تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت (قسمت اول) - شرکت پارتیشن پرچین

طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت (قسمت اول)

دکوراسیون اتاق مدیریت

دکوراسیون اتاق مدیریت بخش های زیادی دارد، در این مقاله نکات و ملزوماتی که در دکوراسیون اتاق مدیریت باید در نظر گرفته شوند را باهم بررسی می کنیم. طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت از بخش های زیادی برگرفته شده که مهمترین آن ها میز مدیریت و میز کنفرانس آن یا حتی مبل و نیم ست اداری به همراه جلو مبلی آن است . استفاده از کتابخانه اداری بلند یا کوتاه بسته به سبک انتخابی شما برای دکوراسیون اداری نیز مهم است . حرف از سبک های مختلف دکوراسیون اداری شد بهتر است اشاره ای کوچک به این موضوع داشته باشیم ، به طور کلی دکوراسیون به دو بخش بزرگ دکوراسیون کلاسیک و یا دکوراسیون مدرن تقسیم بندی میشود اما بسیاری از طراحان این سبک ها را نیز تلفیق میکنند که زیبایی بیشتری را به نمایش بگذارند. برای دکوراسیون اتاق مدیریت نیز همین روند نیز طی میشود یعنی میتوانید دکوراسیون اداری اتاق مدیرت سازمان را بنا به سلیقه خودتان و یا ابعاد اتاق و بسیاری از پارامتر های دیگر که در ادامه مقاله به آن اشاره میکنیم ، از این دو سبک یا تلفیق آنها استفاده کنید. لازم به ذکر است اتاق مدیریت سازمان هرچه زیباتر و بهتر چینش و دکوراسیون شود برای تبلیغ سازمان شما بهتر است .

سبک های طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت

انتخاب سبک مناسب برای هر فضایی نیازمند توجه به نکاتی مربوط به محیط است. اول از همه ابعاد فضا را بررسی می کنیم. چرا که به طور مثال فضای کوچک مناسب چینش دکوراسیون اداری کلاسیک نمیباشد و بهتر است از این سبک فاصله بگیریم. اولین نکته متراژ و ابعاد فضا بود. نور پردازی و سبک پلان محیط نیز بسیار مهم در انتخاب سبک است. سلیقه شخصی هم تاثیر بر انتخاب دارد.

نوع کار هر کسب و کار بسیار موثر است. اگر سبک کار شما نیازمند کارهای تیمی بیشتر و تعامل بالاتری بین پرسنل است بهتر است از دکوراسیون اداری مدرن استفاده کنید؛ که علاوه بر زیبایی کارایی بسیار بالای را دارد و فضای کمتری را اشغال میکند. برای طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت نیز می توانیم از دو سبک مدرن و کلاسیک بهره ببریم. بهتر است طراحی و چینش دکوراسیون اتاق مدیریت از سایر فضاهای سازمان زیبا تر و شیک تر باشد و حساسیت بیشتری را نسبت به دکوراسیون این اتاق به خرج دهیم. پر اهمیت ترین وسایل برای اتاق مدیریت مبلمان اداری آن است و برای انتخاب و چینش آن باید بسیار با ظرافت عمل کرد.
برای انتخاب سبک مناسب اتاق مدیریت باید به تم اتاق یا رنگبندی اتاق نیز توجه داشت و برای طراحی دکوراسیون اداری این اتاق باید از مبلمان اداری شیک و رسمی استفاده شود

نور پردازی در اتاق مدیریت

نور پردازی داخلی اتاق یکی دیگر از مواردی است که باید در دکوراسیون اتاق مدیریت به آن توجه ویژه ای داشت. اگر بخواهیم دکوراسیون اتاق مدیریت را زیباتر نشان بدهیم، باید نور پردازی دقیق و اصولی و مدرن در آنجا صورت پذیرد.

تا جایی که امکان دارد سعی کنیم از منبع طبیعی نور در اتاق استفاده کنیم ؛اما اگر امکان استفاده از نور طبیعی در اتاق مدیریت وجود نداشت، بهتر است از نور های مصنوعی استفاده کنیم. لازم به ذکر است که این نور های مصنوعی بهتر است زرد رنگ باشد تا فضای گرمی را داشته باشیم.

نکته بسیار مهم در طراحی دکوراسیون اتاق مدیریت این است که به تنظیمات نور دسترسی داشته باشیم و در هر لحظه بتوانیم نور را زیاد یا کم کنیم به طور مثال در هنگام استفاده از سیستم های تصویری در جلسات اتاق مدیر باید نور ها را کاهش داد تا تصویر برای حضار واضح تر باشد . اگر از نور طبیعی در اتاق مدیریت استفاده میکنید بهتر است پرده هایی را به کار ببرید که اکر نیاز به تاریک کردن فضا بود اجازه ورود نور زیادی را به اتاق ندهند .

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.