تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

شیشه سکوریت پرچین

توضیحاتی در مورد شیشه سکوریت برای آشنایی بهتر

کارخانه شیشه سکوریت درجه 1 پرچین همواره با تولید شیشه سکوریت برای اجرای بهترین و با کیفیت ترین انواع پارتیشن اداری، تولید خود را افزایش داده تا کارفرمایان با رضایت کامل پروژه خود را تحویل گیرند.

هنگام سوانح فاجعه باری مانند آتش سوزی و نقص فنی یا هر حادثه دیگری که ممکن است منجر به شکستن شیشه شود،گاهی آسیب های ناشی از تکه های خرد شده شیشه بسیار خطرناک خواهد بود. گاهی هم باعث خسارت‌های جبران ناپذیر می گردد. این آسیب به دلیل ایجاد تکه های تیز شیشه هنگام شکستن ایجاد می‌شود.

دلایلی نظیر در امان ماندن از این گونه خطرات و رسیدن به درجه بسیار بالاتری از مقاومت در برابر ضربه، انسان را به فکر تولید شیشه سکوریت نشکن انداخت.

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت یا شیشه نشکن به نوعی شیشه گفته می‌شود که مقاومت بسیار بالایی نسبت به شیشه خام دارد و در برابر ضربه استحکام بالاتری دارد. همچنین در صورت شکستن به تکه های ریز و بی خطر تبدیل می‌شوند که توانایی آسیب رساندن به انسان را ندارند. این شیشه سکوریت شفاف بوده و در درجه بندی مختلف، سکوریت می‌شود.

فرآیند تولید شیشه سکوریت پرچین

اگر مقداری اسید سرب به مواد اولیه شیشه سکوریت اضافه شود، محصول نهایی مقاومت بیشتری در برابر ضربه و فشار خواهد داشت. نحوه ساخت شیشه سکوریت در کارخانه به این صورت است که، شیشه خام طی فرآیند حرارتی تحت حرارت قرار می‌گیرد و سپس به سرعت آن را سرد می‌کنند. این اختلاف دما موجب ایجاد ویژگی های فیزیکی می‌گردد و این امر مقاومت شیشه را تا حد کافی بالا می برد. 

این ویژگی از طریق جذب سرما بعد از حرارت طی تنش های کششی حاصل می‌گردد. لایه های بیرونی شیشه سکوریت زودتر از لایه های درونی خنک می‌شوند و این اختلاف زمان در سرد شدن لایه ها موجب استحکام شیشه می‌گردد.

مزایا و کاربرد‌های شیشه نشکن (سکوریت)

امروزه در ساخت پارتیشن شیشه ای استفاده از شیشه سکوریت بسیار رایج شده است و این امر علاوه بر تامین نیاز شرکت و زیبا جلوه دادن به طراحی دکوراسیون اداری ساختمان، از نظر اقتصادی هم کاملا مقرون به صرفه است.

با استفاده از شیشه سکوریت در طراحی ساختمان می توان میزان بیشتری نور خورشید را وارد محیط کرد و در نتیجه در مصرف انرژی هم صرفه جویی کرد. با توجه به مقاومت بسیار خوب شیشه سکوریت که تا هفت برابر بیشتر از شیشه خام است، این شیشه علاوه بر ایجاد پارتیشن، می‌تواند در فضای بیرونی هم کار آمد باشد.

از شیشه سکوریت در درب آسانسور ها، درب ورودی راه پله ها، درب کشویی و سایر موارد مشابه می‌توان استفاده کرد. علاوه بر کاربردهای عمومی ذکر شده، جالب است بدانید که از شیشه سکوریت حتی در کاربردهای خاص تر مانند کلاه فضانوردان و پنجره های شاتل نوردان فضایی هم استفاده می‌شود.

شیشه سکوریت پرچین
قیمت شیشه سکوریت پرچین

برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی برای خرید شیشه سکوریت پرچین با قیمت مناسب می‌توانید با شماره های  22914104 و 22914103 

تماس حاصل فرمایید.

—————

همچنین در صورت امکان می‌توانید بصورت حضوری به آدرس زیر مراجعه کنید.

————–

تهران، میرداماد، میدان کاظمی، خیابان ساسانی پور، نبش معیری، پلاک 9، واحد 3، طبقه دو، شرکت پرچین

شیشه لمینت

شیشه لمینت هم همانند شیشه سکوریت یکی از رایج ترین و معروف ترین انواع شیشه های ایمنی و نشکن است. شیشه لمینت از دو لایه شیشه سکوریت با طلق یا دو لایه شیشه خام با رزین  با هم لمینت می‌شوند. هنگامی که لایه شیشه ای می شکند، تکه های شکسته شده توسط لایه میانی که معمولا از جنس طلق یا رزین هستند، نگه داشته شده و از ایجاد ریختن شیشه جلوگیری می‌کند.

