تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

راهنمای جامع خرید شیشه سکوریت اداری پرچین - شرکت پارتیشن پرچین

راهنمای جامع خرید شیشه سکوریت

اگر شما طرفدار دکوراسیون مدرن و پیشرفته هستید، احتمالا راجع به خرید شیشه سکوریت و تاثیر آن بر زیبایی محیط تصمیم هایی جدی گرفته اید. اما اگر با این شیشه آشنایی ندارید، مطالعه ادامه مطلب به شما کمک می‌کند تا راجع به کاربرد و مزایای شیشه سکوریت و پارتیشن شیشه ای اطلاعات جامعی را به‌دست آورید.

شیشه سکوریت چیست؟

شیشه سکوریت که با نام های شیشه میرال و یا شیشه نشکن شناخته می‌شود. این شیشه از امنیت بالایی برخوردار است و هنگام شکستن آسیب های فیزیکی وارد نمی‌کند؛ زیرا به قطعات ریز که قابلیت برش ندارند، تبدیل می‌شود.

شیشه سکوریت پرچین

اگر باز هم نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه شیشه سکوریت دارید؛ یا نمی‌دانید چگونه باید شیشه معمولی را از شیشه سکوریت تشخیص داد؛ می‌توانید مقاله شیشه سکوریت پرچین را مطالعه نمایید تا به آگاهی کامل در این زمینه برسید!

یراق آلات شیشه سکوریت

در هنگام استفاده از شیشه سکوریت، حضور بسیاری از یراق آلات مربوط به آن الزامی است. یراق آلات شیشه سکوریت پرچین از تنوع و کیفیت بالایی برخوردار است. همانطور که می‌دانید یکی از عوامل تاثیرگذار در قیمت شیشه سکوریت، یراق آلات مصرفی در آن است. هرکدام از یراق آلات موجود، رنج قیمت متفاوتی دارند و با توجه به نظر مشتری این یراق آلات انتخاب می‌شوند.

انواع یراق آلات شیشه سکوریت و کاربرد آن ها

شیشه-سکوریت-پرچین

نصب یراق آلات مناسب باعث افزایش طول عمر شیشه سکوریت می‌شود از این رو خرید این وسایل امری مهم و ضروری تلقی می‌شود.

بست: برای اتصال شیشه ها به یکدیگر یا اتصال شیشه به دیوار از بست استفاده می‌شود.

لولا: این قطعه، وزن شیشه را تحمل می‌کند و زاویه ای محدود برای حرکت ایجاد می‌کند. لولا از مهم‌ترین یراق آلات مربوط به شیشه سکوریت است.

قفل: برای امنیت بیشتر از قفل شیشه سکوریت استفاده می‌شود که معمولا از جنس استیل است.

استوپ:  برای حرکت روان شیشه و نگهداری وزن آن از استوپ استفاده می‌شود. استوپ ها دو نوع روکار و توکار دارند. در محیط هایی که امکان کندن زمین برای استفاده از استوپ توکار وجود ندارد؛ از استوپ روکار استفاده می‌شود.

فریم: از فریم برای جلوگیری از لرزش شیشه استفاده می‌شود و امکان نصب آن روی دیوار یا زمین وجود دارد. یکی از یراق آلات ضروری برای مقاومت شیشه، فریم است.

ویژگی مهم شیشه سکوریت و لزوم استفاده از آن

همانطور که قبلا ذکر شد، مهم‌ترین و اصلی ترین ویژگی شیشه سکوریت، عدم آسیب رساندن، هنگام شکستن است. علاوه بر این، ویژگی های دیگری نیز وجود دارد که ذکر آن ضروری است؛ تا بتوانید خرید آگاهانه ای داشته باشید.

شیشه سکوریت نسبت به شیشه معمولی، مقاومت بسیار بالاتری دارد و به راحتی نمی‌شکند؛ مگر اینکه ضربه وارده به آن بیش از حد قوی باشد. همچنین شیشه سکوریت در برابر شوک های حرارتی و تغییرات آب و هوایی بسیار مقاوم بوده و دچار ترک خوردگی و شکستگی نمی‌شود.

 شرکت پرچین،‌ یکی از تولیدکننده‌های شیشه سکوریت مرغوب است که از بهترین متریال برای تولید استفاده می‌کند. برای خرید شیشه باید عایق صورتی و حرارتی آن را در نظر بگیرید و با توجه به نیاز خود، بهترین انتخاب را انجام دهید.

شیشه-سکوریت-پرچین

برای خرید شیشه سکوریت پرچین چه اقداماتی را باید انجام دهم؟

متخصصان و کارشناسان پرچین، راهنمایی های لازم در خصوص خرید شیشه سکوریت و خرید پارتیشن شیشه ای یراق آلات مربوط به آن را، در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهند. کافیست تا با شماره های  02122914103 و 02122914104 تماس حاصل نمایید. در صورت امکان می‌توانید به‌صورت حضوری به شرکت مراجعه کنید تا از نزدیک مشاوره کارشناسان پرچین را دریافت کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.