تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

پارتیشن چوبی

 

پارتیشن چوبی اداری، ام دی اف به دو صورت تکجداره و دوجداره تولید میشود هر دو شکل از تمام ام دی اف یا مخلوط شیشه و ام دی اف، چوب است. از مزیت های پارتیشن چوبی این است که قابلیت جابه جایی به مکان دیگر را دارد وپانلهای ام دی اف در رنگبندی متنوع نامحدود است، استفاده بهینه و در دسترس بود جریان کابل برق، تلفن از ویزگیهای پارتیشن چوبی است.

پارتیشن چوبی معجزه ی تحول دکوراسیون اداری

پارتیشن چوبی عصاره عصر مدرن و پیشرفت علم معماری اداری و داخلی در تمام دنیا میباشد، که امروزه مخاطبین زیادی را در سراسر دنیا به خود جذب کرده است.استفاده از پارتیشن چوبی در دکوراسیون داخلی علاوه بر زیبایی بصری، القا کننده روح طبیعت به محیط اداری می باشد. این پارتیشن اداری هم در محیط کار و هم در محیط خانه مورد استفاده قرار میگیرد و کاربردهای زیادی برای فضای شما ایجاد می کند.

پارتیشن چوبی حتی در مکان های کوچک برای مرتب کردن و نظم بخشیدن به فضا و گاهی به عنوان یک تایل زیبا جهت جدا کردن قسمت های مختلف مکان اداری از جمله اتاق مدیریت، اتاق جلسه و دیزاین کردن مورد مناسبی است.

پارتیشن چوبی را با پارتیشن ام دی اف اشتباه نگیرید زیرا پارتیشن چوبی متشکل شده از چوب طبیعی بوده و قیمت آن به دلیل استفاده کردن متریال لوکس و برند گرانتر از پارتیشن ام دی اف میباشد.

پارتیشن تکجداره اداری

پارتیشن تکجداره چوبی ساخته شده از چوب یا ام دی اف با شیشه و بدون شیشه اجرا میشود، پارتیشن تکجداره نسبت به پارتیشن دوجداره هم هزینه کمتر هم  زمان در اجرا کمتری دارد و در ارتفاع های مختلف نصب میشود.

پارتیشن چوبی
پارتیشن چوبی
پارتیشن چوبی اداری
پارتیشن چوبی اداری