سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن تک جداره اداری 2020 شیشه ای

پارتیشن تک جداره اداری 2020 شیشه ای، توسط تیم فنی ماهر شرکت پرچین با ظاهری زیباتر از قبل  با انواع رنگ فریم تولید و اجرا شد. شرکت پرچین همواره در حال تولید بهترین پارتیشن با داشتن کارشناسانی فنی در خصوص زیباسازی و کاربردی کردن هرچه بیشتر دفاتر اداری فعالیت می کند، و توانسته کارآمدترین و زیباترین پارتیشن تک جداره اداری 2020 شیشه ای را، تولید و اجرا کند.

خاصیت و مزایای این پارتیشن شیشه ای علاوه بر زیبا کردن فضا آکوستیک صوتی بودن آن دو برابر پارتیشن دوجداره است. پارتیشن شیشه ای بهترین گزینه برای تقسیم بندی محیط کار است که علاوه به شفافیت و ایجاد نور طبیعی، از دیزاین شرکت رونمایی و فضای زیبا و لذت بخش رابرای شما فراهم خواهد کرد.

پارتیشن تک جداره اداری 2020
پارتیشن تک جداره اداری 2020
پارتیشن تک جداره اداری
پارتیشن تک جداره اداری
پارتیشن تک جداره اداری
پارتیشن تک جداره اداری

شرکت پرچین برای هر سلیقه ای پارتیشن طراحی میکند.

 

پارتیشن تک جداره اداری پرچین

پارتیشن تک جداره اداری پرچین
پارتیشن تک جداره اداری
پارتیشن تک جداره اداری
پارتیشن تک جداره ام دی اف
پارتیشن تک جداره ام دی اف

 

پارتیشن تک جداره اداری پرچین

 

به طور کلی پارتیشن اداری در دو نوع تک جداره و دوجداره تولید میشود که در پارتیشن تک جداره اداری  در چند طرح پارتیشن تک جداره شیشه ای فریملسپارتیشن تک جداره ام دی اف و چوبی و در پارتیشن دوجداره اداری همانند پارتیشن تک جداره به علاوه پرده کرکره ولومی است.

در هر دو نوع جداکننده از فریم آلومینیومی و ام دی اف، چوب با ترکیب شیشه سکوریت بنا به سفارش مشتری تولید و اجرا می شود.

پارتیشن تک جداره اداری پرچین، پارتیشن تک جداره شیشه ای پرچین یکی ازجدا کننده های فضای اداری به شمار می آید که در انواع مختلف پارتیشن تک جداره شیشه ای، پارتیشن تکجداره ام دی اف، پارتیشن تک جداره فریملس، پارتیشن تکجداره آلومینیومی، پارتیشن تکجداره چوبی تولید و اجرا میشود.

بیشتر مردم اطلاعات کافی در مورد پارتیشن تکجداره اداری یا پارتیشن دوجداره اداری برای دفترشان ندارند و حتی تصمیم گیری در مورد اینکه آیا باید از پارتیشن اداری استفاده کنند یا از دیواره های کچی دچار مشکل می شوند، زیرا نمی دانند باید چه چیزی را در نظر بگیرند.

طراحی پارتیشن تکجداره اداری کلاسیک با ظاهری ساده فضایی برای شما ایجاد میکند تا بتوانید با آن حفظ حریم خصوصی و کنترل صوتی که مردم به ان احتیاج دارند را فراهم کنید و از نور، و باز بودن فضا لذت ببرید.

 

پارتیشن تک جداره اداری
پارتیشن تک جداره اداری

 

دراین قسمت نکاتی را برای شما ارائه خواهیم کرد که انتخاب درست را در زمینه پارتیشن تک جداره اداری بگیرید.

 

تیم های شرکت پارتیشن پرچین سعی میکنند همزمان با به حداقل رساندن هزینه های در حال اجرا، فضای کاری را به حداکتر برسانند و با بهترین کیفیت پروژه خود را اجرا کنند.

زمانی که یک طرح برای واحد اداری طراحی میشود، غالبا برای سازمان دیگر نامناسب خواهد بود و این مسئله برای صاحبان ساختمانهای اداری که نمی خواهند به طور مرتب املاک خود را خالی ببینند ایجا می شود.

خوشبختانه دیواره های پارتیشن تک جداره شیشه ای یک راه حل مقرون به صرفه را ارائه می دهد.

