تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

دورکاری در خانه (طراحی دفتر کار خانگی) | شرکت پارتیشن پرچین

دورکاری در خانه

مقدمه:

دورکاری در خانه نیازمند طراحی دکوراسیون متفاوتی است تا فضای کار را برای فرد تداعی کند. امروزه افراد در بسیاری از مشاغل به صورت غیر حضوری مشغول به کار هستند و این روند به سرعت در حال رشد است. بنابراین ایجاد یک فضای کاری در خانه، به شما کمک می کند تا به شکل بهتری بر روی کار خود تمرکز کرده و از فضای خانگی خارج شوید.

در مقاله دورکاری در خانه ما سعی کردیم تا ایده هایی برای ایجاد و طراحی یک محیط کاری در منزل را به شما عزیزان ارائه دهیم. این دفاتر خانگی، همه یک نکته اشتراک دارند و آن فضایی پیچیده و به دور از وسوسه های موجود در خانه مانند تلویزیون و غیره است.

 

 

دفتر کار خانگی مینیمالیستی

دفتر کار خانگی مینیمالیستی

در این طراحی می بینید که یک دیوار اتاق اشغال شده است. انتخاب رنگ سفید مطابق با رنگ دیوارهاست تا در فضای اتاق ادغام گردد. چیدمان اشیا و لوازم تزئینی نیز بسیار محدود است. استفاده از رنگ سفید موجب شادابی محیط می‌گردد.

 

میز کار دیواری

میز کار دیواری
فضاهای محدود، همواره به خلاقیت بیشتری نیاز دارند. در این مدل از یک میز تحریر ساده دیواری استفاده شده که در مواقع لزوم باز می شود. این طراحی برای مکان های کوچک بسیار مناسب است و همچنین هزینه پایینی دارد.

 

اتاق کار خانگی

اتاق کار خانگیاگر شما در منزل خود اتاق اضافی دارید می توانید با اجرای یک طراحی زیبا آن را به دفتر کار خانگی تبدیل کنید. این دفتر کار می تواند تمام المان های یک فضای کاری را دارا باشد و در عین حال در محیط آرام خانه واقع گردد.

 

 

دفتر کار خانگی دلباز

دفتر کار خانگی دلباز
این طراحی منحصر به فرد توسط طراح معروف ایالات متحده، کانگ چانگ انجام شده است. یک جزیره کاری که دکوراسیون دفتر کار خانگی بسیار خاصی را بوجود آورده است. میز منحنی با پایه مورب، همخوانی رنگ دکوراسیون با کفپوش و حتی پنکه‌ سقفی.

 

دفتر کار خانگی با طرح عرشه کشتی

دفتر کار خانگی با طرح عرشه کشتی
این مدل از دکوراسیون دفتر کار خانگی، با الهام از عرشه کشتی طراحی شده است. حتی سکان کشتی و تجهیزات نیز در این تصویر مشاهده می‌شود. این طراحی مخصوص فضاهای بزرگی که در طبقات بالای منزل قرار دارند می باشد.

 

دفتر کار خانگی رنگارنگ

دفتر کار خانگی رنگارنگ
سبز روشن و طلایی، کفپوش راه راه سبز محو و قرینه سازی با کمد‌های سفید رنگ، یک رنگین کمان اختصاصی بوجود آورده است. نکته قابل توجه استفاده حداکثری از فضا می‌باشد حتی بالای هر کمد قفسه بندی شده تا کاربر بتواند از حداکثر فضا استفاده کند.

 

شما نیز می توانید حتی با دارا بودن حداقل فضا، یک دفتر کار خانگی برای خود طراحی کنید. به شکلی که تمامی المان های لازم برای فعالیت و تمرکز را دارا باشد. همچنین می توانید از مشاورین ما در شرکت پارتیشن اداری پرچین نیز کمک دریافت نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.