تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

پارتیشن شیشه ای تک جداره 2020

پارتیشن تک جداره اداری شیشه ای، توسط تیم فنی ماهر شرکت پرچین با ظاهری زیباتر از قبل با انواع رنگ فریم تولید و اجرا می‌شود. شرکت پرچین همواره در حال تولید بهترین پارتیشن با داشتن کارشناسانی فنی در خصوص زیباسازی و کاربردی کردن هرچه بیشتر دفاتر اداری فعالیت می کند و توانسته کارآمدترین و زیباترین پارتیشن تک جداره اداری 2020 شیشه ای را تولید و اجرا کند.

خاصیت و مزایای این پارتیشن شیشه ای علاوه بر زیبا کردن فضا آکوستیک صوتی بودن آن دو برابر پارتیشن دوجداره است. پارتیشن شیشه ای بهترین گزینه برای تقسیم بندی محیط کار است که علاوه به شفافیت و ایجاد نور طبیعی، از دیزاین شرکت رونمایی می‌کند و فضای زیبا و لذت بخشی را برای شما فراهم خواهد کرد.

پارتیشن تک جداره اداری پرچین

به طور کلی پارتیشن اداری در دو نوع تک جداره و دوجداره تولید می‌شود که پارتیشن تک جداره اداری در چند طرح پارتیشن تک جداره شیشه ای فریملس پارتیشن تک جداره ام دی اف و چوبی ارائه می‌شود. پارتیشن دوجداره اداری همانند پارتیشن اداری تک جداره است اما آپشن های بیشتری نظیر نصب پرده کرکره ولومی و… را دارد.

در هر دو نوع، جداکننده از فریم آلومینیومی و ام دی اف با ترکیب شیشه سکوریت بنا به سفارش مشتری تولید و اجرا می‌شود.

 

پارتیشن تک جداره اداری پرچین، یکی ازجدا کننده های فضای اداری به شمار می آید که در انواع مختلف پارتیشن تک جداره شیشه ای، پارتیشن تکجداره ام دی اف، پارتیشن تک جداره فریملس، پارتیشن تکجداره آلومینیومی، پارتیشن تکجداره چوبی تولید و اجرا می‌شود.

 

طراحی پارتیشن تکجداره اداری کلاسیک با ظاهری ساده فضایی برای شما ایجاد می‌کند تا بتوانید با آن حفظ حریم خصوصی و کنترل صوتی که مردم به آن احتیاج دارند را فراهم کنید و از نور و باز بودن فضا لذت ببرید.

 

بیشتر مردم اطلاعات کافی در مورد پارتیشن تکجداره اداری یا پارتیشن دوجداره اداری برای دفترشان را ندارند و حتی در تصمیم گیری در مورد اینکه آیا استفاده از پارتیشن اداری بهتر است یا دیواره های گچی، دچار مشکل می شوند. به همین دلیل کارشناسان پرچین اماده پاسخگویی و ارائه اطلاعات و مشاوره برای خرید پارتیشن به کارفرمایان عزیز هستند. 

 

انواع پارتیشن تکجداره اداری

پارتیشن تک جداره اداری معمولا با پانل های آلومینیومی، ام دی اف با ترکیب شیشه تولید و اجرا می‌شود. پارتیشن تکجداره شیشه ای یا پارتیشن تک جداره ام دی اف در ارتفاع کم عایق صوت نیستند و صرفا فقط برای تقسیم بندی استفاده می‌شوند.

 اگر حریم صدا برای شما اهمیت دارد از پارتیشنی استفاده کنید که از کف تا سقف باشد.

نحوه طراحی پارتیشن تک جداره به گونه است که انواع فریم به علاوه قفل و یراق روی پارتیشن نصب می‌شود.

علاوه بر اینکه مشخصات بین پارتیشن تک جداره مشترک است در ساخت انواع پارتیشن با ویژگی‌هایی برای کاربردی کردن فضا روبرو می‌شویم.

یکی از مدل های پارتیشن تکجداره  پارتیشن تک جداره شیشه ای است. شفافیت و نور طبیعی در محیط کار از طریق استفاده از سیستم پارتیشن شیشه ای تنها راهی برای ترویج و تقویت ارتباط بصری بین کارکنان و تسهیل انعطاف پذیری کار است.