پارتیشن تکجداره اداری برای دفتر کار آرامش خاصی را به دست گرفته است، امروزه بین کارفرمایان استفاده از پارتیشن تکجداره فریم لس یا پارتیشن تکجداره شیشه ای رایج شده است. بدن شک این روند بسیار خوبی در زمینه تقسیم بندی محیط کاری شما است زیرا به معنای آن است که نور طبیعی را در دفتر خود ایجاد کرده اید و اینکه با ترفند های خاصی روی شیشه پارتیشن می توانیدامکانات از قبیل مات کردن شیشه ها و حک کردن لگوی شرکت و نمایان شده برند خود را انجام دهید.

بسیاری از مشاغل از گوشه کنار دنیا هم از دیواره های پارتیشن اداری استفاده میکنند، جدای از ارائه حریم خصوصی به نیروی کار، پارتیشن تکجداره شیشه ای اداری روشی سریع و ساده برای اصلاح فضای کاری تسهیل می شود.

هنگامی که در مورد طراحی پارتیشن شیشه ای اداری یا پارتیشن اداری ام دی اف توسط شرکت پرچین صحبت می کنید می توانید در مدت زمان بسیار کوتاهی این نوع پارتیشن بندی معاصر را با سبک و طراحی ایتالیایی خریداری و نصب کنید.

 

پارتیشن تک جداره شیشه ای پرچین

پارتیشن تک جداره شیشه ای پرچین

 

صرفه جویی در مصرف انرژی با پارتیشن تک جداره شیشه ای 

 

اگر در دفتر کار خود سعی در عدم پرداخت هزینه های نور پردازی مصنوعی را دارید، بنا براین باید از پارتیشن تکجداره شیشه ای استفاده کنید زیرا پارتیشن تکجداره شیشه ای به شما در استفاده از نور طبیعی به خصوص در طول روز کمک میکند. صورت حسابهای برق در بعضی مواقع بسیار زیاد خواهد بود و بنابر این بسیار مهم است که برای کاهش این صورت حسابها هر کاری که میتوانید انجام دهید.

اگر چه پارتیشن تک جداره در بسیاری از مسائل مفید بوده، اما حواس پرتی را هم میان کارکنان ایجا میکند که از این پس، هم میتوانید با سند بلاست با مات کردن یا راه مات کردن قسمتی از شیشه های پارتیشن تک جداره اداری از اطمینان کامل هواس پرتی جلو گیری کنید.

با پارتیشن تک جداره اداری تیم ها با کارمندان شما می توانند بیشتر همکاری کنند همیشه در صورت نیاز به توضیح میتوانند صحبت کنند و این امکان را هم به کارفرما می دهد که کارمندان خود را در زمان مشغول کار ببیند و باعث بهروری در روند کاری میشود.

 

ایمنی پارتیشن تکجداره آلومینیومی

 

با توجه به سابقه طولانی در استفاده از دیواره کچی در دفاتر برخی از افراد تمایل دارند تصور کنند که پارتیشن تک جداره شیشه ای نا امن است، اما این یک تصور غلط است با پیشرفت علم و فناوری و صنعت شیشه، شیشه های استفاده شده در پارتیشن اداری شیشه ای به صورت نشکن، لمینت، حتی ضد گلوله تولید می گردد و پارتیشن تکجداره آلومینیومی از استحکام بالایی به دلیل وجود فریم آلومینیومی اختصاصی  گوشت دار و شیشه سکوریت است.

شما همیشه باید تحقیقات کافی را انجام دهید تا از انواع مختلف پارتیشن تک جداره اداری، پارتیشن تکجداره شیشه ای، پارتیشن تکجداره ام دی اف، پارتیشن دوجداره شیشه ای و………

اگاهی داشته باشید و تصمیم درست را در مورد نیاز خود به پارتیشن بندی اداری بگیرید.

همانطور که از نکات بالا می بینیددلایل زیادی وجود دارد که چرا در پارتیشن شیشه ای سرما یه گذاری کنید. ما همیشه توصیه می کنیم از متخصصان استعلام بگیرید و شرکتی معتبر و دارای سابقه کار را انتخاب کنید.

