تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

راجع به مزیت های پارتیشن دوجداره اداری چه می‌دانید؟ - شرکت پارتیشن پرچین

راجع به مزیت های پارتیشن دوجداره اداری چه می‌دانید؟

اکنون با پدیده ای به‌نام دکوراسیون اداری مواجه هستیم که شاید تا سال ها قبل دکوراسیون اداری مورد توجه کسی قرار نمی‌گرفت. اما امروزه به دلیل پیشرفت های بسیار زیاد در زمینه دکوراسیون، طراحی اداری و… این مقوله اهمیت خاصی پیدا کرده است. یکی از اولین اقداماتی که برای راه اندازی یک دفتر یا شرکت باید انجام داد، طراحی دکوراسیون اداری است؛‌ شرکت پرچین علاوه بر تولید پارتیشن و شیشه سکوریت، کار طراحی را نیز انجام می‌دهد. در بخش های بعدی توضیحات مفصلی راجع به پارتیشن داده شده است که مطالعه آن به شما کمک شایانی در انتخاب نوع پارتیشن مناسب، می‌کند.

پارتیشن اداری چیست؟

پارتیشن فریم آلومینیوم پرچین

پارتیشن اداری یکی از وسیله هایی است که شرایط کاری مناسب را در محیط هایی که فضای باز دارند به منظور بهینه سازی فضا و بالا بردن راندمان کاری افراد مورد توجه و استفاده قرار می‌گیرد. برای بهبود و افزایش ارتباط و فضای کاری مناسب از پارتیشن اداری شیشه ای و یا ام دی اف استفاده می‌شود و همچنین اگر فضای در دسترس شما کم است، استفاده از جداسازی فضا به وسیله پارتیشن بندی، هوشمندانه ترین راهکار می‌باشد. قطعا پارتیشن بر روابط کارمندان تاثیر می گذارد و باعث افزایش راندمان کاری آنها می شود.

عملکرد پارتیشن اداری به این صورت است که کارایی افراد را افزایش می دهد و باعث می شود فضای متفاوتی ایجاد شود و از ایجاد سر و صدا جلوگیری می کند. این پارتیشن ها حریم خصوصی برای افراد ایجاد می کنند که باعث می شود، بتوانند راحت تر در محیط کار خود فعالیت داشته باشند و به مرتب سازی فضا کمک می کنند. پارتیشن، باعث مجزا کردن فضاها از یکدیگر و تقسیم بندی بهتر آنها خواهد شد.

پارتیشن اداری دو جداره چیست؟

پارتیشن-دوجداره-ام-دی-اف-پرچین

پارتیشن دوجداره برای جلوگیری از مزاحمت های شنیداری و دیداری استفاده می‌شود. به منظور ایستایی، زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن این نوع پارتیشن از مدل های متفاوت استفاده می‌گردد. ام دی اف مورد استفاده در این نوع پارتیشن 16 میلی و تمام لبه ها با نوار پی وی سی عایق شده است . ضخامت پارتیشن دو جداره 13 سانتیمتر و ارتفاع آن به صورت کوتاه نیمه بلند و بلند، همچنین تا زیر سقف قابل پیاده سازی می‌باشد.

مزایای پارتیشن دوجداره

پارتيشن دوجداره برای جلوگيری از مزاحمت هاي شنيداری و ديداری استفاده می‌شود. به منظور ایستایی، زیبایی و عایق صوتی و آکوستیک بودن این نوع پارتیشن، عمدتا در پارتیشن دوجداره استفاده از شيشه های دوجداره مات به جای پنل يو پی وی سی توصيه می‌شود. از مزایای پارتیشن دوجداره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • – دارای مسیر عبور کابل های برق تلفن شبکه و سایر موارد تاسیساتی پارتیشن
  • – عاری از هرگونه اتصال بدنه و رسانایی برق و عدم ایجاد پارازیت و noise
  • – قابلیت استفاده از شیشه ساده و سندپلاست و طلق پلی کربنات با شفافیت ۹۲% ضد ضربه و ایمن
  • – منحصر به فرد نسبت به موارد مشابه در ایستایی بدون هرگونه ساپورت و اتصال به زمین پارتیشن

 

انواع مدل های پارتیشن دوجداره

پارتیشن دوجداره mdf

پارتیشن دوجداره چوبی

پارتیشن mdf از بروزترین پارتيشن های دوجداره می‌باشد كه البته بنا بر كاربری مورد نظر به انواع مختلف تقسيم می شود. ولی به‌طور كلی از دو جداره تشكيل شده كه ميتوان از ترکیب پانل ام دی اف و یا قاب های شیشه خور تشکیل شده باشد.

محصولات پارتیشن دو جداره به چند دسته تقسیم کرده است . اولین گروه از پارتیشن دو جداره، پارتیشن دو جداره ام دی اف میباشد که این نوع پارتیشن به عنوان پارتیشن دفتر کار استفاده می‌شود.

