تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

رنگبندی پارتیشن اداری - شرکت پارتیشن پرچین

رنگبندی پارتیشن اداری

اهمیت رنگ در پارتیشن اداری

رنگ پارتیشن اداری یکی از مواردی است که در طراحی داخلی مطرح می شود. انتخاب رنگبندی پارتیشن اداری علاوه بر این که  به سلیقه فرد بستگی دارد؛ باید با فضای کار نیز هماهنگی داشته باشد.

به کار گیری پارتیشن تاثیر مستقیمی بر زیبا نشان دادن دکوراسیون اداری دارد و به همین علت با به کارگیری پارتیشن و انتخاب رنگ مناسب آن، می توان محیط اداری را منحصر به فرد و فانتزی نمایش دهد.

چگونه رنگبندی مناسب پارتیشن اداری را انتخاب کنیم؟

اگر نظم و تناسب در زیبایی برایتان مهم است، پیشنهاد می‌کنیم از رنگ‌بندی مناسبی برای پارتیشن اداره یا دفترتان استفاده کنید. برای مثال در بیمارستان‌ها و کلینیک‌های مختلف، از رنگ سفید (یا رنگ آرامش بخش) برای پارتیشن بندی استفاده می‌شود. توجه به اشیایی که از لحاظ رنگ و جنس بافت غنی دارند به شما کمک می کند که به هنگام انتخاب رنگ ها، رنگ مورد علاقه خود را به راحتی پیدا کنید.

جنس و بافت، عامل مهمی است که باعث زنده شدن رنگ ها می شود. در واقع برخی رنگ ها تنها در صورت قرار گرفتن در جنس و بافت مناسب می توانند همنشینی زیبایی را ارائه دهند. جنس پارتیشن نیز برای کاربرد در فضایی که به قرارگیری آن نیاز داریم، متفاوت خواهد بود.

تنوع رنگی برای جان بخشی و خلق زیبایی پارتیشن با توجه به جنس و بافت انتخابی نیز متفاوت خواهد بود. تناسب جنس پارتیشن و رنگ انتخابی برای آن اهمیت بالایی دارد.

بهترین رنگبندی پارتیشن اداری

قبل از انتخاب رنگ پارتیشن، معماری و رنگ کلی داخل فضا را در نظر بگیرید. یک اتاق با نور  طبیعی را به راحتی می توان با رنگ سبز طراحی کرد؛ اما در اتاق های شمالی هر نور طبیعی باید تا حد امکان با رگه هایی از کرم یا زرد افزایش مخلوط شود.

در اتاقی که پنجره کم دارد و نور مصنوعی است، رنگی را انتخاب کنید که در زیر نور لامپ خوب به نظر می رسد.

رنگ سفید القاء کننده آرامش و آسایش است. سفید به همراه خلوصش، یکی از کاربردی ترین رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی است. زیرا که با همه رنگ ها قابل ترکیب است.

رنگ های خنثی در دنیای دکوراسیون، از اهمیت بسیاری برخوردار هستند. خنثی بودن آن ها به این معناست که می توانید به راحتی در کنار هر رنگ دیگری بدون احتمال وجود از دست رفتن زیبایی های هر یک به خصوص رنگ ها، ترکیبی مناسب در فضا ایجاد کرد.منظور از رنگ های خنثی رنگ هایی هستند که به سفید نزدیک هستند؛ مانند کرمی روشن یا خاسترکی.

کلام آخر

اگر به دنبال رنگی مناسب برای دکوراسیون اداری با پارتیشن هستید؛ باید علاوه بر زیبایی به ویژگی روانشناسی آن ها هم توجه داشته باشید. رنگ های روشن و ملایم برای پارتیشن های اداری بهترین رنگ ها هستند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.