انواع پارتیشن تکجداره اداری

 

پارتیشن تک جداره اداری معمولا با پانل های آلومینیومی، ام دی اف با ترکیب شیشه تولید و اجرا میشود. پارتیشن تکجداره شیشه ای یا پارتیشن تک جداره ام دی اف در ارتفاع کم عایق صوت نیستند و صرفا فقط برای تقسیم بندی استفاده میشود

 اگر حریم صدا برای شما اهمیت دارد از پارتیشنی استفاده کنید که از کف تا سقف باشد. نحوه طراحی پارتیشن تک جداره به گونه است که انواع فریم  به علاوه قفل و یراق روی پارتیشن نصب میشود. علاوه برا اینکه مشخصات بین پارتیشن تک جداره مشترک است در ساخت انواع پارتیشن با ویژگیهایی بنا بر کاربردی کردن فضا روبرو میشویم.

از ویژگیهای یکی از مدل های پارتیشن تکجداره می توان به پارتیشن تک جداره شیشه ای اشاره کرد. شفافیت و نور طبیعی در محیط کار از طریق استفاده از سیستم پارتیشن شیشه ای تنها راهی برای ترویج و تقویت ارتباط بصری بین کارکنان و تسهیل انعطاف پزیری کار است.

تحقیقات نشان داده است که استفاده از پارتیشن شیشه ای تاثیر مثبتی بر احساس کلی ما و در نتیجه بر بهروری ما دارد. شرکت پارتیشن اداری پرچین طراحی و قابلیت های زیادی را در استفاده از پارتیشن تک جداره شیشه ای برای ایجاد فضای کاری ایده ال در اختیار شما قرار می دهد.

 

مزیت های پارتیشن تکجداره شیشه ای

 

از طیف گسترده ای از پارتیشن تک جداره شیشه ای و دوجداره شیشه ای با حداکثر شفافیت احساس بی نظیر از آزادی داشته باشید.  پارتیشن تکجداره در رنگ ها و فریم های متنوع تولید میشود و در نتیجه هر نوع سلیقه ای را راضی میکند.

تولید واجرای پارتیشن تکجداره نسبت به سایر پارتیشن ها سریع تر و آسان تر است.

قیمت فروش پارتیشن تکجداره نسبت به پارتیشن های دیگر کمتر است.

از مهمترین مزیت های پارتیشن تک جداره شیشه ای این است که می توان آنها رابه موقعیت های جدید منتقل کرد و اینکه اگر میخواهید به سرعت فضای اداری خود را در پاسخ به مشتری پیکر بندی کنید پارتیشن تکجداره اداری گزینه مناسبی است.

 

متریال مصرفی در پارتیشن تک جداره اداری

 

شیشه-سکوریت-پرچین
شیشه-سکوریت-پرچین

یراق-آلات-پرچین (1)

یراق-آلات-پرچین (1)

پارتیشن تکجداره شیشه ای برای تقسیم بندی فضای اداری است. در انواع پارتیشن ها، پارتیشن تکجداره شیشه ای کاربرد بسیاری دارد. از پارتیشن شیشه ای اداری میتوان به پارتیشن تکجداره شیشه ای، پارتیشن شیشه ای فریم لس، پارتیشن شیشه ای کلاسیک، پارتیشن شیشه ای ایتالیایی اشاره کرد که این پارتیشن ها دارای متریال از قبیل یراق آلات، فریم های آلومینیومی، فریم های استیل و شیشه سکوریت درجه یک  یکسانی است.

از مهمترین متریال مصرفی در پارتیشن شیشه ای، شیشه سکوریت است که برای محیط شما طراحی و تولید میشود و با استفاده از فریم های آلومینیومی یا استیل که به طور نگهدارنده شیشه سکوریت، در پارتیشن فریملس ایجاد میشود و شیشه سکوریت در داخل فریم ها قرار میگیرد و بعد یراق آلات طبق سفارش مشتری روی پارتیشن اداری متصل میشود.

یراق آلات مصرفی از قبیل، یراق ایتالیایی اصلی، یراق آلات چینی درجه 1، یراق آلات اسپایدری، یراق آلات استیل درجه یک میباشد.

پارتیشن-اداری-پرچین
پارتیشن-تک-جداره (1)
پارتیشن-تکجداره-پرچین

اکنون که با پارتیشن تکجداره اداری آشنا شده اید…….

اکنون که با پارتیشن تک جداره اداری آشنا شده اید، انتخاب بهتری در خرید پارتیشن اداری خواهید داشت. وقتی صحبت از محصول سفارشی میشود شرکت پارتیشن پرچین یک رویکرد بسیار سریع برای پارتیشن اداری طراحی می کند و قبل از اینکه سیستمی به بازار یا پروژه ای برسد، ما با یک چرخه توسعه محصول را تولید میکنیم.

