تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

مبلمان اداری پرچین

همواره زیبایی محیط زندگی و کار برروی روحیه انسان ها تاثیرگذار است . طبق تحقیقات یک تیم فرانسوی ، زیبایی محیط کار تا ۶۷ درصد در بازدهی کارمندان و تا ۷۳ درصد برروی انتخاب مشتریان تاثیر مثبت دارد . ۷۳ درصد افرادی که در داخل یک محیط کاری که نکات طراحی و زیبایی اعمال شده بود ، قرار گرفتند آن شرکت و اداره را برای ارائه خدمات انتخاب کردند.

از جمله مهم ترین المان های طراحی و زیبایی محیط اداری ، مبلمان اداری و میز اداری می باشد که نقش بسزایی در طراحی معماری اداری و آسایش محیط شرکت دارد . انتخاب بهترین مبلمان اداری با قیمت مناسب یکی از بزرگترین دغدغه های مدیران شرکت ها و ادارجات است ، که شرکت پارتیشن اداری و مبلمان اداری پرچین این معضل را برای همیشه حل کرده است .

پرچین وارد کننده و تولید کننده انواع پارتیشن اداری ، شیشه ای ، چوبی ، MDF، تکجداره و دوجداره ، هم اکنون با تولید زیباترین و با کیفیت ترین مبلمان اداری به صرفه ، یکبار برای همیشه مشکل زیبایی شرکتها را حل کرده است . در زیر انواع مبلمان و میز اداری را میبینیم:

انواع صندلی اداری

مبلما اداری پرچین تولید کننده و وارد کننده بهترین و راحت ترین صندلی های اداری با کیفیت مخصوص محیط های اداری و شرکتها 

نمونه کار های مبلمان اداری پرچین در صندلی اداری

انواع صندلی های اداری، پایه ثابت ،کارمندی ، کارشناسی در انواع روکش های پارچه ای ، چرمی

برای سفارش صندلی های اداری زیبا ، با کیفیت و به صرفه کافیست با کارشناسان مبلمان اداری پرچین تماس بگیرید تا شما را در انتخاب و خرید  مبلمان اداری مناسب راهنمایی کنند.

انواع مبلمان اداری و میز اداری مدرن

شیک ترین ، زیبا ترین و بهترین مبلمان اداری مدرن و جدید را از مبلمان اداری پرچین بخواهید . 

مبلمان اداری مدرن امروزه جزو زیباترین و شیک ترین محصولات بازار خرید مبلمان اداری در دنیا می باشد ، که پارتیشن اداری پرچین برای اولین بار زیباترین مبلمان های اداری مدرن را برای عرضه در ایران تولید و وارد کرده است . 

انواع مبلمان و میز اداری مدرن پرچین :

  • مبلمان و میز اداری شیک
  • میز اداری شرکتی
  • میز و صندلی مدیریتی
  • میز و صندلی مخصوص کنفرانس
  • مبلمان اداری فضای اشتراکی 
  • خرید بهترین میز اداری منشی 
  • خرید شیک ترین میزهای اداری فضای اشتراکی 
  • خرید میز و صندلی شرکتها با قیمت مناسب 
  • خرید میز شیشه ای اداری

بهترین ،زیباترین و لاکچری ترین مبلمان اداری و میز اداری مدرن خود را از پرچین بخواهید 

برای سفارش مبلمان اداری مدرن لاکچری ، زیبا ، با کیفیت و به صرفه کافیست با کارشناسان مبلمان اداری پرچین تماس بگیرید تا شما را در انتخاب و خرید  مبلمان اداری مناسب راهنمایی کنند.

انواع مبلمان اداری کلاسیک

شیک ترین و به صرفه ترین مبلمان اداری و میز اداری خود را از پرچین بخواهید . خرید بهترین مبلمان اداری کلاسیک و شیک دفتری تنها توسط میز و مبلمان اداری پرچین  .

برای سفارش مبلمان اداری کلاسیک لاکچری ، زیبا ، با کیفیت و به صرفه کافیست با کارشناسان مبلمان اداری پرچین تماس بگیرید تا شما را در انتخاب و خرید  مبلمان اداری مناسب راهنمایی کنند.

انواع مبلمان اداری

پرچین تولید کننده و وارد کننده و طراحی دکوراسیون اداری ، پارتیشن اداری ، پارتیشن شیشه ای ، پارتیشن دو جداره ، پارتیشن چوبی ، پارتیشن MDF، پارتیشن آلومینیومی ، شیشه سکوریت و …. 

