تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

پارتیشن عایق صدا - شرکت پارتیشن پرچین

پارتیشن عایق صدا

پارتیشن عایق صدا یا آکوستیک

با توجه به محدود بودن فضاهای اداری و دفتری، یکی از راه حل های مناسب برای ایجاد حریم شخصی کارکنان و همچنین ایجاد نظم و یکپارچگی در محیط؛ مجزاسازی فضا می باشد. اما در امر جداسازی فضا باید به عایق بودن صدا نیز توجه شود تا راندمان کاری افراد کاهش پیدا نکند.

یکی از راه حل های این مساله استفاده از پارتیشن عایق صدا یا پارتیشن آکوستیک می باشد. در پارتیشن های آکوستیک فوم های ضد صدا مانع انتقال اصوات اضافی به محیط می شوند و با افزایش تمرکز در کارمندان، شرایط کار را برای آن ها بهینه می سازند.

از دیگر مزایای پارتیشن عایق صدا می توان به انعطاف پذیری بالای آن اشاره کرد که در هر محیطی قابل نصب بوده و با فضاهای مختلف سازگار است. همچنین نصب این پارتیشن ها نیز سریع و آسان می باشد.

پارتیشن عایق صدا شیشه ای

پارتیشن آکوستیک شیشه ای از دیگر انواع پارتیشن عایق صدا می باشد که می توان در اماکن اداری از آن ها استفاده کرد.

تفاوت اصلی پارتیشن آکوستیک شیشه ای با پارتیشن آکوستیک فومی در جابجایی آن است. جابجایی پارتیشن شیشه ای نسبت به فومی سخت تر می باشد. همچنین این پارتیشن ها از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند.

با این حال به دلیل زیبایی و شفافیت این نوع پارتیشن و جلوه خاص و مدرنی که به محیط می بخشد، یکی از پرطرفدارترین پارتیشن های آکوستیک می باشد.

محیط اداری عایق صدا

فضای اداری عایق صدا به خودی خود از بین برنده بسیاری از مشکلات در محیط خواهد بود. انعکاس صدا در فضاهای عمومی اداری و محل تردد افراد، مزاحمت های زیادی را در پی خواهد داشت.

این امر باعث به وجود آمدن اختلال در عملکرد افراد و در نتیجه، راندمان کار می شود. لازم به ذکر است که از مصالح و متریال متنوعی در محیط اداری اکوستیک برای بهبود این مشکل استفاده می شود.

پارتیشن آکوستیک اداری علاوه بر عایق صازی محیط، باعث زیباسازی شده و جلوه بصری ایجاد می کند.

 پارتیشن اکوستیک دوجداره، از شیشه های چهار جداره تشکیل شده است. قابل ذکر است که در فضای بین جداره های این شیشه های چهار جداره، گاز هایی اشباع و پر می شود که قادر به جلوگیری از نفوذ صدا و مانعی برای عبور صدا می باشد.

همچنین پیرامون آن ها نیز توسط پانل هایی پارتیشن اکوستیک بسته شده است. پارتیشن اکوستیک قابلیت هماهنگی و هارمونی مناسب با دکوراسیون محیط اداری شما را خواهد داشت و بدین ترتیب زیبایی محیط را دوچندان می سازد. البته در کنار استفاده مناسب از پارتیشن اکوستیک، بهره بردن از سبک و روش رویه کوب هایی از جنس چرم و یا چوب قدمی مؤثر در داشتن فضای اداری اکوستیک خواهد بود.

شرکت پارتیشن اداری پرچین آماده ارائه خدمت و مشاوره به شما عزیزان می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.