تحقیقات نشان داده است که استفاده از پارتیشن شیشه ای تاثیر مثبتی بر احساس کلی ما و در نتیجه بر بهره‌وری ما دارد. شرکت پارتیشن اداری پرچین طراحی و قابلیت های زیادی را در استفاده از پارتیشن تک جداره شیشه ای برای ایجاد فضای کاری ایده آل در اختیار شما قرار می دهد.

 

صرفه جویی در مصرف انرژی با پارتیشن تک جداره شیشه ای

پارتیشن تک جداره شیشه ای پرچین

اگر در دفتر کار خود سعی در عدم پرداخت هزینه های نور پردازی مصنوعی را دارید، بنا براین باید از پارتیشن تکجداره شیشه ای استفاده کنید. زیرا پارتیشن تکجداره شیشه ای به شما در استفاده از نور طبیعی به خصوص در طول روز کمک می‌کند. صورت حساب‌های برق در بعضی مواقع بسیار زیاد خواهد بود و بنابر این بسیار مهم است که برای کاهش این صورت حساب‌ها هر کاری که می‌توانید انجام دهید.

 

اگرچه پارتیشن تک جداره در بسیاری از مسائل مفید بوده، اما حواس پرتی را هم میان کارکنان ایجا می‌کند که از این پس، هم می‌توانید با سند بلاست با مات کردن یا راه مات کردن قسمتی از شیشه های پارتیشن تک جداره اداری از اطمینان کامل حواس پرتی جلوگیری کنید.

پارتیشن تک جداره شیشه ای پرچین
پارتیشن تک جداره شیشه ای پرچین

پروژه انجام شده پارتیشن تکجداره شیشه ای در سعادت آباد

پارتیشن فریملس شیشه ای طرح ایتالیایی پروژه جردن

پارتیشن تک جداره شیشه ای پرچین
پارتیشن تک جداره شیشه ای پرچین
پارتیشن تک جداره اداری

پروژه پارتیشن تکجداره شیشه ای مجتمع اوپال فرحزاد

پارتیشن شیشه ای پروژه انجام شده در شهرک شمس آباد

پارتیشن اداری شیشه ای
پارتیشن شیشه ای فریم آلومینیوم

مزیت های پارتیشن تکجداره شیشه ای

با طیف گسترده ای از پارتیشن تک جداره شیشه ای و دوجداره شیشه ای با حداکثر شفافیت احساس بی نظیر از آزادی داشته باشید!

 پارتیشن تکجداره در رنگ ها و فریم های متنوع تولید می‌شود و در نتیجه هر نوع سلیقه ای را راضی می‌کند.

تولید و اجرای پارتیشن تکجداره نسبت به سایر پارتیشن ها سریع تر و آسان تر است.

قیمت فروش پارتیشن تک جداره نسبت به پارتیشن های دیگر کمتر است.

از مهمترین مزیت های پارتیشن تک جداره شیشه ای این است که می توان آنها رابه موقعیت های جدید منتقل کرد و اگر می‌خواهید به سرعت فضای اداری خود را در پاسخ به مشتری پیکربندی کنید پارتیشن تک جداره اداری گزینه مناسبی است.

با پارتیشن تکجداره اداری تیم ها با کارمندان شما می توانند بیشتر همکاری کنند همیشه در صورت نیاز به توضیح می‌توانند صحبت کنند و این امکان را هم به کارفرما می دهد که کارمندان خود را در زمان مشغول کار ببیند و باعث بهره‌وری در روند کاری می‌شود.

شرکت پرچین برای هر سلیقه ای پارتیشن طراحی میکند!

پارتیشن فریم لس تک جداره شیشه ای

پارتیشن شیشه ای اداری به دو صورت تک جداره و دوجداره تولید می‌شود که در هر دو نوع از فریم آلومینیومی پروفیل شده استفاده می شود که این سازه به پارتیشن شیشه ای فریم لس استحکام می‌بخشد.

شیشه های پارتیشن شیشه ای در هر دو نوع پارتیشن تک جداره شیشه ای، پارتیشن دوجداره شیشه ای از شیشه سکوریت شده ساده، سندبلاست یا ساتینا می‌باشد و می‌توان طرح و لگوی شرکت را روی شیشه حک کرد.

