تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

پارتیشن فریملس

پارتیشن شیشه ای فریم دار از پروفیل های عمودی و افقی که از جنس آلومینیوم و در برخی موارد از ام دی اف برای نصب و استقرار بهره می گیرد. این نوع پارتیشن اداری قابلیت استفاده از شیشه ای دوجداره و تکجداره را دارد. حسن پارتیشن شیشه ای فریم دار این است که در صورت آسیب به شیشه ها، هزینه کمتری برای تعمیر آن پرداخت می شود.

اما به دلیل اینکه پارتیشن شیشه ای فریم دار در مقایسه با انواع بدون فریم، فضای بیشتر را اشغال نموده، نور کمتری را عبور می دهد و زیبایی و انعطاف پذیری کمتری دارد، از محبوبیت کمتری نسبت به گذشته دارد.

با اجرای پارتیشن فریملس شیشه ای در کوتاه ترین زمان با مناسب ترین هزینه، فضای اداری خود را به بهترین شکل تقسیم بندی و کاربردی کنید.

هنگامی که اقدام به اجاره مکانی برای سکونت یا کسب و کار می نمایید، اولین چالشی که احتمالا با آن روبه رو خواهید شد، تقسیم بندی فضا متناسب با نیاز شماست. دیوارهای گچی علاوه بر هزینه بالا و عملیات اجرایی زمان بر، فضای غیر کاربردی بسیاری به جا خواهد گذاشت. از این رو استفاده از پارتیشن اداری برای جداسازی محیط ها به ویژه مکان های اداری متداول گشته است.

انواع پارتیشن فریملس پرچین

پارتیشن فریملس تکجداره 

پارتیشن فریملس تکجداره از یک لایه شیشه سکوریت 10میل و فریم آلومینیومی به صورت قاب که دور شیشه سکوریت می چرخد و به عنوان نگه دارنده پارتیشن فریم لس تک جداره می باشد تشکیل می شود؛ و به سادگی نصب گردیده و امکان ایجاد فضایی روشن و کلاسیک را در کوتاهترین زمان ممکن میسر می سازد. پارتیشن فریملس تکجداره از نظر عایق بندی صدا می تواند 30 تا 32 دسی بل افت صدا را فراهم سازد.

پارتیشن شیشه ای اداری
پارتیشن شیشه ای فریملس دوجداره

پارتیشن فریم لس دوجداره

پارتیشن فریملس دوجداره از دو لایه شیشه سکوریت 8، 6، یا 4 میل و فریم آلومینیومی تشکیل شده است که عایق بسیار قوی صدا تا 50 دسی بل می باشد.

بنابراین پارتیشن فریملس دوجداره برای مکان هایی که دارای سر و صدای زیاد باشد و برای کارفرما حریم صدا اهمیت زیادی داشته باشد پیشنهاد می شود. پارتیشن دوجداره علاوه بر آکوستیک صدا بودن از انتقال دما و حرارت و سرما جلوگیری می کند لذا برای مناطقی که هزینه انرژی بالاست، انتخاب مناسبی است.

 نکته قابل توجه این است که پارتیشن دوجداره نسبت به پارتیشن تکجداره هزینه بیشتری دارد از این رو برای مکان هایی که وجود سر و صدا اهمیت زیادی ندارد و یا ارتفاع سقف بلند می باشد از پارتیشن تک جداره استفاده می شود. هم محیط کمتری را اشغال می کند و هم هزینه کمتری نسبت به پارتیشن دوجداره دارد.

پارتیشن فریملس شیشه ای به صورت تکجداره و دوجداره به صورت شیشه یکپارچه با ضخامت 10میل یا 12میل می باشدکه دارای حداقل حجم فریم بوده و فاقد هر گونه پروفیل عمودی در فواصل جام های شیشه می باشد. به عبارت دیگر در پارتیشن فریملس، فریم ها فقط دور محل هایی قرار می گیرد که به کف، سقف و دیوار متصل می شود و دور درب ها یا قسمت میانی پارتیشن فریملس شیشه ای از هیچ فریمی استفاده نمی گردد.

شیشه های پارتیشن فریملس سکوریت نشکن با قابلیت اجرای شیشه رنگی یا انواع طرح های سندبلاست به صورت کاملا مات یا راه مات یا طرح های دیگر مانند آرم و لوگو روی شیشه است.

این نوع پارتیشن ها برای فضاهایی مناسب هستند که در آنها یک مانع فیزیکی و نه بصری مورد نیاز است. پارتیشن فریملس به علت نداشتن فریم برروی شیشه ها دید بازتر و انتشار نور بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

 

پارتیشن اداری فرمیلس شیشه ای برای محیط های مختلفی طراحی می شود، ولی کاربرد عمده آن در فضاهای اداری می باشد. بیشتر طراحان داخلی در دکوراسیون اداری از پارتیشن شیشه ای فریملس استفاده می کنند زیرا بر این عقیده اند که ایجاد نور مناسب در فضا جنب و جوش را در میان کارمندان بیشتر کرده و از این رو راندمان کاری را هر چه بیشتر افزایش می دهد.

پارتیشن شیشه ای فریملس نه تنها از جاذبه زیبا شناسی، بلکه از جنبه نظارت بر کار کارمندان و همچنین کنترل محیط اداری از لحاظ امنیتی نیز دارای اهمیت است.

 

 

 خرید پارتیشن اداری فریملس شیشه ای

 قیمت  پارتیشن فریملس به عوامل متعددی بستگی دارد از جمله:

.متراژ شیشه سکوریت

.نوع طرح سند بلاست اجرا شده روی شیشه

.یراق آلات مورد استفاده در پارتیشن اداری

.جنس پروفیل 

.طرح اجرایی پارتیشن

اگر به دنبال خرید پارتیشن شیشه ای فریملس با بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. کارشناسان ما با ارائه توضیحات کامل شما را در خرید پارتیشن مورد نظر، راهنمایی خواهند کرد.

شرکت پرچین تولید کننده انواع پارتیشن شیشه ای اداری، با کادر حرفه ای در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه محیطی زیبا، منظم مملو از آرامش را به شما هدیه می کند.