تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

آیا در منزل از پارتیشن استفاده کنیم؟ - شرکت پارتیشن پرچین

آیا در منزل از پارتیشن استفاده کنیم؟

پارتیشن در منزل

پارتیشن همانند دیوار نقش جدا کننده را ایفا می کند. امروزه پارتیشن ها در طرح های مختلفی تولید می شوند.

در خانه های آپارتمانی امروزی معمولا فضای پذیرایی و نشیمن با یکدیگر ادغام می شوند که برخی تمایل به جداسازی و تفکیک آن ها دارند. در این مواقع می توان این جداسازی را به سادگی و با استفاده از پارتیشن ها انجام داد.

انواع پارتیشن خانگی

 

پارتیشن را درچه قسمت هایی از خانه استفاده کنیم؟

با استفاده از انواع پارتیشن های معرفی شده در بخش قبل می توانید قسمت های مختلف منزل خود را از یکدیگر تفکیک کنید. عموم افراد استفاده از پارتیشن چوبی و پارتیشن ام دی اف را در منزل خود ترجیح می دهند.

 پارتیشن در منزل بیشتر در بخش های زیر مورد استفاده قرار می گیرد:
1. در بین فضای ورودی و فضاهای دیگر در منزل
2. در بین اتاق غذاخوری و پذیرایی
3. در بین اتاق نشینمن و پذیرایی
4. در درون اتاق خواب های بزرگ

 

 پارتیشن در آپارتمان

پارتیشن به معنی جدا کننده است. پارتیشن مثل یک دیوار در ساختمان ها کاربرد دارد. با پدید آمدن کلان ‌شهرها و رواج همه ‌جانبه‌ آپارتمان‌ نشینی و کاهش چشمگیر فضای اسکان انسان‌ها، معماری داخلی منازل نیز تغییرات چشمگیری از نظر طراحی و استفاده از ابزارها و متریال های مختلف یافت. از جمله‌ی این پدیده‌های جدید می توان به پارتیشن ها اشاره کرد. اما پارتیشن‌بندی آپارتمان خصوصیات منحصر به فردی دارد که آگاهی از آن ‌ها می تواند به شما در انتخاب پارتیشن مناسب کمک کند.

استفاده از پارتیشن چوبی در منزل

بهتر است از پارتیشن چوبی در اتاق خواب، غذاخوری ها و فضاهای نشیمن استفاده شود. اگر اتاق خواب بزرگی دارید، می توانید بااستفاده از پارتیشن، اتاق خواب خود را به دو قسمت تبدیل کنید.

به این نکته توجه کنید که استفاده از چوب باید در فضاهایی صورت بگیرد که رطوبت هوا کم باشد و همچنین چوب در معرض تماس با آب قرار نداشته باشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.