پارتیشن فریم لس شیشه ای برای محیط هایی مناسب است که نور کافی در فضای اداری کم است و همچنین محیط اداری متراژ کمی دارد و در عین حال باید جوابگو باشد. پارتیشن فریم لس تکجداره با ساختاری که دارد فضای کمی از محیط شما را اشغال می کند و باعث طراوت و شادابی بیشتر فضای می شود.

پارتیشن شیشه ای را می‌توان در طرح های مختلف مطابق با سلیقه و نیاز خود تهیه نمایید. شیشه های استفاده شده در پارتیشن فریم لس معمولا 10 میلیمتر و این شیشه ها به صورت ساده، سندبلاست، سندبلاست راه مات می‌باشد.

پارتیشن چوبی تکجداره

پارتیشن چوبی تکجداره از نوع کلاسیک‌ترین پارتیشن اداری به حساب می آید که زیبایی چشمگیری را به خود اختصاص داده است.

 پارتیشن چوبی تک جداره از بهترین چوب روسی و چوب های با کیفیت دیگر طراحی و اجرا می‌شود و برای فضایی که کارفرما در انتخاب خود سخت گیر باشد پارتیشن چوبی انتخاب خوبی است.

پارتیشن چوبی تک جداره از گرانترین پارتیشن های اداری است، زیرا متریال مصرفی آن از چوب طبیعی است و شیشه سکوریت استفاده شده هم از کیفیت برند می باشد.

پارتیشن ام دی اف تک جداره

پارتیشن ام دی اف تک جداره یا دوجداره که امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرد قابلیت جابه جایی دارد و بعد از اجرا می توان جای آن را تعویض کرد. پارتیشن ام دی اف تک جداره، بلند یا کوتاه می باشد و بسته به محل استفاده و کاربرد، نوع پارتیشن تغییر می‌کند.

متریال مصرفی این نوع پارتیشن از mdf با ضخامت 8 سانتی متر گاه با شیشه و گاه بدون شیشه است. از مزایای پارتیشن ام دی اف تک جداره این است که خیلی سریع و به راحتی نصب می شود و هزینه کمتری نسبت به پارتیشن اداری دیگر دارد.

پارتیشن ام دی اف اداری
پارتیشن ام دی اف اداری
پارتیشن-ام-دی-اف-تکجداره
پارتیشن-ام-دی-اف-تکجداره

ایمنی پارتیشن تکجداره آلومینیومی

 

با توجه به سابقه طولانی در استفاده از دیوار گچی در دفاتر برخی از افراد تمایل دارند تصور کنند که پارتیشن تک جداره شیشه ای نا امن است، اما این یک تصور غلط است. با پیشرفت علم و فناوری و صنعت شیشه، شیشه های استفاده شده در پارتیشن اداری شیشه ای به صورت نشکن، لمینت، حتی ضد گلوله تولید می‌گردد و پارتیشن تکجداره آلومینیومی از استحکام بالایی به دلیل وجود فریم آلومینیومی اختصاصی  و شیشه سکوریت، برخوردار است.

شما همیشه باید تحقیقات زیادی را انجام دهید تا از انواع مختلف پارتیشن تک جداره اداری، پارتیشن تکجداره شیشه ای، پارتیشن تکجداره ام دی اف، پارتیشن دوجداره شیشه ای و… اطلاعات کافی داشته باشید تا بتوانید تصمیم درستی برای خرید پارتیشن اداری بگیرید.

همیشه سعی کنید از متخصصان مشاوره و راهنمایی بگیرید و شرکتی معتبر و دارای سابقه کار را انتخاب کنید.

متریال مصرفی در پارتیشن تک جداره اداری

پارتیشن تکجداره شیشه ای برای تقسیم بندی فضای اداری است. در بین پارتیشن ها، پارتیشن تکجداره شیشه ای کاربرد بسیاری دارد. از پارتیشن شیشه ای اداری میتوان به پارتیشن تکجداره شیشه ای، پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای کلاسیک، پارتیشن شیشه ای ایتالیایی اشاره کرد که این پارتیشن ها دارای متریال از قبیل یراق آلات، فریم های آلومینیومی، فریم های استیل و شیشه سکوریت درجه یک، یکسانی هستند.

