تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

نصب پارتیشن اداری - شرکت پارتیشن پرچین

نصب پارتیشن اداری

نصب پارتیشن اداری در تهران

در این مقاله سعی بر این بوده است :

تا توضیحاتی تکمیلی در خصوص نصب پارتیشن اداری ، نصب پارتیشن کوتاه شیشه ای، پارتیشن ام دی اف و پارتیشن استاندارد ارائه دهیم.

همچنین توضیحاتی در خصوص پارتیشن های دو جداره ارائه دهیم و مزایای پارتیشن های شرکت پارتیشن پرچین را نام ببر یم .

نصب پارتیشن اداری در تهران

امروزه با توجه به اهمیت روحیه کارمندان برای کارفرمایان، کارفرمایان ترجیح می دهند که با توجه به محل، موقعیت و فضای کسب و کار،  پارتیشن اداری را انجام دهند تا محل کار را به قسمت های کوچک تقسیم نمایند و علاوه بر حفظ حریم شخصی کارمندان، بازدهی و راندمان کار آن ها افزایش دهد.

در ادامه با چند مدل از این پارتیشن ها آشنا می شویم:

نصب پارتیشن اداری تمام شیشه کوتاه: این نوع پارتیشن ها به دلیل آن که ارتفاع کوتاهی دارند، باعث می شوند تا بهره حداکثری از نور داشته باشیم و همچنین در عین حفظ حریم خصوصی برای کاربر همچنان ارتباط او با ارباب رجوع حفظ می شود.

نصب پارتیشن اداری ام دی اف بلند: این نوع پارتیشن بیشتر برای اتاق مدیریت استفاده می شوند، همچنین برای اتاق کنفرانس و جلسات مهم نیز گزینه مناسب هستند.

نصب پارتیشن اداری استاندارد: این نوع پارتیشن که در بین شرکت ها ، ادارات و دفاتر کار بیشترین طرفدار را دارد، دارای ویژگی هایی نظیر؛ دو جداره بودن، امنیت بالا، زیبایی ، ایستایی و … اشاره کرد.

پارتیشن دو جداره چیست ؟

این نوع پارتیشن ها کاملا عایق صدا هستند، همچنین اگر شما بخواهید که به صورت کامل فضا را خصوصی سازی نمایید ، می توانید از یک پرده کرکره ای نیز استفاده کنید تا در هنگام دل خواه ارتباط بصری شما نیز با خارج از اتاق مسدود گردد. پارتیشن های اداری می توانند از جنس ام دی اف، شیشه و یا نئوپان باشند ، همچنین طراح های پارتیشن پرچین می توانند با کسب اجازه از کارفرما، با توجه به محیط و فضا، به صورت تلفیقی از دو مورد چوب و شیشه به صورت همزمان استفاده نمایید .

مزایای پارتیشن های شرکت پرچین:

متنوع از نظر رنگ و طرح، طول عمر بالا، مقاومت بالا، ساخت با کیفیت و نصب آسان، امکان جدا سازی و جا به جایی راحت و … تنها بخشی از ویژگی پارتیشن های تولید شده توسط شرکت پرچین می باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.