تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

ایجاد نظم در محل کار با پارتیشن بندی اصولی و حرفه‌ای - شرکت پارتیشن پرچین

ایجاد نظم در محل کار با پارتیشن بندی اصولی و حرفه‌ای

پارتیشن اداری سال‌هاست که نه تنها به عنوان یک جداکننده محیط، بلکه به‌عنوان یکی از عوامل ایجاد کننده زیبایی و آرامش، مورد استفاده قرار می‌گیرد. پارتیشن بندی باید اصولی و حرفه‌ای باشد تا تاثیر مطلوب خود را داشته باشد. در این پست به بررسی عواملی می‌پردازیم که می‌تواند شما را در داشتن پارتیشن اداری ایده‌آل یاری کند.

موارد استفاده پارتیشن اداری

به‌طور کلی پارتیشن اداری برای جداسازی محیط استفاده می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از پارتیشن اداری تک جداره یا پارتیشن اداری دوجداره پرچین محیط کار خود را به قسمت های مختلف تقسیم کنید. همچنین می‌توانید برای رفع پرتی فضا از پارتیشن استفاده کنید.

پارتیشن متحرک ریلی

یکی از مهم‌ترین موارد در هر اداره و سازمانی، ایزوله بودن محیط از هر گونه آلودگی صوتی است. خوشبختانه طراحی جدید پارتیشن های اداری پرچین به گونه‌ای است که این نیاز را تحقق بخشیده است.

کاربرد دیگری که پارتیشن می‌تواند داشته باشد، پنهان کردن عیوب ساختمان است. گاهی ممکن است در محیط اداری خود با دیوار کج یا ستون نامناسبی مواجه شوید، اگر بخواهید این عیوب را رفع کنید قطعا هزینه سنگینی برای شما خواهد داشت؛ اما می‌توانید از متخصصان طراحی دکوراسیون اداری پرچین بخواهید تا برای شما پارتیشنی را طراحی کنند که علاوه بر ویژگی هایی که ذکر کردیم، بتواند عیوب ساختمانی شما را نیز بپوشاند.

در این‌صورت با یک تیر چند نشان زده‌اید! (با هزینه کم، زیبایی، ظرافت، آرامش و نظم را به محیط خود می‌بخشید.)


حتما بخوانید: چگونه با کمترین هزینه دکوراسیون اداری شیکی داشته باشیم؟


نکات مهم در پارتیشن بندی اصولی چیست؟

اکثر افراد در انتخاب پارتیشن سلیقه خود را در نظر می‌گیرند؛ اما باید توجه داشته باشید که گاهی سلیقه شما مطابق با استانداردهای موجود نیست.

عوامل بسیار زیادی وجود دارند که قبل از انتخاب و طراحی پارتیشن باید در نظر گرفته شوند.

پارتیشن فریم آلومینیوم پرچین
پارتیشن فریم آلومینیوم پرچین

اولین نکته در نظر گرفتن ابعاد محیط است. بعضی از مدل های پارتیشن برای محیط های کوچک یا بزرگ مناسب نیستند. پارتیشن باید طوری باشد که علاوه بر تفکیک فضا، محیط راحتی را برای رفت و آمد ایجاد کند.

به عبارت دیگر طراحی پارتیشن و نصب آن باید به گونه ای باشد که موجب کوچک شدن محیط نشود.

نکته بعد، توجه به نور محیط است. با استفاده از پارتیشن اداری شیشه‌ای‌‌، می‌توانید به‌صورت طبیعی نور محیط را تامین کنید و از اتلاف انرژی جلوگیری کنید.

البته نصب پارتیشن اداری نباید به‌گونه ای باشد که فقط نور خورشید شامل قسمت کوچکی از محیط شود.

نکته آخر که خیلی مهم است، انتخاب پارتیشنی است که از ویژگی عایق بودن برخوردار است. کارمندان شما، مدت زمان زیادی را در محیط اداری سپری می‌کنند؛ از این رو نیاز دارند تا از آرامش فکری برخوردار باشند تا راندمان کاری آن‌ها بالاتر رود. پس در انتخاب پارتیشن اداری پرچین، از کارشناسان پرچین بخواهید تا مدل مناسبی شامل این ویژگی مهم را به شما معرفی کنند.

چگونه می‌توان با استفاده از پارتیشن اداری، به محیط کار نظم بخشید؟

اداره‌ای را تصور کنید که در آن فقط یک بخش وجود دارد و تمامی کارمندان در یک فضا کار می‌کنند. حال این موضوع را در نظر بگیرید که اگر هر کدام از این کارمندان فقط یک ارباب رجوع داشته باشند، این محیط چقدر شلوغ می‌شود و آلودگی صوتی به‌وجود می‌آید.

با نصب پارتیشن اداری پرچین شما می‌توانید برای هر کارمند خود یک محیط خصوصی ایجاد کنید و به اداره خود نظم ببخشید. علاوه بر این، استفاده از پارتیشن (چه تک جداره و چه دوجداره) تاثیر بسزایی در ایجاد حس اعتماد در بین مشتریان دارد.

پارتیشن شیشه ای اداری
پارتیشن شیشه ای اداری

از نظر روانشناسی نیز اثبات شده است که نظم بر کیفیت کار تاثیر شگفت انگیزی دارد. طراحی دکوراسیون اداری و محیط اداری باید به گونه ای باشد که کارمندان از لحاظ روانی در آرامش باشند. همه این مسائل تنها با استفاده از پارتیشن میسر می‌شود.

خواندن این مقاله را به شما توصیه می‌کنیم: آیا شما به تغییر دکوراسیون اداری نیاز دارید؟

پس نتیجه می‌گیریم که امروزه پارتیشن تنها برای زیبایی و دکوراتیو بودن محیط استفاده نمی‌شود، بلکه تاثیرات بسیار خوبی برای کارمندان و ارباب رجوع دارد. از تاثیر پارتیشن اداری غافل نشوید و این کار را به دست متخصصان بسپارید.

همین حالا با پرچین تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را از متخصصان پرچین بپرسید. کارشناسان طراحی و نصب پارتیشن اداری پرچین با حوصله و دقت به سوالات شما پاسخ می‌دهند و شما را برای داشتن یک انتخاب‌ خوب یاری می‌کنند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.