از مهمترین متریال مصرفی در پارتیشن شیشه ای، شیشه سکوریت است که برای محیط شما طراحی و تولید می‌شود و با استفاده از فریم های آلومینیومی یا استیل که به طور نگهدارنده شیشه سکوریت، در پارتیشن فریملس ایجاد می‌شود و شیشه سکوریت در داخل فریم ها قرار می‌گیرد و بعد یراق آلات طبق سفارش مشتری روی پارتیشن اداری متصل می‌شود.

یراق آلات مصرفی از قبیل، یراق ایتالیایی اصلی، یراق آلات چینی درجه 1، یراق آلات اسپایدری، یراق آلات استیل درجه یک می‌باشد.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی
یراق آلات پارتیشن پرچین
یراق-آلات-پرچین (1)

در این قسمت نکاتی را برای شما ارائه خواهیم کرد که انتخاب درست در زمینه پارتیشن تک جداره اداری داشته باشید...

تیم های شرکت پارتیشن پرچین سعی می‌کنند همزمان با به حداقل رساندن هزینه های در حال اجرا، فضای کاری را به حداکثر برسانند و با بهترین کیفیت پروژه خود را اجرا کنند.

زمانی که یک طرح برای واحد اداری طراحی می‌شود، غالبا برای سازمان دیگر نامناسب خواهد بود و این مسئله برای صاحبان ساختمانهای اداری که نمی خواهند به طور مرتب املاک خود را خالی ببینند ایجاد می‌شود.

خوشبختانه دیواره های پارتیشن تک جداره شیشه ای یک راه حل مقرون به صرفه را ارائه می‌دهد.

پارتیشن تکجداره اداری برای دفتر کار آرامش خاصی را ارمغان می‌آورد و امروزه بین کارفرمایان استفاده از پارتیشن تکجداره فریم لس یا پارتیشن تکجداره شیشه ای رایج شده است. بدن شک این روند بسیار خوبی در زمینه تقسیم بندی محیط کاری شما است زیرا به معنای آن است که نور طبیعی را در دفتر خود ایجاد کرده اید و با ترفندهای خاصی روی شیشه پارتیشن می‌توانید امکاناتی از قبیل مات کردن شیشه ها و حک کردن لوگوی شرکت و نمایان شدن برند خود را انجام دهید.

بسیاری از مشاغل از گوشه و کنار دنیا نیز از دیواره های پارتیشن اداری استفاده می‌کنند زیرا علاوه بر ارائه حریم خصوصی به نیروی کار، پارتیشن تکجداره شیشه ای اداری روشی سریع و ساده برای اصلاح فضای کاری است.

هنگامی که در مورد طراحی پارتیشن شیشه ای اداری یا پارتیشن اداری ام دی اف توسط شرکت پرچین صحبت می‌کنید می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی این نوع پارتیشن بندی معاصر را با سبک و طراحی ایتالیایی خریداری و نصب کنید.

 

اکنون که با پارتیشن تکجداره اداری آشنا شده اید…….

 

اکنون که با پارتیشن تک جداره اداری آشنا شده اید، انتخاب بهتری در خرید پارتیشن اداری خواهید داشت. وقتی صحبت از محصول سفارشی می‌شود شرکت پارتیشن پرچین یک رویکرد بسیار سریع برای پارتیشن اداری طراحی می‌کند و قبل از اینکه سیستمی به بازار یا پروژه ای برسد، ما با یک چرخه توسعه محصول را تولید می‌کنیم.

پارتیشن تک جداره در چند نوع، پارتیشن تک جداره فریم لس، پارتیشن ام دی اف تک جداره، پارتیشن تک جداره شیشه ای برای ارتقاع بخشیدن به عملکرد پرسنل یک مجموعه طراحی، تولید و اجرا می‌شود.

 

 

نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن اداری

خرید شیشه سکوریت از کارخانه پرچین با کیفیت عالی و قیمت مطلوب

خرید شیشه سکوریت از کارخانه پرچین با کیفیت عالی و قیمت مطلوب

خرید پارتیشن اداری شیک در تهران – پارتیشن بندی مدرن

خرید پارتیشن اداری شیک در تهران – پارتیشن بندی مدرن

پارتیشن عایق صدا

پارتیشن عایق صدا

خرید کمد اداری مناسب

خرید کمد اداری مناسب

بهترین پارتیشن اداری پرچین در سال 1400

بهترین پارتیشن اداری پرچین در سال 1400