در صورتی که ضربه خورده شده به شیشه لمینت به اندازه ای شدید نباشد که منجر به سوراخ شده شیشه شود، ترک خوردگی به شکل تار عنکبوت دیده می شود.

شیشه لمینت پرچین
شیشه لمینت پرچین

کاربرد استفاده از شیشه لمینت

  • – کاربرد حفاظتی در شیشه جلوی اتومبیل، شیشه جلو و بغل مترو، شیشه منازل، شیشه پله های شیشه ای، محیط اداری 
  • – استفاده در عینک های ایمنی کارگران صنعتی به منظور حفاظت از چشم آنها در کارهای فنی
  • – استفاده در انواع پارتیشن اداری و پارتیشن با شیشه هوشمند اداری 

شیشه سکوریت مات

امروزه در بسیاری از سازمان‌های اداری دولتی و شرکت های خصوصی ایجاد لوگوی شرکت روی شیشه بسیار رایج شده است و به نوعی جنبه تبلیغات شرکت هم محسوب می شود. برای این کار قالب شرکت، توسط تیم فنی پرچین طراحی و به بخش تولید فرستاده می شود و سپس توسط دستگاه سند بلاست طرح روی شیشه اعمال می‌شود. شما با این کار شرکت خود را در محیط نمایان می‌کنید و باعث می‌شوید که مشتریان با اعتماد کامل خرید خود را هر بهتر انجام دهند…

 

در حال حاضر به دلیل کاربرد های زیاد شیشه سکوریت شاهد تولید انواع مختلفی از آنها هستیم که یکی از آنها شیشه سکوریت مات است. کارخانه شیشه سکوریت پرچین همواره بر این تلاش است که شیشه سکوریت با قابلیت های مختلف تولید کرده تا همیشه قابل توجه و چشمگیر و برای کارفرمایان کاربرد و کار آمد باشد و موجب زیبایی ساختمان شود.

شیشه سکوریت طرح دار

شیشه سکوریت طرح دار همان شیشه سکوریت شفاف است، که با طراحی نظیر سند بلاست، حکاکی روی شیشه یا ساتینا صورت می‌گیرد. وجود هر طرح و نقش و نگاری روی شیشه به طبع موجب زیباتر شدن شیشه و تحت تاثیر گرفتن افرادی که شیشه را مشاهده می‌کنند، می‌شود. به طور کلی به چند روش مختلف می توان هر طرحی را روی شیشه سکوریت اعمال کرد.

هر کدام از این روش ها ویژگی‌هایی مجزا دارند، شیشه خام طرح دار در قسمت های مختلف ساختمان به کار می‌رود اما اگر به شیشه طرحدار سکوریت تبدیل شود، در قسمت هایی می‌توان از آن استفاده کرد که خطر شکستن شیشه وجود دارد.

 

روش های طرح‌ دار کردن شیشه سکوریت

شیشه سکوریت طرح دار با سندبلاست: در این روش هر طرحی مد نظر شما باشد روی شیشه با سندبلاست ایجاد می‌شود.

در فرایند سند بلاست، کل سطح شیشه در داخل دستگاه سند بلاست قرار می‌گیرد. طرح داده شده روی شیشه، طراحی می‌شود. سطح طرح روی شیشه عمقی نبوده و به حالت خیلی کم زبری روی شیشه ایجاد می‌شود.

شیشه طرح دار ساتینا: نوعی دیگر از روش سندبلاست محسوب می‌شود به طوری که مانند سندبلاست نمی توان هر طرحی را روی شیشه سکوریت اعمال کرد و شیشه به صورت کامل مات می‌شود.

شیشه سکوریت طرح دار حکاکی شده: در این روش طرح روی شیشه به صورت عمیق حکاکی می شود اما، نه به صورت مات بلکه شفاف. روش حکاکی در گذشته روی ظرف های شیشه ای هم اعمال می‌شد و امروزه با روی کار آمدن دستگاه حکاکی، شیشه های بزرگ را هم می‌توان حکاکی کرد و جلوه زیبایی به محیط بخشید.

شیشه سکوریت پرچین
قیمت شیشه سکوریت طرحدار پرچین

شیشه سکوریت استند گلاس

شیشه های استند گلاس که یکی از خاص ترین شیشه های دکوراتیو هستند، از سه بخش سندبلاست، حکاکی و اسید کاری تشکیل شده است و معمولا به طور دوجداره طراحی شده و در بسیاری از محیط کاربرد دارد.

 

قیمت شیشه سکوریت پرچین

شرکت پارتیشن اداری پرچین کارشناسان فروش را در خدمت شما کارفرمایان عزیز گذاشته است که پاسخگوی سوالات شما در مورد لیست قیمت شیشه سکوریت نشکن، شیشه لمینت، شیشه سکوریت مات، شیشه سکوریت طرح دار، شیشه سکوریت استند گلس و دیگر محصولات شرکت باشند.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص خرید شیشه سکوریت ارزان میتوانید با شماره های 22914104  و 22914103  تماس حاصل فرمایید.