سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن بندی اداری چیست؟

پارتیشن بندی اداری یکی از انواع جدا کننده واحدهای فلت به قسمت های مختلف میباشد، که برای نظم بخشیدن و ایجاد اتاق هایی به عنوان اتاق مدیریت، اتاق کنفرانس، و….استفاده میشود شما به این کار میتوانید محیطی آرام برای پرسنل شرکت ایجاد کنید و بازخورد در کاراتان ببینید.

در پارتیشن بندی اداری مخصوصا، پارتیشن های اداری شیشه ای این امکان را به شما کارفرمایان میدهد که از لگوی شرکت تان روی شیشه استفاده کنید و یا با سندبلاس، برچسب، ساتینا شیشه های خود را مات یا راه مات کنید و با هزینه کمتری نسبت به پارتیشن های دیگر فضای خود را تفکیک کنید.

پارتیشن بندی اداری
پارتیشن بندی اداری

شرکت تولید کننده پارتیشن اداری پرچین

 

کارشناسان فنی و طراحی پارتیشن، شرکت پرچین با خدمات استاندارد و رعایت زمان بندی مناسب در اجرای، همیشه سعی بر این داشته که بهترین و با کیفیت ترین پارتیشن را بدون هیچ مشکلی و به موقع به کارفرما تحویل بدهند.

 

مزایای پارتیشن اداری

 

در سالهای گذشته برای جداسازی داخل ساختمانها از دیوارها استفاده می کردند. این دیواره اگر چه که استحکام بالایی داشتن اما برای ساخت آنها هم زمان و هم هزینه زیادی لازم بود و اینکه ساختمانهایی که قسط استجاری بودند امکان ایجاد این دیواره ها را نداشتن و باید با همان روال کار خود را شروع میکردند.

امروزه با پارتیشن های اداری میتوان هم در ساخت هم  در هزینه صرفه جویی کرد، و برای شرکت هایی که قسط جابه جایی دارند پارتیشن بندی گزینه خوبی است، پارتیشن های شرکت پرچین قابلیت جابه جایی دارد و از نظر استحکام کیفیت بالایی بر خوردار است.

 

پارتیشن بندی اداری
پارتیشن بندی اداری

 

پارتیشن بندی واحد های فلت

 

پارتیشن بندی واحدهای فلت یکی از روش های تقسیم بندی محیط به حساب می آید که شرکت پرچین با طراحی فضای کار شما بهترین و کاربردی ترین محیط را به شما تحویل میدهد.پارتیشن بندی اداری اولین قدم در دکوراسیون داخلی میباشد.

پارتیشن بندی اداری برای ایجاد فضای کاری گزینه مناسبی میباشد چرا که پرسنل شرکت برای بهتر شدن روند کاری احتیاج به محیطی دارند که از سر و صدا به دور باشند و بتواند روی کارشان متمرکز شوند.