تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت (قسمت دوم) - شرکت پارتیشن پرچین

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت (قسمت دوم)

چیدمان اتاق مدیریت

اتاق مدیرت در هر سازمان و شرکتی باید آرام و زیبا باشد بنابراین نحوه چیدمان اتاق مدیریت بهتر است مدرن باشد. دقت کنید که این امر برای چیدمان است نه سبک دکوراسیون، یعنی شما میتوانید برای دکوراسیون اتاق مدیریت خود سبک کلاسیک را برگزینید؛ اما حتما از چیدمان مدرن استفاده کنید.

دلیل این حرف هم ساعات زیادی است که مدیر در آن اتاق حضور دارد و بار برنامه ریزی و عملکردی سازمان بر دوش مدیریت است و اگر طراحی و چیدمان اتاق مدیریت زیباتر باشد باعث افزایش کارایی و عملکرد بهتر میشود.

البته که بهتر است این موضوع را برای تمام بخش های سازمان لحاظ کنیم یعنی هر چه فضای کاری زیباتر باشد عملکرد و کارایی برای افراد بسیار بیشتر میشود. بهتر است اتاق مدیریت در جایی قرار گیرد که بیشترین نور را می گیرد و باید میز مدیریت را به گونه ای در اتاق قرار دهیم که بیشتر این نور روی میز مدیریت منعکس شود . برای طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت بهتر است از کفپوش هایی استفاده کنید که با محیط و دکوراسیون اطراف همخوانی داشته باشد. پیشنهاد ما انتخاب رنگ خاکستری برای کفپوش ها است. چیدمان باید به گونه ای متفاوت از سایر فضاها صورت پذیرد؛ چرا که محلی برای پذیرایی از مهمانان مدیر نیز هست و مهمتر از آن القا کننده حس مدیریت در یک سازمان باشد. یکی از روش ها برای ایجاد تفاوت در دکوراسیون اتاق مدیریت با سایر جاهای سازمان استفاده از تضاد در سبک دکوراسیون است به عنوان مثالی واضح اگر محیط اداری به طور کلی با دکوراسیون اداری مدرن طراحی و چینش شده است بهتر است از دکوراسیون اداری کلاسیک در اتاق مدیریت بهره ببرید.

کتابخانه اتاق مدیریت

بی شک یکی از مهمترین لوازم در اتاق مدیریت همین کتابخانه اداری است. کتابخانه های اداری نیز مانند همه مبلمان اداری از دو سبک کلی کلاسیک و مدرن پیروی می کنند و ابعاد آن ها متفاوت است که بسته به نوع نیاز کاربر آن یا محیط اطراف این ابعاد شکل میگیرند. به طور مثال کتابخانه اداری کوتاه یا اصطلاحا کردانزا برای اتاق مدیریت بسیار مناسب است . اگر از فضای کوچکی برای اتاق مدیریت استفاده میکنید بهتر است از کردانزا بهره ببرید البته این به این معنا نیست که کتابخانه اداری کوتاه برای فضاهای کوچک فقط مناسب اند، بلکه نمود و زیبایی بسیار زیادی را برای فضا های بزرگ نیز دارند. برای یک دکوراسیون اداری کلاسیک میتوانید از کتابخانه اداری بلند کلاسیک استفاده کنید که طرح و نقش های آن همخوان و ست با سایر وسایل شما در اتاق مدیریت باشد این کتابخانه قبلند اداری علاوه بر کارایی زیاد زیبایی بسیار بیشتری را دارد. به طور کلی استفاده از کتابخانه اداری چه بلند و چه کوتاه بسیار مهم است چرا که محل ذخیره کردن اسناد مهم که باید در دسترس مدیر باشند است.

مبل مدیریتی

یکی دیگر از لوازم بسیار مهم در دکوراسیون اتاق مدیریت مبل و نیم ست اداری یا بهتر است بگوییم مبل و نیم ست مدیریتی است. محلی برای پذیرایی از مهمانان مدیر در اتاق خودش که بسیار مهم است . استفاده از مبل و نیم ست شیک و زیبای رسمی در اتاق مدیریت بسیار تاثیر گذار بر افکار مشتریان شما هستند. برای انعقاد قرارداد های کلان و بزرگ در سازمان مدیر یک سازمان دخالت کامل دارد و جلساتی را برای برقراری این قرارداد ها صورت میدهد برخی از این جلسات با تعداد محدودی برگذار میشود و مدیران دو سازمان باهم به گفتگو میپردازند و این بهترین راه است که مهمان مدیر به اتاق مدیریت برود و در آنجا به صحبت بپردازند. کیفیت مبل اداری باید بسیار بالا باشد به گونه ای که مراجعین شما احساس راحتی کنند و در جلسات باند مدت خستگی بر آن ها غلبه نکند. علاوه بر کیفیت مبل اداری زیبایی نیز بسیار مهم است. ما در شرکت مبلمان اداری یکتا این تضمین را به مشتریان خود می دهیم که با کیفیت ترین مبلمان اداری را برای آنها فراهم میکنیم.

نکات طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

همانطور که بالاتر گفتیم بهتر است اتاق مدیریت از نور طبیعی بهره ببرد یعنی پنجره داشته باشد. توصیه ما این است که حتما پنجره های اتاق مدیریت سازمان دوجداره باشد. برای پوشش ظاهری آن میتوانید از پرده هایی استفاده کنید که با سبک دکوراسیون اتاق مدیریت شما همساز و همخوان باشد. میتوانید از پرده های کرکره ای استفاده کنید اما بهتر است پرده ای را انتخاب کنید که در زمان بسته بودن آن دور نمای زیبایی را به نمایش بگذارد.

استفاده از گل و گیاه در هر مکانی نشاط و شادابی خاصی را به آن فضا میبخشد در گذشته گفته بودیم که برای بهبود عملکرد پرسنل در شرکت از گل و گیاه استفاده کنید که تاثیرات مثبتی را به شما نشان میدهد استفاده از گل و گیاه در اتاق مدیریت نیز بسیار امر خوبی است . کم کردن فشار کار و احساس آرامش از نکاتی است که در هنگام استفاده از گیاهان در اتاق کار به آن پی میبرید. علاوه بر بخشش زیبایی به محیط حس طبیعت را به شما نیز القا میکند و این موضوع بسیار مهم است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.