تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

چطور برای دفتر کار خود، پارتیشن اداری مناسب انتخاب کنیم؟ - شرکت پارتیشن پرچین

چطور برای دفتر کار خود، پارتیشن اداری مناسب انتخاب کنیم؟

مقدمه:

هنگام برنامه ریزی برای دکوراسیون اداری در سال ٢٠٢٠ یکی از مولفه های اصلی، انتخاب پارتیشن اداری مناسب است. امروزه هیچ شرکت مدرنی برای طراحی اداری محیط کار خود از دیوارهای خشک استفاده نمی کند. در حالی که می توان برای هر سلیقه و کاربردی، پارتیشن مناسب را انتخاب و استفاده نمود. در این مقاله قصد داریم به برخی موارد که در هنگام انتخاب پارتیشن اداری مناسب فضای کاری نیاز دارید، اشاره کنیم.

ملاحظات مهم در انتخاب پارتیشن اداری مناسب

اولین چیزی که هنگام انتخاب پارتیشن اداری باید در نظر بگیرید، این است که آیا ملاحظات خاصی در مورد رنگ وجود دارد یا خیر. اگر از پارتیشن اداری در جهت تقویت نام تجاری و برند خود استفاده می کنید؛ بهتر است از رنگ مختص برند خود نیز در پارتیشن استفاده نمایید. به عنوان مثال، اگر سایه خاصی از رنگ آبی در آرم شرکت شما وجود دارد که می خواهید از آن استفاده کنید؛ رنگ را به روش هایی ظریف در پارتیشن به کار ببرید.
علاوه بر رنگ، فاکتورهای مهم دیگری نیز در انتخاب پارتیشن مناسب نقش ایفا می کنند.

پارتیشن شیشه ای مات:

گاهی ممکن است به جداکننده ای روشن نیاز داشته باشید که در عین حال دید کاملی ایجاد نمی کند. در این حالت پارتیشن های شیشه ای شفاف گزینه مناسبی نخواهد بود. در عوض ما به شما پارتیشن شیشه ای مات را پیشنهاد می کنیم.

شیشه نیمه مات:

در مواقعی ممکن است به پارتیشنی احتیاج داشته باشید که قسمتی از آن به منظور حفظ حریم خصوصی مات شود؛ و نیمه دیگر آن برای عبور نور شفاف باشد. سالن های کنفرانس می تواند مثالی خوبی برای این مورد باشد.

 

پارتیشن اداری شیشه ای:

با به وجود آمدن پارتیشن اداری شیشه ای، معنای طراحی اداری به کلی تغییر کرده و مفهوم نوینی را به خود گرفته است. این منابع شگفت انگیز تقریبا همه جوانب فعالیت اداری را پوشش می دهد. همچنین به واسطه فاکتورهای زیر، بر جنبه های مختلف تجارت شما تاثیر مثبتی خواهد داشت.

افزایش بهره وری:

توانایی پارتیشن اداری شیشه ای برای بهبود بهره وری، صرفاً به این موضوع که کارمندان به این دلیل که تحت نظر قرار دارند سریعتر کار می کنند، خلاصه نمی شود. بلکه این نوع پارتیشن با ارائه محیطی جذاب که افراد تمایل دارند هر روز وقت خود را در آن بگذرانند، بهره وری را افزایش می دهد. از طرفی باعث افزایش روحیه، افزایش ارتباط تیمی و کاهش آلودگی صوتی نیز می گردد.

تطبیق پذیری:

با استفاده از دیوارهای خشک شما در دفتری که قابلیت تغییر چندانی ندارد سالیان طولانی مجبور به فعالیت هستید. اگر مایل به تغییر این گونه فضاهای اداری باشید، پروسه ای طولانی خواهد بود که هفته ها ادامه دارد و باعث ایجاد آلودگی صوتی و محیطی خواهد شد. ناگفته نماند که کارایی کارمندان نیز تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای اگر نیاز به طراحی مجدد فضای خود داشته باشید می توانید یک شبه آن را بدون آوار، بدون ایجاد اختلال در فعالیت های دفتر خود و در واقع بدون هیچ هزینه اضافی انجام دهید.

کاهش هزینه های نورپردازی:

با استفاده از پارتیشن اداری شیشه ای بیشترین بهره را از نور طبیعی خواهید برد؛ که به همین دلیل هزینه های نورپردازی اضافی محیط تا حد قابل توجهی کاهش پیدا خواهد کرد.

سهولت در نگهداری:

اگر بخواهید از دیوار خشک دفترتان کابلی را عبور دهید کار پر زحمت و زمان بری خواهد بود. همچنین دیوارهای خشک به طور مرتب نیاز به رنگ آمیزی دارند. در عوض، دیوارهای پارتیشن شیشه ای از پنل های فناوری دسترسی آسان برخوردار هستند و فقط لازم است گاهی اوقات با یک پارچه نرم و پاک کننده های پنجره پاک شوند.

ایجاد محیطی زیبا:

علاوه بر فاکتورهای ذکر شده، پارتیشن اداری شیشه ای به فضای شما ارزش زیبایی شناسی بالایی هدیه می دهد. به شکلی که هم در نگاه کارمندان و هم در نگاه مشتریان حس خوبی ایجاد می شود.

عمر طولانی:

عمر پارتیشن های اداری به ده ها سال نیز می رسد. از همه مهم تر این که در این مدت به مراقبت ویزه ای نیز احتیاج ندارند.

 

این که دقیقا چه ترکیبی برای فضای اداری و دکوراسیون اداری شما مناسب است، بستگی به کسب و کارتان دارد. برخی از مشاغل نسبت به سایرین به فضای خصوصی بیشتری نیاز دارند. در حالی که در بعضی مشاغل ضروری است که همه افراد تیم مدام با یکدیگر در تماس باشند.
اگر شما هم تصمیم به استفاده از پارتیشن اداری در محیط کار خود را دارید، با مشاورین با تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.