تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

پارتیشن فریملس شیشه ای
پارتیشن فریملس شیشه ای

در این بخش می خواهیم با قسمت های مختلف فضای اداری با پارتیشن فریملس شیشه ای اداری و دیگر پارتیشن  اداری برای کاربردی کردن دفتر های خصوصی و عمومی، محل های پذیرش ارباب رجوع و اتاق های جلسه به طور کلی بپردازیم.در دفتر اداری خصوصی موقعیت و مقام مدیر تعیین کننده و ترتیب قرار گیری پارتیشن فریم لس اداری را تعیین میکند.

برای دفتر مدیریت باید از پارتیشن اداری استفاده شود که هم از لحاظ حریم صدا وهم دید مدیریت رابرای کارمندان نامحدود کند ما برای این قسمت پارتیشن دوجداره اداری با پرده ولومی، برای اتاق کنفرانس پارتیشن شیشه ای اداری، برای اتاق های پشتیبانی پارتیشن ام دی اف اداری، پارتیشن چوبی اداری پرچین را پیشنهاد میکنیم.البته اگر شما تمایل دارید که محیط یکدست و یک رنگ داشته باشید پارتیشن فریملس گزینه خوبی است.

پارتیشن فریملس شیشه ای
پارتیشن فریملس شیشه ای

پارتیشن تکجداره فریملس شیشه ای ترکیب شده از شیشه سکوریت و فریم آلومینیومی میباشد در پارتیشن فریملس شیشه ای پارتیشن ها همه یکدست شده از شیشه سکوریت هستند و فقط فریم یه طور قاب دور شیشه می چرخد و فضای زیبا وکلاسیک برای شما ایجاد میشود پارتیشن فریملس به صورت تکجداره با ضخامت شیشه پارتیشن سکوریت 10میل با قابلیت اجرای انواع سند بلاس به صورت راه مات یا مات با ایجاد لگوی شرکت روی شیشه پارتیشن فریملس شیشه ای میباشد.

پارتیشن فریملس شیشه ای
پارتیشن فریملس شیشه ای

پارتیشن فریملس جز پارتیشن های مدرن وخاص به شمار می آیدنکته بسیار مهم در مورد پارتیشن فریملس شیشه ای این است که جای کمتری را روی زمین اشغال میکند و نور را به فضای شما انعکاس می دهد. پارتیشن فریملس شیشه ای اداری به خاطر نداشتن فریم وسط شیشه ها دید بهتری به کاربر می دهد.

قیمت پارتیشن فریملس شیشه ای

قیمت پارتیشن فریملس شیشه ای بستگی به انتخاب فریم و انتخاب نوع شیشه سکوریت مصرفی در پارتیشن شیشه ای داردو همچنین یراق آلات که درپارتیشن فریم لس استفاده می شود از چه کیفیتی و چه برندی باشد در قیمت تاثیر گذار است.