تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

نکات مهم در طراحی داخلی فضای اداری | شرکت پارتیشن پرچین

نکات مهم در طراحی داخلی فضای اداری

مقدمه:

آیا نمی دانید چگونه مناسب ترین طراحی اداری را برای محیط کارتان اجرا کنید؟ نگران نباشید. در این مقاله مهمترین نکات در طراحی داخلی فضای اداری، چه استارت آپ و چه دفتر تجاری را بررسی می کنیم. به کمک این نکات کارمندان عاشق محیط کارشان خواهند شد.

نکات طراحی داخلی فضای اداری

کارمندان را به افزایش بهره وری ترغیب کنید.

کارمندان را به افزایش بهره وری ترغیب کنید
ترکیب بندی مهم ترین قسمت در اجرای پروژه های طراحی اداری فضاهای تجاری است. فرقی نمی کند که آیا شرکتی کوچک با ده ها نفر کارمند دارید و یا صاحب کمپانی بزرگ با صدها کارمند هستید. همواره ضروری است که به فکر افزایش بهره وری کارمندان خود باشید.

 

طراحی داخلی دفتر خود را با استایل منحصر به فردی منعکس کنید.

دقیقا مانند طراحی واحد مسکونی، روح طراحی داخلی اداری از سبک و استایل منحصر به فرد خود ناشی می شود. هدف و رسالت شرکت یا کمپانی خود را در طراحی داخلی در نظر داشته باشید.

 

طراحی اداری الهام بخشی داشته باشید.

طراحی اداری در روح فضای کار بسیار تاثیر گذار است. به عنوان مثال، از طریق روانشناسی رنگ ها می توان به این که کدام رنگ در برانگیختن احساسات مختلف، افزایش انرژی و… نقش دارد دست یافت.

انتخاب رنگ آبی یا سبز ملایم برای اتاق استراحت، آرامش را تشویق می کند، در حالی که فضایی با رنگ قرمز یا زرد برای اتاق هایی که ایده هایی در آن ایجاد می شود، بهتر است. سایر عناصر مانند آثار هنری یا عبارات الهام بخش، روش های دیگری برای حفظ روحیه خوب و به نوبه خود، کارکنانی شاد است.

 

ایجاد آرامش با استفاده از طرح ها

امروزه اکثر مردم تمایل دارند در محیط آرام خانه و به صورت دورکاری، فعالیت کنند. با توجه به ساعات کار، ایجاد یک محیط راحت شبیه به خانه امری است که باید مورد توجه قرار گیرد. برای شروع، انواع مناسبی از مبلمان اداری را انتخاب کنید که حالت های متنوعی را برای کار راحت ارائه می دهد.

آرامش
فراهم کردن صندلی اداری ارگونومیک، مبل های مخمل با قابلیت برای بالا بردن پا، فراهم کردن گزینه های مختلف برای کارمندان در محل کار، تفاوت فاحشی در کارایی افراد ایجاد می کند.

 

اولین تصویر فراموش نشدنی را در بخش ورودی دفترتان ایجاد کنید.

ورودی فضای اداری
آیا تا به حال این جمله را شنیده اید که: شما هرگز شانس دوم ایجاد “تاثیر اولیه”را پیدا نمی کنید؟ خوب، وقتی صحبت از طراحی داخلی اداری-تجاری می شود، این جمله از اهمیت بالایی برخوردار است. برخورداری از محیط پذیرش (لابی) که به خوبی طراحی شده باشد، می تواند روحیه کلی دفتر را دگرگون سازد. دوستی با شما برای ناهار قرار ملاقات دارد؟ آن ها انتظار دارند وارد یک فضای اداری حرفه ای شوند. یک جلسه مهم با مشتریتان دارید؟ اگر در یک محیط زیبا قرار گیرند، شما را جدی تر می گیرند.

 

امیدواریم مطالب ارائه شده در این مقاله برای شما مفید بوده باشد. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید. همچنین می توانید از مشاورین ما در جهت خرید پارتیشن اداری و معماری اداری کمک بگیرید. 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.