تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن لوکس
پارتیشن لوکس

 

پارتیشن لوکس و مدرن معجزه ی دکوراسیون اداری

با استفاده از پارتیشن لوکس و مدرن به راحتی با صرف کمترین هزینه و زمان می توانید محیط را به فضاهای و مکان های مختلف تقسیم کنید. و از محیط های بلا استفاده مکانی کاربردی و لوکس بسازید.

به طور کلی پارتیشن اداری که از متریال درجه 1 وبا کیفیت تولید و اجرا شده باشد پارتیشن لوکس ومدرن گفته میشود.

به عبارت ساده تر پارتیشن ها به ما کمک می کنند، تا محیطی زیبا و چشم نواز مرتب و هماهنگ با خواسته هایمان ایجاد کنیم. پارتیشن لوکس و مدرن هم در محیط بزرگ و هم در محیط کوچک کاربردهای زیادی دارد.

 

پارتیشن لوکس و مدرن
پارتیشن لوکس و مدرن

بیایید از محیط های کوچک و معجزه ایی که استفاده از پارتیشن لوکس و مدرن در آنها ایجاد می کند، شروع کنیم. در محیط های کوچک معمولا این امکان وجود ندارد، که مکان اختصاصی برای یک سری فعالیت ها را داشته باشیم. و عملا  جداسازی محیط با کمک دیوار و یا پنل ممکن نیست.

زیرا نه تنها فضای کافی برای این کار را نداریم. بلکه به زیبایی محیط صدمه می زنیم. در این شرایط استفاده از پارتیشن لوکس و مدرن به راحتی مشکل فضاهای کوچک را حل میکند. و مکان های اختصاصی مورد نیاز را در کمترین زمان ایجاد می کند.

همچنین این پارتیشن ها در طرح ها، جنس ها و رنگهای مختلف وجود دارند. که به راحتی با چیدمان محیط قابل ست کردن هستند. و گاهی با زیبایی های قابل توجه ای که دارند همچون یک اثر هنری به محیط های کوچک جلوه می بخشند.

 

تاثیر پارتیشن لوکس و مدرن درایجاد فضای خیره کننده

 

استفاده  از پارتیشن لوکس و مدرن در محیط های بزرگ برای ایجاد مکان های اختصاصی و زیبا جلوه دادن دکوراسیون، ایده ای فوق العاده جذاب می باشد.

 

پارتیشن لوکس و مدرن
پارتیشن لوکس و مدرن

 

که موجب تحول و تنوع محیط های بزرگ می شود. با کمک پارتیشن مناسب  و هماهنگ کردن رنگ ها و طرح ها و اندازه های مختلف آن می توانید، به یک محیط بزرگ روح بخشیده و فضا را از یکنواختی نجات دهید.

به عنوان نمونه به کمک پارتیشن لوکس و مدرن قادر خواهید بود. میان نشیمن و پذیرایی، نهار خوری و آشپزخانه، میز مطالعه و سرویس خوابتان فاصله ایجاد کرده و علاوه بر تفکیک سازی محیط چشم انداز زیبا خلق کنید.

جالب است بدانیم در گذشته از پارتیشن اداری فقط جهت تفکیک فضا استفاده می شد، ولی اکنون نه تنها با استفاده از پارتیشن ها می توان محیط اداری را تقسیم کرد بلکه در حال حاضر کاربرد و تنوع بیشمار پارتیشن ها موجب شده است که به یک ابزار محبوب و پرطرفدار میان مردم تبدیل شود.

استفاده از پارتیشن لوکس و مدرن تنها به منازل مسکونی محدود نمی شود، می توان از آنها در مکان های مختلف همچون: سالن ورزشی، دفترکار، آرایشگاه، رستوران، هتل و غیره بهره برد.