تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

چگونه ورودی دفتر کار خود را جذاب کنیم؟ - شرکت پارتیشن پرچین

چگونه ورودی دفتر کار خود را جذاب کنیم؟

ورودی دفتر کار

به نظر شما ورودی دفتر کار شما چه تاثیری بر مشتریان و مراجعین خواهد داشت؟

جالب است بدانید تاثیر اولیه و بسیار پر رنگی که در نگاه اول در ذهن مراجعین شما ایجاد می شود، در همان ورودی درفتر کارتان شکل می گیرد.

بنابراین توجه به جوانب مختلف چه از لحاظ ظاهری و معماری و چه از لحاظ جنبه روانی در بخش ورودی دفتر کار از اهمیت بالایی برخوردار است.

در این مقاله از پارتیشن پرچین به مهمترین ویژگی های ورودی دفتر کار می پردازیم.

ایجاد حس خوش آمد گویی

ورودی دفتر کار شما باید حس خوش آمد گویی را به مراجعین القا کند. ورودی تنها یک فضای انتظار نیست؛ بلکه نشانم دهنده مهمان ‌نوازی شما و سبک معماری دفتر شماست.

بخش نشیمن، فضایی در ورودی است که با قرار‌ دادن ترکیبی از مبل یا صندلی و میز، شبیه اتاق‌ نشیمن، به‌ نشستن افراد اختصاص می‌یابد. از این فضا به ‌عنوان محل انتظار میهمانان دفتر استفاده می‌شود.

استفاده از چند وسیله تزئینی و نورپردازی مناسب به گرم تر شدن این فضا کمک می کند.

اگر ورودی دفتر کارتان در فضایی کاملا مجزا از دفتر قرار گرفته است؛ به معماری و نظافت آن به طور ویژه توجه کنید. با صرف کمی وقت و هزینه و خرید گیاهان آپارتمانی فضای ورودی را مدرن سازید.

استفاده از ترکیب رنگ مناسب

انتخاب رنگ‌های مناسب برای دکوراسیون ورودی دفتر کار، به‌طور خاص به ‌نوع کاری که به آن مشغول هستید وابسته است.

به ‌عنوان مثال، رنگ‌های خنثی برای مشاغل مرتبط با امور مالی و حقوقی بسیار ایده ‌آل هستند. اما حرفه ‌هایی همچون عکاسی و طراحی گرافیک، که خلاقیت بیشتری در آن ها دخیل است، با رنگ‌های پر انرژی و گرم، قرابت بیشتری پیدا می‌کنند.

رنگ‌هایی ملایم، برای استفاده در دکوراسیون تجاری مناسب هستند.

انتخاب کف پوش مناسب در ورودی دفتر کار

ورودی محل عبور و مرورهای مکرر در ساختمان است. بنابراین محکم بودن کف پوش در این محل یکی از مهمترین نکاتی است که باید به ‌آن توجه شود. کفپوش‌های سنگی می‌تواند بهترین انتخاب برای چنین فضایی باشند. این کفپوش، هم در مقابل ضربه ‌هایی که از اسباب ‌کشی و حمل بار ایجاد می‌شوند، صدمه نمی‌بیند و هم به راحتی تمیز می‌شوند.

در فضاهایی که وسعت آن‌ ها زیاد است بهتر است که از رنگ ‌های تیره، مانند رنگ سیاه برای کفپوش ها استفاده نشود. چون اثر کفش افراد و غبارهای موجود در هوا همیشه لکه‌هایی را روی سطح سنگ ایجاد می‌کند و ظاهر آن را کثیف می‌کند.

کلام آخر

طراحی ورودی دفتر کار از اهمیت خاصی برخوردار است. کارمندان و مراجعین به صورت روزمره از این فضا عبور می کنند. چه این عبور برای ورود باشد و چه برای خروج.

اگر اولین تصویر ذهنی از این فضا به شکلی خاص و متفاوت باشد، قطعا به شکلی پایدار در ذهن ها نقش می بندد. بدون شک یک طراحی خلاقانه همراه با استفاده از المان های مدرن و مبتکرانه، این تفاوت را در ذهن ها ایجاد خواهد کرد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.