انواع مبلمان اداری را می‌توان به صندلی‌های اداری، مبل، میزهای اداری، انبارش‌های اداری و اکسسوری اداری تقسیم کرد. صندلی‌های اداری خود به لحاظ کاربری، کیفیت، رعایت اصول ارگونومی، قیمت و برخورداری از ابزارهای تنظیمی به صندلی‌های مدیریتی، کارمندی-کارشناسی، اپراتوری، کنفرانسی، کانتر، آزمایشگاهی و انتظار تقسیم می‌شوند. ویژگی اصلی صندلی‌های مدیریتی، کارمندی-کارشناسی و اپراتوری پایه‌های چرخ‌دار آن است که آن‌ها را از دیگر انواع صندلی‌های اداری متمایز می‌کند.

مبل‌های اداری معمولاً به لحاظ فرمی از دیگر انواع مبل‌ها جدا می‌شوند و ظاهری رسمی دارند. هر چند در بسیاری از شرکت‌ها که سعی در ایجاد محیطی شاد و نشاط آور و راحت برای کارکنان خوددارند، مثل اپل، استفاده از انواع صندلی‌ها و مبل‌های راحتی مانند بین بگ ها و پاف ها رایج شده است اما همچنان مبل‌های اداری را به مبل‌هایی با رویه‌های چرم، به رنگ‌های تیره و خنثی نظیر خاکستری و قهوه‌ای و فرم‌هایی در قالب مکعب مستطیل با خطوطی شفاف و واضح که یادآور سبک مدرن است، می‌شناسیم.

میزهای اداری نیز مدل‌های مختلفی دارند، میزهای مدیریتی، کارمندی – کارشناسی، میزهای کارگروهی یا اشتراکی و میزهای کنفرانس و جلسات هر کدام کاربری خود را دارند.

انواع کمدها، فایل‌ها، باکس‌ها و دیگر فضاهای نگه‌دارنده از ملزومات و قطعات ضروری مبلمان اداری برای نگه‌داری و بایگانی اسناد و مدارک هستند و توجه به فضاهای انبارش در خرید مبلمان اداری ضروری است.

اما اکسسوری اداری و یا لوازم جانبی اداری طیف گسترده‌ای از محصولات را در برمی‌گیرد: پارتیشن‌ها، ست رومیزی شامل جاچسبی، جاقلمی، منگنه و … ملزومات رایانه مثل موس پد، ملزومات ارگونومی مانند پشتی طبی، زیرپایی و زیردستی، انواع ابزارهای نگه‌دارنده مثل نگه‌دارنده کاغذ هنگام تایپ کردن، کازیه و دیگر وسایل مانند سطل‌های زباله، گلدان‌ها و جا گلدانی، باکس نگه‌داری کلیدها و مواردی به‌ظاهر کوچک و کم‌اهمیت که در تکمیل دکوراسیون و مبلمان اداری نباید آن‌ها را از قلم انداخت.

به‌طور خلاصه می‌توان گفت پیش از خرید و انتخاب مبلمان اداری ابتدا باید به ماهیت فعالیت شرکت توجه کرد، قطعاً دکوراسیون اداری یک شرکت استارتاپی با فضایی پویا، جوان و تعاملی در حوزه فناوری اطلاعات با یک شرکت باسابقه بازرگانی متفاوت است. بعد از تصمیم در مورد ماهیت دکوراسیون نوبت به انتخاب سبک می‌رسد و می‌توانید از بین سبک‌های زیر یکی را متناسب با ماهیت کار انتخاب کنید: دکوراسیون کیوبیکال با اتاق‌های جداگانه و پارتیشن‌بندی مانند اداره‌های سنتی، دکوراسیون باز با سالن‌های یکسره و میزهای کارگروهی مانند تحریریه‌ها، دکوراسیون فعالیت محور و دکوراسیون‌های تعاملی امروزی که ترکیبی از دکوراسیون‌های سنتی و فضای باز هستند. در نهایت هم نوبت به انتخاب و خرید مبلمان اداری می‌رسد. اگر تا اینجا مسیر را با شناخت و آگاهی طی کرده باشید می‌توانید به‌راحتی از طریق سایت‌های فروش آنلاین مانند مبلمان اداری پرچین که تنوع زیادی در سبک، کیفیت و قیمت دارند و همچنین شرایط خرید اقساطی را دارا می‌باشد اقدام به خرید کنید.