تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

پارتیشن شیشه ای پرچین

پارتیشن اداری شیشه ای

پارتیشن شیشه ای چیست؟

پارتیشن شیشه ای اداری همان جداکننده در محیط اداری می باشد که با ظاهری چشمگیر محیط را برای شما دلنشین می سازد. پارتیشن شیشه ای اداری جهت تفکیک فضا به چند قسمت با عایق صوتی صدا است که به گونه ای یکنواختی فضا را از بین می برد.

امروزه تعداد ساختمان های اداری و تجاری که از پارتیشن شیشه ای اداری استفاده می کنند، در حال افزایش است؛ زیرا تحقیقات نشان داده است که پارتیشن شیشه ای اداری مزایای بسیاری را برای کارمندان داراست. از جمله افزایش بهره وری و تمرکز و همچنین دید باز افراد به یکدیگر.

پارتیشن شیشه ای ایتالیایی

انواع پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای اداری

پارتیشن شیشه ای با شیشه سکوریت

پارتیشن شیشه ای شامل شیشه سکوریت نشکن می باشد. پارتیشن شیشه ای انواع مختلفی را داراست. پارتیشن با شیشه ساده شفاف، پارتیشن شیشه ای با شیشه سندبلاس، پارتیشن شیشه ای با شیشه ساتینا و همچنین ایجاد آرم شرکت روی شیشه پارتیشن نیز قابل اجرا می باشد.

 

 

 

 

 

 

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی

پارتیشن شیشه ای با فریم آلومینیومی نسبت به فریم های دیگر قدرت بالاتری دارد و استحکام آن نسبت به پارتیشن های دیگر بیشتر است.

فریم این نوع پارتیشن نسبت به فلزات دیگر در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاوم بوده و ساختار خود را برای چندین سال حفظ می کند و اینکه بسیار آسان و سریع قابل تولید و اجرا می باشد.

در این ترکیب اولین چیزی که  نظر مشتریان را به خود جلب می کند ساخت خطوط دقیق آلومینیوم است که باعث ایجاد حس ارتفاع می شود.

رنگ فریم آلومینیومی

رنگ فریم طلایی فضا را لوکس و خاص جلوه می دهد با این حال در انتخاب رنگ فریم دقت کنید زیرا رنگ طلایی برای هر نوع محیطی مناسب نمی باشد.

رنگ نقره ای و رنگ مشکی رنگ هایی کلاسیک در فضای اداری می باشند و  از پرطرفدارترین رنگ های پارتیشن اداری شیشه ای هستند.

 

 

 

پارتیشن شیشه ای کشویی پارتیشن-شیشه-ای-کشویی

یکی دیگر از طرح های پارتیشن شیشه ای، پارتیشن کشویی است. باز کردن درب توسط درب کشویی قاب دار از کف تا سقف است. پارتیشن شیشه ای کشویی مناسب برای فضای کوچک است که امکان باز شدن درب در آن به سختی فراهم می شود. متریال پارتیشن شیشه ای کشویی، شیشه سکوریت، فریم آلومینومی و یراق آلات کشویی می باشد.

 

 

 

 

 

 

پارتیشن-شیشه-ای-فریم-لس-پرچینپارتیشن شیشه ای تک جداره فریم لس

پارتیشن شیشه ای تکجداره فریم لس می تواند هر فضای کوچک و بزرگ را به چند قسمت تقسیم کند. از پارتیشن تکجداره فریم لس می توان برای سبک های مدرن و کلاسیک استفاده کرد.

 

 

مزایای پارتیشن شیشه ای اداری

با استفاده از پارتیشن شیشه ای کلاسیک می توان محیطی زیبا با نور کافی ایجاد نمود. هنگامی که به دنبال طراحی فضای اداری خود هستید، پارتیشن شیشه ای می تواند گزینه خوبی برای شما هم از لحاظ صوتی هم از لحاظ کاربرد باشد، ضخامت کم پارتیشن شیشه ای نسبت به پارتیشن های دیگر و اجرای آن در ارتفاع استاندارد و یا با ارتفاع کم، ایجاد طراحی روی شیشه از قبیل، سندبلاس، ساتینا، برچسب، و ایجاد لوگوی شرکت با نصب سریع می تواند به شما وکارکنانتان محیطی آرام را هدیه کند . پارتیشن شیشه ای رنگی یکی دیگر از پارتیشن های شیشه ای اداری است که برای جدا نمودن فضاهای مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد بسیاری در ادارات دارد. شیشه های این نوع پارتیشن سکوریت شده و در رنگهای متنوع تولید می شوند.

شرکت بین المللی پرچین ، با استفاده از مهندسین متخصص و آشنا با دانش فنی روز دنیا، برای سازمان هایی که به دنبال طراحی واحد اداری و بهره وری از محیط کار خود هستند ، ایده پردازی کرده و کاربردی ترین پروژه ها را اجرا کرده است.

در حال حاضر شرکت پرچین، به عنوان یکی از تولید کنندگان و مجریان پارتیشن شیشه ای ارزان ، طراحی اداری را به شکل حرفه ای عرضه و اجرا می نماید. 

قیمت پارتیشن شیشه ای هم بسته به نوع  سفارش مشتری  و هم با توجه به جنس آن متفاوت است. 

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر قیمت پارتیشن شیشه ای اثر بگذارد؛ امکانات جانبی پارتیشن مورد نظر است. به عنوان مثال بعضی از پارتیشن های دو جداره به گونه ای طراحی می شوند که فضای خالی بین پانل ها بتواند نقش کمد را ایفا شود؛ پس می توان انتظار داشت که قیمت این نوع پارتیشن ام دی اف با یک پارتیشن ام دی افی ساده فرق خواهد داشت .

نمونه کارهای پارتیشن شیشه ای پرچین