تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

پارتیشن شیشه ای فریم لس در طراحی فضای اداری - شرکت پارتیشن پرچین

پارتیشن شیشه ای فریم لس در طراحی فضای اداری

پارتیشن شیشه ای فریم لس در فضای اداری

اگر فضایی باز و بدون دیوار برای شرکت خود اجاره کرده‌اید، پس چگونه می‌توانید با حفظ حریم خصوصی یک فضای کار گروهی صمیمانه ایجاد کنید؟

پاسخ استفاده از پارتیشن اداری است.

ما در ادامه توضیح مختصری درباره یکی از بهترین انواع پارتیشن اداری یعنی پارتیشن شیشه ای فریم لس خواهیم داد.

پارتیشن شیشه ای فریم لس چیست؟

پارتیشن شیشه ای فریم لس یکی از انواع پارتیشن اداری است که بهترین انتخاب برای دفاتر مدرن می باشد. امروزه دفاتر و ساختمان‌های شرکتی، ترجیح می‌دهند در طراحی فضای کاری بیشتر از شیشه استفاده کنند. بسیاری از شرکت‌ها آرم یا رنگ‌های کلیدی خود را بر روی پارتیشن های شیشه ای خود کار می‌کنند.

مزایای استفاده از پارتیشن شیشه ای فریم لس

مزایای استفاده از پارتیشن فریم لس

تا همین اواخر بیشتر نور ورودی به ساختمان‌‌های اداری، توسط فضا‌هایی که قسمت بیرونی ساختمان را در برگرفته بودند به هدر می رفت. ظهور پارتیشن شیشه ای فریم لس سبب ایجاد دیوار‌های مات شیشه‌ای شده که باعث می شود تا نور خورشید به تمام مناطق فضای مورد نظر نفوذ کرده و نیاز به نور غیر طبیعی و پر هزینه را به حداقل برساند.

پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس مزایای دیگری نیز دارد. مطالعات نشان داده‌اند نور طبیعی که این نوع پارتیشن ها به فضای اداری می‌‌‌بخشند، برای سلامتی کلی کارمندان مفید است و منجر به بهره‌وری بالاتر، کیفیت بهتر خواب و حتی در برخی موارد، کیفیت بهتر زندگی می‌‌‌شود.
علاوه بر این، تمیز کردن آن‌ ها، مقاومت در برابر صدمات مکانیکی و همچنین ایجاد عایق صوتی و حرارتی با آن‌ها بسیار آسان است. پارتیشن شیشه‌ای فریم‌لس محدود به فضای اداری نیست. امروزه شما می‌‌‌‌توانید پارتیشن بندی اداری را در شلوغ‌ترین ترمینال‌های فرودگاهی جهان، قسمت تقسیم فضا در مراکز همایش، ایجاد مناطق نمایش موقت در مراکز خرید و آزمایشگاه ‌ها و مراکز تحقیقاتی در سراسر جهان پیدا کنید.
دلیل سرعت زیاد رواج یافتن پارتیشن‌‌های شیشه‌ای و استفاده از پارتیشن بندی اداری این است که امکان بهره‌وری بالا از نور طبیعی با استفاده از آن‌ها امکان‌پذیر شده و همچنین هزینه کمتری نسبت به روش‌های دیگر معماری مکان‌های اداری و تجاری داشته و بسیار مدرن و زیبا هستند.

در صورت نیاز به مشاوره و یا تحقیق درباره پارتیشن و قیمت پارتیشن اداری می توانید با همکاران ما در شرکت پارتیشن اداری پرچین تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.