 همانطور که گفته شد این مدل از دو قسمت پانل و قاب شیشه تشکیل شده است که میزان متر مربعی که پانل پرکننده و یا شیشه تشکیل می دهد تاثیری روی قیمت پارتیشن ندارد. در این نوع پارتیشن از ام دی اف ۱۶ میلیمتری با روکش ملامینه استفاده می شود و در قسمتهای شیشه نیز از شیشه سکوریت ۴ و ۶ میلیمتری با توان سنبلاست استفاده می‌گردد از استفاده از فوم سایلنت و پانل آکوستیک و شیشه دو جداره آکوستیک با گاز میانی آرگون، پارتیشن دو جداره آکوستیک است که این پارتیشن درجه آکوستیکی صدای بسیار زیادی داشته و یکی از پر کاربرد ترین پارتیشن های اداری ستاپ است.

پارتیشن دوجداره شیشه ای

نوع دیگر پارتیشن، پارتیشن شیشه ای است که از آلیاژ آلومینیوم و استیل پروفیل اختصاصی بدست آمده که از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است.

پارتيشن دوجداره قابليت جداسازی قسمت ورودی ساختمان و راهرو های منتهی به اتاق ها را از فضاهای ديگر ميسر می سازد. همچنين با اين پارتيشن ميتوان فضاهای پرت را پنهان كرده و قسمت جديد بابت انباری را ايجاد كرد. پارتیشن دوجداره دارای قابلیت جابجایی با قطعات قابل حمل می‌باشد و این امکان را برای سازمان یا اُرگان فراهم میسازد تا زمانی که قصد متناسب سازی یا تغییر سیستم توزیع و چیدمان نیروی انسانی و یا تغییر محل و مکان خود را داشته باشد.

عملکرد پارتیشن دو جداره

پارتیشن شیشه با فریم آلومینیوم

دو جداره بودن پارتیشن باعث ایستایی و مقاومت بیشتر پارتیشن نسبت به مدل پارتیشن تک جداره ارزان می شود . همین استقامت پارتیشن دوجداره باعث می شود که پارتیشن در طول دوره استفاده اصطحلاک کمتری داشته و نیاز به نگهداری و سرویس برعکس مدل تک جداره نداشته و بعد از مدتی احتیاج به رگلاژ ندارد . استفاده از این نوع مدل پارتیشن دوجداره که بهترین در نوع و مدل خود می باشد به تمامی مصرف کنندگان توصیه می شود چرا که نصب و استفاده از امکانات پارتیشن دوجداره نوعی آینده نگری محسوب می شود .

نکته بعدی در خصوص پارتیشن دوجداره ضخامت 13 سانتیمتری آن به ما این اجازه را خواهد داد که بدون اتصال به زمین به نصب پارتیشن اقدام کنیم . در بسیاری از مدلهای تک جداره پارتیشن قسمت آلومینیومی به زمین پیچ می شود که این کار برای کارفرما خوشایند نیست . برای عایق بیشتر جهت صداگیری میتوان در بین جداره های پارتیشن دو جداره از فوم بی صدا یا از پشم شیشه استفاده کرد و به راحتی این نوع پارتیشن در اتاق جلسات کاربرد دارد. پس با کمی هزینه بیشتر نسبت به پارتیشن تک جداره می توان آینده نگری کرد و پارتیشنی مناسب، با کارایی بسیار بالا انتخاب نمود و از امکانات آن بهره برد.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

محصولات پارتیشن دوجداره آلومینیومی اداری به چند دسته تقسیم شده است که اولین گروه از پارتیشن دو جداره، پارتیشن دو جداره ام دی اف است که همانگونه که ذکر شد این پارتیشن مناسب دفترکار است. در قسمتهای شیشه‌‌ای این پارتیشن، از شیشه سکوریت نشکن با توان سندبلاست استفاده می‌شود.

نوع دیگر پارتیشن دوجداره آلومینیومی، پارتیشن شیشه‎ ای می‎باشد که از آلیاژ آلومینیوم و استیل پروفیل تشکیل شده که از کیفیت بالایی برخوردار است. که می تواند بسته به میزان هزینه و سلیقه مشتری متغییر باشد.

شرکت پارتیشن پرچین، پیش‌رو در تولید پارتیشن های اداری

پرچین یکی از شرکت های تولید پارتیشن است که قدمت زیادی در این زمینه دارد. همانطور که می‌دانید کیفیت حرف اول را در پارتیشن های اداری می‌زند، اگر پارتیشن از کیفیت مطلوبی برخوردار نباشد، به‌ناچار مجبور به پرداخت هزینه های گزافی خواهید شد، ولی تولیدی پرچین با بهترین متریال اقدام به تولید پارتیشن می‌کند. همین کیفیت بالا سبب شده است تا پرچین بتواند رضایت حداکثری مشتریان خود را جلب کند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.