تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

آینه در دکوراسیون اداری - شرکت پارتیشن پرچین

آینه در دکوراسیون اداری

در این مقاله از پرچین به تاثیر آینه در دکوراسیون اداری می پردازیم.

به کار بردن آینه در دکوراسیون اداری

تقریبا همه ما از تاثیر آینه در فضای خانه مطلعیم و از آن در دکوراسیون خانه و افزایش نور و دلبازی استفاده می‌کنیم.

آینه ‌ها در دکوراسیون اداری هم می‌توانند تاثیر به سزایی ایجاد کنند. با آینه می‌توانید فضای کار را بزرگ ‌تر جلوه دهید و به این ترتیب مهمان ‌نوازتر جلوه کنید.

داشتن آینه در چیدمان دفتر کار یک حسن دیگر هم دارد و آن این است که دیگر برای بررسی مجدد ظاهر لازم نیست حتما به سرویس بهداشتی بروید و کارتان با آینه‌های موجود راه می‌افتد!

نکات مهم در نصب آینه در فضای اداری

در طراحی دکوراسیون اداری، می بایست نصب آینه با دقت بیشتری انجام شود. اگر آینه را در مقابل میز اداری قرار دهید؛ ممکن است تمرکز را از کارمندانتان دور کنید، و یا حتی بازتاب نور چشمانشان را اذیت کند.

همچنین از آینه می توان در بزرگ‌ تر نشان دادن فضا کمک گرفت. در واقع با این کار فضا را از نظر دیداری گسترش می‌دهید. لازم نیست دور تا دور فضا را آینه قرار دهید. این کار باعث می‌شود سرگیجه بگیرید! تنها در یک سمت فضای اداری آینه قرار دهید و دکوراسیونی خاص بسازید. شما باید یک آینه را در بهترین جای ممکن در اتاق قرار دهید که بهترین تصویر از فضا را منعکس کند.
تا پیش از این استفاده از تابلوها روی دیوارها روالی برای زیباسازی فضا بوده، اما امروزه اهمیت طراحی دکوراسیون داخلی توسط آینه شکل دیگری به هنر چیدمان فضای داخلی دکوراسیون اداری و منازل‌مان داده است. البته که یک آینه می‌تواند مانند یک تابلو زیبا باشد. تراش و ابعاد متناسب آن بر روی دیوار می‌تواند تا حد تابلو و حتی بیش از یک تابلو جذاب باشد. شاید به سه دلیل اصلی استفاده از آینه در دکوراسیون‌ها اهمیت دارد. اولین دلیل برای روشن‌تر شدن فضا و انعکاس نور، دومین دلیل برای ایجاد عمق بیشتری از فضا و در واقع بزرگ نشان دادن جنبه بصری محیط، و سومین دلیل لوکس شدن فضا از گذشته است.

گاهی اوقات نیاز است برای دور تا دور آینه‌ها از قاب‌ها کمک بگیرید. برای مثال، اگر در طراحی دکوراسیون اتاق مورد نظر شما چوب یا پارتیشن چوبی استفاده شده، شما می‌توانید از قاب چوبی با همان رنگ برای دور آینه استفاده کنید. یا حتی قاب آینه از جنس‌های دیگری مانند استیل نیز برای ساخت درخواست دهید.

البته نمونه‌های خلاقانه دیگری نیز از آینه‌ها در بازار موجود است.

همانطور که می‌دانید آینه‌ها می‌توانند نور را منعکس کنند. اگر از میزان نور در فضاهای اداری رضایت ندارید؛ به کمک آینه می‌توانید یک سیستم پخش نور درست کنید. آینه را در جایی قرار دهید که محل انعکاس نور به صورت کارمندانتان یا صفحه مانیتورشان برخورد نکند. همچنین برخورد نور بر روی میز اداری آنها می‌تواند آزاردهنده باشد. این بازتاب نور بهتر است به سمت دیوار دیگری برخورد کند و محیط را روشن کند.

با استفاده از نکات ظریفی که گفته شد، به راحتی می توانید بهترین کاربرد را از آینه در فضای اداری خود داشته باشید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.