تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

همه چیز درباره پارتیشن دوجداره شیشه ای| شرکت پارتیشن پرچین

همه چیز درباره پارتیشن دوجداره شیشه ای

پارتیشن دوجداره چیست؟

به طور کلی پارتیشن ها صفحات بزرگی هستند که به منظور جداسازی فضاها از آن ها استفاده می شود. پارتیشن اداری انواع مختلفی دارد. از نظر جنس ممکن است چوبی، شیشه ای، آلومینیومی، ام دی اف و غیره باشد و از نظر تعداد لایه ها نیز ممکن است تکجداره و یا دو جداره باشد.

پارتیشن دوجداره شیشه ای همانند پنجره دو جداره می باشد. یعنی دو لایه شیشه با اندکی فضای خالی در بینشان، پارتیشن را تشکیل می دهند. پارتیشن دوجداره به دلیل دارا بودن استحکام لازم هنگام نصب، نیاز به ستون ندارد.

مزایای پارتیشن دوجداره شیشه ای:

  • همان طور که اشاره کردیم، پارتیشن دوجداره دارای فضای خالی در بین جداره ها می باشد. یکی از مزایای مهم این پارتیشن ها، همین فضای خالی بین جداره هاست. در این فضای خالی می توان از انواع پرده و کرکره استفاده کرد و همچنین می توان برای عبور کابل ها و سیم کشی ها، فضای خالی بین جداره های این پارتیشن را مورد استفاده قرار داد.
  • از دیگر مزیت های پارتیشن دوجداره می توان به عایق بودن در برابر حرارت و صوت اشاره کرد. عایق صدا بودن پارتیشن ها در اکثر دفاتر یک مزیت بسیار بزرگ است. چرا که همواره جلسات و صحبت هایی انجام می شوند که داشتن حریم خصوصی برای افراد ضروری است. از طرفی عدم انتقال سر و صدا باعث می شود تا کارکنان تمرکز بیشتری بر کار خود داشته باشند و حواسشان به صداهای اضافی پرت نشوند.
  • همچنین عایق حرارت بودن پارتیشن دوجداره نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا از هدر رفتن هزینه های اضافی به طور چشم گیری جلوگیری می کند.
  • پارتیشن دوجداره شیشه ای علاوه بر مزایایی که در بالا به آن ها اشاره شد، مانع از عبور نور نمی شود. یعنی در عین حال هم عایق صوت و حرارت است اما جلوی عبور نور را نمی گیرد. که این خود فاکتور بسیار حائز اهمیتی است. به دلیل این که وجود نور طبیعی در فضای اداری یکی از ملزومات است که بر کارایی افراد تاثیر فراوانی دارد.
  • پارتیشن دوجداره شیشه ای همچنین از جلوه و نمای بسیار مدرن و لوکسی برخوردار است. از مهمترین فاکتورهایی که بر نظر مشتریان تاثیرگذار است، حسی است که از محیط کار شما دریافت می کنند. استفاده از پارتیشن شیشه ای به مخاطبینتان حس مدرن بودن و همچنین حرفه ای بودن فضای کاری را انتقال می دهد.
  • پارتیشن دوجداره شیشه ای را می توانید به شکل کامل از سقف تا کف، هم به طور صاف و هم مسطح به کار ببرید. به علاوه می توانید هر طرحی که مد نظرتان باشد بر روی آن درج نمایید. مانند طرح لوگو و یا نام شرکتتان.
  • از مزایای دیگر پارتیشن دوجداره شیشه ای، سهولت در نظافت و نگهداری آن است. زیرا به سادگی با یک پارچه نمدار می توانید آن را به خوبی تمیز نمایید.

در چه مکان هایی می توانید از پارتیشن دوجداره استفاده نمایید؟

استفاده از پارتیشن ها در طراحی داخلی اداری و تجاری بسیار مرسوم شده است. لازم است بگوییم فرقی نمی کند در چه صنعتی مشغول به کار هستید و یا چه میزان فضا در اختیار دارید؛ پارتشن دوجداره شیشه ای انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

پارتیشن اداری دوجداره را می توان در فضاهای بزرگ و کوچک به کار برد. همان طور که پیشتر هم اشاره کردیم، پارتیشن های دو جداره نور را به خوبی از خود عبور می دهند. بنابراین می توان از آن ها در منازل و در محیط کار یا حتی محیط های ورزشی و بهداشتی و غیره استفاده نمود.

 

 

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.