تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

آیا شما به تغییر دکوراسیون اداری نیاز دارید؟ - شرکت پارتیشن پرچین

آیا شما به تغییر دکوراسیون اداری نیاز دارید؟

چطور باید بفهمیم که شرکت یا دفترمان به تغییر دکوراسیون نیاز دارد؟ فاکتورهای زیر به شما در این امر کمک خواهد کرد.

هنگامی که کارمندانتان شاد نیستند

در سازمانی که کارمندان شرایط روحی و جسمی مناسبی ندارند؛ نمی‌توان انتظار بازدهی بالایی داشت. بنابراین مناسب بودن محیط کار، با هدف حفظ سلامتی و روحیه کارکنان بسیار مهم است.
امروزه دفاتر اداری مدرن، روح و روان کارکنان را جلا می‌دهد؛ و آن ها را برای فعالیت مستمر در طول ساعات کاری آماده می‌کند. در حالی که اگر مبلمان و دکوراسیون شما قدیمی شده باشد؛ کارکنان را دلزده و بی‌ روحیه می‌کند.
همچنین این موضوع از جنبه دیگری نیز اهمیت دارد. مبلمان اداری پرکاربرد از جمله صندلی و میز اداری، از مهم‌ترین ابزارهایی هستند که کارکنان شما در طی روز و برای ساعات متوالی از آن استفاده می‌کنند. بنابراین اگر این تجهیزات از استانداردهای لازم برخوردار نباشند و یا طبق اصول ارگونومیک طراحی نشده باشند؛ به راحتی می‌توانند موجب خستگی، دردهای مفصلی و مشکلات اسکلتی در میان مدت و بلند مدت شوند. بنابراین اگر در چنین شرایطی قرار دارید؛ احتمالا زمان تغییر دکوراسیون اداری دفتر کار شما فرا رسیده است.

هنگامی که فضا برای مشتریانتان جالب نیست

کسب ‌و کارها در تبلیغات فیزیکی و آنلاین خود، معمولا چهره‌ای جذاب، هیجان‌انگیز و دوست‌داشتنی را به نمایش می‌گذارند. به عنوان مثال، استفاده از رنگ‌های سازمانی یکسان در طراحی های خود، یکی از این موارد است. اگر شما هم چنین کاری را برای کسب‌وکار خود انجام داده‌اید؛ فراموش نکنید که آخرین نقطه ارتباط با مشتریان، دفتر کار یا فروشگاه شماست. بنابراین محل کار شما باید همان احساسی را به ارباب رجوع منتقل کند که تبلیغات شما منتقل کرده است. این ویژگی باعث می‌شود تا مشتریان شما دچار احساسات و برداشت‌های متناقض از آنچه می‌گویید و آنچه انجام می‌دهید نشوند.
پس اگر فارغ از تبلیغات کسب ‌و کار خود، دارای دفتری با دکوراسیون نامرتبط هستید؛ بهتر است فکری به حال این تناقض کرده و با تغییر دکوراسیون شرایط را به نفع خود تغییر دهید.

هنگامی که به دنبال جذب افراد حرفه ای هستید

نیروی کار حرفه ‌ای نیازمند در اختیار داشتن فضای کار حرفه‌ ای است. نمی‌توان از نیروهای متخصص و ب اتجربه انتظار داشت روی صندلی نامناسب و میز اداری غیر استاندارد کار را پیش ببرند.

این موارد تنها یک نمونه ساده است. افراد حرفه‌ای فراتر از بررسی مزایای مالی محل کار خود؛ به دنبال فضایی حرفه ‌ای هستند. فضایی که به آن ها ثابت کند که مدیران آن سازمان برای منابع انسانی خود ارزش قائلند. یکی از جنبه‌های ایجاد فضای اداری حرفه‌ای نیز تغییر دکوراسیون اداری و طراحی یک دکوراسیون اداری مدن و کارا است.

هنگامی که سازمان شما در حال رشد است

اگر سازمان شما در حال رشد است و تعداد کارکنان شما افزایش یافته است؛ یکی از راهکارهای فراهم کردن فضای کار مناسب بدون افزایش متراژ و تعداد دفاتر کار، تغییر دکوراسیون اداری و بهینه کردن آن با سیستم اپن آفیس است. فراموش نکنید که با توجه به گرانی خرید ملک اداری و اجاره بهای آن، این روش می‌تواند صرفه ‌جویی بسیار مناسبی را برای شما ایجاد کند.

 

البته هنگامی که دو یا چند فاکتور بالا به طور همزمان برای سازمان شما اتفاق می افتد؛ باید بدانید که تغییر دکوراسیون برای شما ضروری تر است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.