تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن اداری ام دی اف

پارتیشن ام دی اف 

پارتیشن ام دی اف به دو شکل پارتیشن ام دی اف تکجداره ، پارتیشن ام دی اف دوجداره با پرده کرکره ولومی تولید می گردد. پارتیشن ام دی اف به طور خلاصه شکل فایبر تخته متوسط است که کاربردهای فراوانی دارد و با ترکیب شیشه در تک جداره و دوجداره محیط شما را کارآمدتر می سازد.

پارتیشن ام دی اف شرکت پرچین از بهترین و با کیفیت ترین متریال ها می باشد و از ام دی اف استفاده می کند که مقاومت بالا در برابر رطوبت دارد.

پارتیشن ام دی اف تکجداره

 

پارتیشن ام دی اف تکجداره متشکل از ام دی اف و شیشه است که گاهی تماما ام دی اف می باشد. پارتیشن تک جداره ام دی اف در ارتفاع سقف یا تا نیمه دیوار، با توجه به سفارش کارفرما تولید و اجرا می شود.

شیشه های پارتیشن ام دی اف تکجداره را می توان مات ، راه مات یا ساده استفاده کرد پنل های این نوع پارتیشن را می توان بعد از نصب به راحتی جابه جا کرد. پارتیشن تکجداره ام دی اف از پرطرفدارترین نوع پارتیشن است زیرا خیلی سریع و آسان اجرا می گردد.

پارتیشن ام دی اف را می توان به صورت نیمه قد و تمام قد شیشه کار کرد. شیشه های مصرفی در پارتیشن ام دی اف به سفارش مشتری سکوریت می شود.

پارتیشن چوبی اداری پرچین
پارتیشن دوجداره ام دی اف و پارتیشن دوجداره MDF و پارتیشن چوبی دوجداره

پارتیشن ام دی اف دوجداره

 

در پارتیشن ام دی اف دوجداره همانند پارتیشن تک جداره،متریال مصرفی شامل  ام دی اف درجه 1 و شیشه 4، 6 یا 8 میل دوجداره می باشد؛ و به منظور افزایش حریم خصوصی از پرده کرکره ولومی یا مات کردن شیشه ها استفاده می شود. پارتیشن دوجداره عایق حرارتی بسیار مناسب انرِ نیز می باشد. علاوه بر این، می توان با افزودن فوم به پارتیشن دوجداره، از عبور صدا جلوگیری کرد.

قیمت پارتیشن ام دی اف هم بسته به نوع  سفارش مشتری  و هم با توجه به جنس آن متفاوت است. پارتیشن ها با استفاده از مواد متنوعی مانند ام دی اف، شیشه و آلومینیوم طراحی و ساخته خواهند شد.

یکی دیگر از عواملی که می تواند بر قیمت پارتیشن اداری ام دی اف اثر بگذارد؛ امکانات جانبی پارتیشن مورد نظر است. به عنوان مثال بعضی از پارتیشن های دو جداره به گونه ای طراحی می شوند که فضای خالی بین پانل ها بتواند نقش کمد را ایفا شود؛ پس می توان انتظار داشت که قیمت این نوع پارتیشن ام دی اف با یک پارتیشن ام دی اف ساده فرق خواهد داشت .

به منظور دریافت مشاوره و آگاهی از قیمت پارتیشن اداری ام دی اف با ما در ارتباط باشید. 

نقش پرده در دکوراسیون اداری چیست؟

نقش پرده در دکوراسیون اداری چیست؟

دکوراسیون اداری مینیمال چیست؟

دکوراسیون اداری مینیمال چیست؟

انواع پنجره در محل کار

انواع پنجره در محل کار

ویژگی انواع پارتیشن دوجداره اداری پرچین

ویژگی انواع پارتیشن دوجداره اداری پرچین

رنگبندی پارتیشن اداری

رنگبندی پارتیشن اداری

چگونه ورودی دفتر کار خود را جذاب کنیم؟

چگونه ورودی دفتر کار خود را جذاب کنیم؟