 

5. دفتر مرکزی اسلاک

دفتر مرکزی اسلاک

دفتر مرکزی اسلاک را نسخه اداری سیاره زمین بدانید. هر طبقه از دفاتر این شرکت، منطقه ای متفاوت از مسیر تجاری اقیانوس آرام که از جنوب کالیفرنیا تا شمال غربی اقیانوس آرام گسترش یافته و شامل بیابان ها، جنگل ها و قله های کوهستانی است را تداعی می کند. سطح لابی، به شکل یک اردوگاه طراحی شده است، جایی که کارمندان می توانند قبل از شروع صعود، خود را جمع و جور کنند و یا در سازه های شبیه چادر استراحت کنند.

 

امیدواریم از مطالعه مقاله عجیب ترین طراحی های فضای اداری در جهان لذت برده باشید. شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره برای دکوراسیون اداری دفتر خود با مشاورین ما در شرکت پارتیشن اداری پرچین تماس حاصل کنید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.