سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین
پارتیشن دوجداره آلومینیومی پرچین

راهنمایی خرید پارتیشن دوجداره آلومینیومی 

پارتیشن دوجداره آلومینیومی مناسب برای فضاهای خصوصی در سازه های مختلف، کاربردی و کارآمد برای مکان های اداری و تجاری می باشد.پارتیشن آلومینیومی راهی عالی برای تقویت حریم خصوصی دفتر شماست.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی بر گرفته از دو لایه شیشه سکوریت 4،6 یا 8 میل با پرده کرکره ولومی و فریم آلومینیومی به صورت قاب دور شیشه با ظاهری باریک و زیبا تولید و اجرا می شود.

طراحی پارتیشن دوجداره آلومینیومی به صورتی است که، شیشه های سکوریت در فریم آلومینیومی که به صورت قاب دور شیشه می چرخد قرار می گیرد و قطعات مختلف آن به همدیگر وصل می شود.

شما هیچگونه اتصالاتی در ظاهر پارتیشن مشاهده نمی کنید و تنها در قسمت داخل قابل رویت است. رنگ های فریم در تنوع بالا مطابق با دکوراسیون اداری طراحی می شود و همچنین این نوع پارتیشن اداری نیازهای یک دفتر اداری را که، آکوستیک صوتی در آن اهمیت زیادی دارد را بر طرف می کند.

دربها پارتیشن دوجداره با عرض استاندارد و دارای قاب آلومینیومی، لولا وقفل و دستگیره برند و شیشه سکوریت 10میل است. پارتیشن دوجداره شیشه ای علاوه بر زیبایی چشمگیر نور را هم به فضا منعکس می کند و در زمانی که شما به نور احتیاج نداشته باشید می توان پرده کرکره ولومی استفاده شده در سازه را به صورت بسته قرار دهید.

شرکت پرچین با توجه به نوسانات پارتیشن دوجداره، پارتیشن اداری 2020 را تولید کرده که در کادر پایین توضیحات کامل در مورد این سازه داده شده است.

 

 

 

پارتیشن دوجداره آلومینیومی 2020

 

اجرای شیشه در دکوراسیون اداری با چالش هایی مانند عبور صدا، محدودیت های پیاده سازی مواجه بوده است که مهندسان و طراحان شرکت پرچین با آگاهی از مشکلات ناشی از استفاده از دولایه شیشه در پارتیشن دوجداره اداری و هزینه بالا نسبت به پارتیشن های دیگر، دست به طراحی و تولید پارتیشن هایی زده اند، که بتواند بر این چالش ها غلبه کند و علاوه بر این مشکلات نسبت به پارتیشن دوجداره که امروزه به علت نوسانات قیمت بالایی را به خود اختصاص داده است جایگزین خوبی باشد.

این راهکار در پارتیشن تک جداره فریم لس ارائه شده است. در این پارتیشن بندی اداری برای جلوگیری از عبور صدا از نوارهای پرکننده بی رنگی استفاده می شود که بین سازه های شیشه ای قرار میگیرد. این نوارها علاوه بر اینکه از عبور صدا جلوگیری می کند استحکام سازه را بیشتر می کند. فریم های استفاده شده نسبت به پارتیشن تک جداره معمولی مغز دار تر بوده و به آکوستیک بودن پارتیشن کمک می کند.

 

پارتیشن دوجداره با فریم آلومینیومی 

برای تفکیک بخش های مختلف فضای اداری با پارتیشن بندی مناسب و بکارگیری از پارتیشن دوجداره می توان فضای بزرگ را به چند قسمت کوچکتر و کاربردی تبدیل کرد. پارتیشن شیشه ای اداری دوجداره و تکجداره با شیشه سکوریت و فریم آلومینیومی رابا ابعاد و ارتفاع متغیر، بسته به درخواست کارفرما قابل اجرا می باشد.

 

پارتیشن دوجداره و فواید استفاده از آن

 

امروزه استفاده از پارتیشن ها به خاطر نصب و اجرای کم هزینه و سریع آنها در مقایسه با سایر روشها بسیار کاربرد پیدا کرده است زیرا این پارتیشن می توانند، جایگزین مناسبی برای دیوارهای ثابت باشند. و به راحتی محیط های مختلف را به صورت اختصاصی تفکیک و جدا کنند.

و همچنین دکوراتیو داخلی را نیز ارتقا دهند. این پارتیشن ها به دو صورت پارتیشن دوجداره  و  تک جداره قابل تولید و نصب می باشند. ما در این محتوا  قصد داریم، در مورد پارتیشن دوجداره و مزیت های آن مطالبی را ذکر کنیم.

قبل از هر چیزی بهتر است، که بدانید پارتیشن دوجداره در اجناس مختلف همچون فلزی، استیل، آلومینیومی، چوبی، شیشه ایی و… قابل طراحی و اجرا هستند. که هر کدام در مکان و شرایط خاص خود و با توجه به نیاز و پسند مصرف کننده مورد استفاده قرار می گیرد. پارتیشن دوجداره عایق مناسبی جهت ورود و خروج اصوات هستند. زیرا در ساخت پارتیشن دوجداره از دو لایه جنس هماهنگ استفاده می شود. بنابراین در مکان هایی که حفظ حریم خصوصی از اهمیت زیادی برخوردار است. همچون: ادارات، اتاق اجلاس، اتاق کنفرانس و… استفاده از این پارتیشن ها بهترین گزینه می باشد. همچنین این پارتیشن ها تا مقدار زیادی عایق گرما و سرما بوده و در صرفه جویی انرژی موثر عمل می کنند.

 

پارتیشن دوجداره در انواع مختلف

 

گاه تولید کنندگان پارتیشن با ترکیب شیشه با سایر اجناس مثل: شیشه و چوب، شیشه و آلومینیوم و… اقدام به تولید پارتیشن دوجداره می کنند. تا با ترکیب این اجناس از مزیت های مختلف هر دو جنس بهره مند شوند. ممکن است این سوال برای مصرف کننده مطرح شود، که آیا ترکیب اجناس در ساخت پارتیشن های دوجداره در کیفیت آنها تاثیر منفی نمی گذارد؟! نکته ی جالب در ساخت پارتیشن ها به صورت دوجداره این موضوع می باشد، که تولید کنندگان از هر دو جنس به صورت دوجداره استفاده می کنند. به عنوان نمونه؛ متریال استفاده شده در پارتیشن چوبی و شیشه ای دوجداره شامل: دو لایه شیشه و دولایه چوب می باشد. بنابراین نه تنها ترکیب کردن اجناس مختلف با شیشه در خاصیت عایق بودن پارتیشن ها هیچ گونه خللی وارد نمی کند، بلکه شرایط انتقال نور و استفاده از روشنایی طبیعی  نیز فراهم می شود.

کاربرد استفاده از پارتیشن تکجداره و پارتیشن دوجداره 

 

پارتیشن دوجداره قابلیت داشتن دو دید به علت استفاده پرده کرکره ولومی مابین دو لایه شیشه سکوریت را دارد و شما می توانید در صورت نیاز کارمندان را مشغول به کار ملاحضه کنید. وهیچ کاری لذت بخش تر از این نیست که شما کار آمد و بازخود خود را تماشا کنید.

پارتیشن شیشه ای به گونه ای است که در فضا وسعت و عمق بیشتری ایجاد میکند و از ویژگیهای این محصول در هر دو دسته تک جداره و دوجداره ایجاد فضای مدرن که به شکل نوآورانه با طیف گسترده ای از طراحی بسیار شیک و ظریف با کیفیت بالا طراحی اجرا و نصب می شود.