تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

نکات مهم برای افزایش جذابیت طراحی دکوراسیون اداری - شرکت پارتیشن پرچین

نکات مهم برای افزایش جذابیت طراحی دکوراسیون اداری

اهمیت طراحی دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری یکی از موضوعات مهم این روزه برای هر اداره و سازمانی است. در گذشته دکوراسیون و طراحی داخلی اهمیت چندانی نداشت. اما امروزه هر شرکتی که به کارمندان و ارباب رجوع خود اهمیت می‌دهد باید از یک طراحی اداری خاصی پیروی کند.

طی تحقیقات انجام شده بسیاری از کارمندان کار کردن در یک محیط شیک و راحت را به کارکردن در محیطی ساده ترجیح می‌دهند؛ از این رو لازم است تا اقدامات لازم برای داشتن یک طراحی خوب در ادارات صورت گیرد.

طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد؛ زیرا دکوراسیون منزل باید مطابق سلیقه افراد ساکن در آن باشد اما محیط های اداری باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن هنجار و نظم با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذاب باشد چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط میتواند در جذب اعتماد مشتری تاثیر گذار باشد.

رنگ و نورپردازی دکوراسیون اداری

 

طراحی اداری پرچین

 

یکی از مهمترین عوامل تاثیر گذار در طراحی دکوراسیون اداری ارزان، رنگی است که در دیوار، مبلمان و لوازم کاربردی و تزیینی استفاده می شود.

بنابراین با توجه به اهمیت رنگ در در طراحی دکوراسیون اداری هرچه طراحان از رنگ های مناسب و شاد تری استفاده نمایند بدون تردید تاثیر مثبت تری در روحیه کارکنان خواهند داشت.

در هنگام استفاده از رنگ برای دکوراسیون باید با در نظر گرفتن محدودیت های آن سازمان اقدام به انتخاب رنگ نمود.

همچنین در دکوراسیون اداری باید از رنگ هایی استفاده شود که معمولا اقبال عمومی با انها همراه می باشد و موجب نارضایتی عمومی نباشد. طراحی دکوراسیون اداری باید از رنگ بندی درستی برخوردار باشد و در کوراسیون اداری می بایست از رنگ هایی استفاده شود که مرتبط با فعالیت اداری در آن اداره باشند و بتوانند در القا حس رسمی و اداری بودن به شما کمک کنند و همچنین به بالا رفتن حس اعتماد به نفس کارکنان منجر شود. اما لازم به ذکر است که نباید تنها به رنگ محیط کار اکتفا کرد و نحوه نورپردازی نیز از دیگر موارد پر اهمیت در طراحی دکوراسیون اداری می باشد و همانطور که می دانید چنانچه نور کافی در محیط وجود نداشته باشد خستگی و خواب آلودگی کارکنان را موجب می شود.

طراحی فضای اداری کوچک

 

طراحی دکوراسیون اداری پرچین

 

در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق های مدیریتی و فضای اداری کوچک باید به تجمیع وسایل و مبلمان ها فکر کرد. گاهی اوقات پیش می آید که شخص دیگری هم باید در اتاق و در فضا حضور داشته باشد. اگر امکان آن وجود ندارد که برای این شخص میز و فضای جداگانه ای در نظر گرفته شود، می بایست میزهای اداری را از گونه ای انتخاب کرد که شخص دیگری هم همزمان بتواند از آن استفاده کند. البته باید در نظر داشته باشید که فضای مناسب برای جانمایی صندلی و حرکت راحت آن نیز وجود داشته باشد.

ابتدا اتاق کوچک را مورد بررسی قرار می‌دهیم. میز مدیر، صندلی اداری، کمد و فایل‌ها، مبل یا مبلمان میزبان، همگی در سمتی از اتاق قرار گیرند که فضای داخلی دفتر را بزرگ جلوه کند. بهتر است رنگ اتاق یا پوشش روی دیوارها از رنگ‌های متضاد با اتاق‌های سایر دفاتر باشد، طیف رنگ نیز بر اساس سلایق مدیران تعیین می‌شود، اما باید نکات روانشانسی آن نیز رعایت شود. همچنین بهتر است از پوشش چرم و چوب مرغوب در دکوراسیون اداری استفاده شود چرا که باعث ایجاد حسِ لوکس بودن در محیط خواهد شد.

 

طراحی دکوراسیون اداری ارزان

 

دکوراسیون اتاق کار کوچک برای کارمندان و مدیران باید با دقت بیشتری انجام شود. به دلیل کمبود فضا می توان برای جلسه و صحبت با مراجعه کنندگان همکاران از میز کار مدیرعامل استفاده کرد. در این صورت بهتر است از میز کاری استفاده شود که دارای عرض زیادی نباشد. تجربه ثابت کرده است برقراری ارتباط چشمی و فاصله نزدیک تر در گفتگوهای رسمی درصد موفقیت را بالا می برد. یک یا چند صندلی راحتی در سمت دیگر میز های بزرگتر برای صحبت مناسب است.

شرکت پارتیشن اداری پرچین

پرچین از شرکت های برتر در زمینه تولید انواع پارتیشن اداری است؛ از محصولات تولیدی پرچین می‌توان به: پارتیشن تک جداره، پارتیشن اداری دوجداره، پارتیشن آلومینیومی دوجداره و تک جداره، شیشه سکوریت نشکن و… اشاره کرد.

علاوه بر این، کارشناسان خبره پرچین با طراحی دکوراسیون اداری می‌توانند شما را در داشتن بهترین طراحی اداری یاری کنند. با پرچین در تماس باشید…

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.