تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

اقتصادی ترین پارتیشن اداری (راهنمای خرید پارتیشن) - شرکت پارتیشن پرچین

اقتصادی ترین پارتیشن اداری (راهنمای خرید پارتیشن)

اگر قصد تغییر دکوراسیون محیط اداری خود و استفاده از پارتیشن را دارید؛ به طور قطع هزینه یکی از عوامل تاثیرگذار و حیاتی برای شماست! در واقع می‌توان گفت که در بسیاری از موارد این هزینه است که روی انتخاب های ما نقش مهمی دارد. در این مقاله قصد داریم شما را با تعدادی از پارتیشن اداری اقتصادی پرچین آشنا کنیم.

اصلا چرا پارتیشن اداری؟

یافتن پاسخ این سوال شما کمک شایانی به تصمیم گیری شما در انتخای و خرید پارتیشن می‌کند. به‌صورت کوتاه مزایای استفاده از پارتیشن را برای شما شرح می‌دهیم. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله زیر را مطالعه کنید.

تقسیم بندی صحیح فضا

پارتیشن به شما کمک می‌کند تا از فضای خود استفاده بهینه ای داشته باشید. یعنی می‌توانید از کوچکترین نقاط و یا حتی مکان هایی که قبلا قابل استفاده نبوده اند نیز استفاده کنید.

حریم خصوصی، اصلی ترین نیاز هر فرد

پارتیشن سبب می‌شود تا تمرکز و دقت و کارایی شما افزایش پیدا کند. به این صورت که با فراهم کردن حریم خصوصی برای شما، محیطی به دور از آشفتگی و سر و صدا را ایجاد می‌کند.

زیبایی محیط

با خرید پارتیشن پرچین و نصب آن می‌توانید زیبایی را به محیط اداری خود هدیه دهید. در واقع با خرید پارتیشن اداری، به چند هدف اساسی و مورد نیاز در محل کار، اداره، شرکت یا حتی منزل می‌رسید!

با این تفاسیر، چه پارتیشنی را برای محل کار انتخاب کنیم؟

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

ابتدا باید با انواع مختلف پارتیشن آشنا شوید و بر حسب نیاز یکی را انتخاب کرده، با پرچین تماس بگیرید و از متخصصان مربوطه مشاوره و راهنمایی دریافت کنید. اگر می‌خواهید با انواع پارتیشن های تولید شده توسط پرچین آشنا شوید، توصیه می‌کنیم مقاله زیر را مطالعه کنید.

به‌طور کلی پارتیشن ها در دو دسته تک جداره و دوجداره قرار می‌گیرند. دوجداره از یک لایه بیشتر نسبت به نوع تک جداره ساخته شده است. همین امر دلیلی برای افزایش قیمت پارتیشن دوجداره می‌باشد. مزایای پارتیشن دوجداره فقط به همین مورد ختم نمی‌شود بلکه ویژگی های دیگری نیز دارد که در مقاله‌ بالا به آن پرداخته شده است.

خرید پارتیشن دوجداره ارزش دارد یا تک جداره؟

برای پاسخ این سوال، ابتدا باید از خود بپرسید که چه توقعی از پارتیشن اداری دارید. اگر فقط می‌خواهید از پارتیشن برای تقسیم بندی و زیبایی با امکانات محدود، استفاده کنید بهتر است نوع تک جداره را انتخاب کنید. پارتیشن دوجداره اداری، از امکانات بیشتری برخوردار است و می‌توان به همراه آن از پرده کرکره استفاده کرد و همچنین عایق صدا و حرارت نیز می‌باشد.

پارتیشن اداری اقتصادی پرچین

پارتیشن دوجداره آلومینیومی از اقتصادی ترین پارتیشن های اداری است. شاید در وهله اول هزینه آن کمی بالا باشد ولی اگر این هزینه را در کنار قابلیت های منحصر به فرد پارتیشن آلومینیومی دوجداره قرار دهید، متوجه می‌شوید که خرید پارتیشن آلومینیومی دوجداره اداری با این قیمت، بسیار اقتصادی و کاربردی است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.