پارتیشن تک جداره در چند نوع، پارتیشن تک جداره فریم لس، پارتیشن ام دی اف تک جداره، پارتیشن تک جداره شیشه ای برای ارتقاع بخشیدن به عملکرد پرسنل یک مجکوعه طراحی، تولید و اجرا می شود.

پارتیشن-تکجداره-شیشه-ای

پارتیشن-تکجداره-شیشه-ای

پارتیشن فریم لس تک جداره شیشه ای

پارتیشن شیشه ای اداری به دو صورت تک جداره و دوجداره تولید می شود که در هر دو نوع از فریم آلومینیومی پروفیل شده استفاده می شود که این سازه به پارتیشن شیشه ای فریم لس استحکام می بخشد.

شیشه های پارتیشن شیشه ای در هر دو نوع پارتیشن تک جداره شیشه ای، پارتیشن دوجداره شیشه ای از شیشه سکوریت شده ساده، سندبالاست یا ساتینا میباشد و می توان طرح و لگوی شرکت را روی شیشه حک کرد.

پارتیشن فریم لس شیشه ای برای محیط هایی مناسب است که نور کافی در فضای اداری کم است و اینکه محیط اداری متراژ کمی دارد و در حین حال باید جوابگو باشد. پارتیشن فریم لس تکجداره با ساختاری که دارد فضای کمی از محیط شما را اشغال می کند و باعث طراوت و شادابی بیشتر فضای می شود.

پارتیشن شیشه ای را میتوان در طرح های مختلف مطابق با سلسقه و نیاز خود تهیه نمایید. شیشه های استفاده شده در پارتیشن فریم لس معمولا 10 میلیمتر و این شیشه ها به صورت ساده، سندبلاست، سندبلاست راه مات میباشد.

پارتیشن اداری پرچین
پارتیشن اداری پرچین

پارتیشن ام دی اف تک جداره

پارتیشن ام دی اف تک جداره یا دوجداره که امروزه مورد استفاده قرار میگیرد قابلیت جابه جایی دارند و بعد از اجرا می توان جای آنها را عوض کرد. پارتیشن ام دی اف تک جداره بلند یا کوتاه می باشد و بسته به محل استفاده و کاربرد، نوع پارتیشن تغییر میکند.

متریال مصرفی این نوع پارتیشن از mdf با ضخامت 8 سانتی متر گاه با شیشه و گاه بدون شیشه است. از مزایای پارتیشن ام دی اف تک جداره این است که خیلی سریع و به راحتی نصب می شود و هزینه کمتری نسبت به پارتیشن اداری دیگر دارد.

پارتیشن-ام-دی-اف-تک-جداره (1)
پارتیشن-ام-دی-اف-تک-جداره (1)
پارتیشن-ام-دی-اف-تکجداره
پارتیشن-ام-دی-اف-تکجداره

پارتیشن چوبی تکجداره

پارتیشن چوبی تکجداره از نوع کلاسیک ترین پارتیشن اداری به حساب می آید که زیبایی چشمگیری را به خود اختصاص داده است. پارتیشن چوبی تکجداره از بهترین چوب روسی و چوب های با کیفیت دیگر طراحی و اجرا می شود و برای فضایی که کارفرما در انتخاب خود سخت گیر باشد پارتیشن چوبی انتخاب خوبی است.

پارتیشن چوبی تک جداره از گرونترین پارتیشن اداری است، زیرا متریال مصرفی آن از چوب طبیعی و شیشه سکوریت استفاده شده هم از کیفیت برند می باشد.

پارتیشن اداری با فریم سفید

پارتیشن اداری با فریم سفید

قیمت پارتیشن اداری پرچین

قیمت پارتیشن اداری پرچین

پارتیشن با فریم نقره ای پرچین

پارتیشن با فریم نقره ای پرچین

قیمت شیشه سکوریت- شیشه سکوریت 10میل

قیمت شیشه سکوریت- شیشه سکوریت 10میل

پارتیشن با فریم مشکی با کیفیت و شیک

پارتیشن با فریم مشکی با کیفیت و شیک

پارتیشن اداری با شیشه سکوریت پرچین

پارتیشن اداری با شیشه سکوریت پرچین