تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

آیا خرید پارتیشن آلومینیومی صرفه اقتصادی دارد؟ شرکت پارتیشن پرچین

آیا خرید پارتیشن آلومینیومی صرفه اقتصادی دارد؟

خرید پارتیشن آلومینیومی اداری پرچین

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اگر محیط شما کوچک باشد و نیاز به بخش های مجزا داشته باشید؛ باید چه کاری انجام دهید؟

شاید اولین گزینه‌ای که به ذهن خطور کند جابه‌جایی و گسترش محیط کار است. اگر از بودجه کافی برای این کار برخوردار هستید؛ مشکلی برای جابه جایی ندارید. اما اگر در حال حاضر نمی‌توانید فضای بزرگتری را برای کسب و کار خود در نظر بگیرید؛ خرید پارتیشن آلومینیومی اداری، بهترین گزینه است که می‌توانید به آن فکر کنید.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

پارتیشن آلومینیومی چگونه می‌تواند باعث کاهش هزینه شود؟

قیمت پارتیشن آلومینیومی نسب به سایر پارتیشن ها، اندکی بیشتر است. این موضوع شاید سبب شود که از خرید پارتیشن آلومینیومی صرفه نظر کنید اما اگر مزیت های نصب پارتیشن آلومینیومی را در نظر بگیرید، متوجه می‌شوید که قیمت آن بسیار معقول و متناسب است.

از ویژگی های این پارتیشن می‌توان به استحکام و مقاومت بالا در عین سبک بودن اشاره کرد. فریم اصلی این پارتینش از آلومینیوم است و می‌تواند با سایر متریال ها مانند شیشه سکوریت، MDF، چوب و … ترکیب شود و پارتیشنی جذاب و مدرن را به‌وجود آورد.

با خرید پارتیشن آلومینیومی اداری می‌توانید با کمترین قیمت، بیشترین استفاده را از فضای کار خود داشته باشید و نیازی به هزینه کردن برای جا به جایی نخواهید داشت!

ویژگی های پارتیشن آلومینیومی اداری

زیبایی

شما می‌توانید با استفاده هوشمندانه از پارتیشن اداری محیطی زیبا، مدرن و راحت را برای کارمندان خود و ارباب رجوع ایجاد کنید. در طول روز، کارمندان شما مدت زمان زیادی را در اداره یا شرکت می‌گذرانند؛ بنابر این مهم است که آن‌ها در محیطی راحت به انجام فعالیت های خود بپردازند.

پارتیشن دوجداره آلومینیومی

صرفه اقتصادی

با خرید و نصب پارتیشن آلومینیومی اداری می‌توانید هزینه های خود را به مقدار قابل توجهی کاهش دهید. یکی از راه های تفکیک فضای داخلی، استفاده از دیوار گچی است. این روش هزینه و زمان زیادی را می‌طلبد. با نصب پارتیشن آلومینیومی می‌توانید با کمترین هزینه در کوتاه ترین زمان، محیط اداری خود را تفکیک کنید. همچنین می‌توانید هر زمان که خواستید بدون هیچ نگرانی و تخریبی، در دکوراسیون اداری و نحوه چینش پارتیشن ها، تغییرات دلخواه را اعمال کنید.

حفظ حریم خصوصی

یکی از مهمترین دلایل نصب پارتیشن آلومینیومی، حفظ حریم خصوصی کارکنان است. شلوغی و بی‌نظمی محیط کار می‌تواند تاثیر منفی بر راندمان کاری داشته باشد. از این رو با خرید پارتیشن آلومینیومی دوجداره پرچین، می‌توانید محیط آرام و به دور از هرگونه شلوغی را برای کارکنان فراهم کنید و پس از مدت کوتاهی نتیجه آن را ببینید!

همچنین می‌توانید برای جلسات محرمانه یا هرگونه مکالمه ای که نیازی نیست دیگران از محتوای آن باخبر شوند، فضایی جدا را با پارتیشن در نظر بگیرید و از آن محل برای برگزاری جلسات استفاده کنید.

پارتیشن اداری آلومینیومی

چرا پارتیشن آلومینیومی پرچین؟

بهترین راه برای تفکیک فضای داخلی با رابط کاربری بالا، استفاده از پارتیشن آلومینیومی دوجداره است. این پارتیشن نسبت به ویژگی ها و امکاناتی که دارد، از قیمت معقولی برخوردار است. پارتیشن آلومینیومی این امکان را به کارفرمایان می‌دهد تا هر زمان که خواستند، پارتیشن را جمع آوری کنند و در جای دیگر نصب کنند. پارتیشن های آلومینیومی سبک هستند که این امر جا به جایی را تسهیل می‌کند.

پارتیشن آلومینیومی اداری

نحوه خرید پارتیشن آلومینیومی پرچین

پارتیشن آلومینیومی دارای دو نوع تک جداره و دوجداره است. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از این دو نوع را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که پارتیشن آلومینیومی دوجداره اداری پرچین از امکانات بیشتری نسبت به نوع تک جداره برخوردار است. از آنجایی که در ساخت پارتیشن دوجداره آلومینیومی، از دو دیواره (جداره) استفاده شده است؛ می‌تواند عایق خوبی برای صدا، ‌رطوبت و حرارت باشد. پارتیشن آلومینیومی قابل بازیافت بوده و در صورت خرابی قطعات آن، می‌توان به راحتی عمل تعویض را انجام داد.

برای خرید پارتیشن آلومینیومی دوجداره اداری می‌توانید با کارشناسان پرچین تماس بگیرید و قبل از خرید، مشاوره های مربوطه را دریافت کنید. همچنین در صورت امکان می‌توانید به‌صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.