تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

میز کنفرانس چوبی کلاسیک - شرکت پارتیشن پرچین

میز کنفرانس چوبی کلاسیک

میز کنفرانس چوبی

در طراحی دکوراسیون اداری دفتر خود می توانید از سبک های مختلفی استفاده نمایید. نکته ای که حائز اهمیت است، این است که پس از انتخاب سبک مورد نظر خود، کلیه المان ها با یکدیگر دارای هارمونی باشند. اگر سبک دفتر کار شما کلاسیک است، در این مقاله از پارتیشن پرچین با ما همراه باشید.

میز کنفرانس کلاسیک از چوب تولید می شود و نقش و نگارهای متفاوتی دارد. همین حکاکی ها باعث زیباتر شدن این نوع میزها می شود.

استفاده از رنگ برای چوب می تواند نکته قابل توجه دیگری باشد. رنگ های معمول که در طراحی میز های اداری کلاسیک از آن استفاده می شود، به سه دسته سفید، مشکی و رنگ چوب تقسیم شده اند که بنا به سلیقه مشتریان از آن ها استفاده می شود.

میز کنفرانس کلاسیک یا اصطلاحا مبلمان اداری سلطنتی، مناسب محیط های بزرگ می باشد. مدیران و صاحبان مشاغلی که علاقه زیادی به سبک دکوراسیون کلاسیک دارند، می توانند این سبک را در طراحی دفتر کار خود در نظر داشته باشند.

نکات مهم در خرید میز کنفرانس چوبی کلاسیک

فرم و شکل میز

بیشتر افراد به اولین چیزی که در میز کنفرانس کلاسیک توجه می کنند، ظاهر و شکل آن است که احساس خوبی را منتقل می کند. مطالاعاتی که در این باره انجام شده، نشان می دهد که فرم و شکل، مانند رنگ بر احساسات و عواطف تاثیر می گذارد.

به عنوان مثال، فرم گرد یا دایره ای میز کنفرانس کلاسیک، احساسات مختص به خود را بوجود می آورد. تعامل بالا، تحریک انرژی و افکار و و ایجاد حس قدرت و وحدت از تاثیرات این میز کنفرانس است. این شکل برای ایجاد فضای متمرکزتر بسیار مناسب است.

شکل مستطیل و مربع دارای تاثیرات قابل توجهی بر احساسات و افکار کارکنان و مشتریان است. این فرم حس انظباط و ثبات و تصمیمات منطقی را در شما بوجود می آورد. در این طرح از میز کنفرانس کلاسیک، احساساتی هچون امنیت و برابری در افراد افزایش پیدا می کند.

به طور کلی طرح مربعی و مستطیلی کلاسیک ترین مدل میز های اداری است.

نحوه عملکرد میز

محیط کار همواره در حال تکامل است. با پیشرفت تکنولوژی و لزوم استفاده از دانش و مهارت مناسب، از مشکلاتی که هنگام استفاده از مبلمان اداری وجود داشت عبور کردیم. میز های کنفرانس کاربردی تر طراحی گشته و صندلی های اداری نیز با استفاده از تکنولوزی ارگونومی طراحی و تولید شد اند. بهتر است در خرید میز کنفرانس به شرکت های معتبر در این زمینه مراجعه کنید چرا که حفظ کیفیت اصلی ترین مساله است.

تناسب اندازه

ابعاد و اندازه های میز های اداری دارای استاندارد هستند. میز کنفرانس نیز دارای این استاندارد است و ارتفاع و طول و عرض پایه خود دارد. میز های کنفرانس بنا به شکل و ظاهر و همین طور تعداد کاربرانش اندازه گیری می شود. اما به طور کلی در یک میز کنفرانس مستطیلی ابعاد برای هر واحد از این میز کنفرانس مشخص است.

هر واحد میز کنفرانس قابلیت استفاده دو کاربر را فراهم می کند. ارتفاع برای هر واحد عددی بین 70 الی 80 سانتی متر می باشد؛ که معمولا از میان این دو عدد ارتفاع تعیین می شود. عرض میز کنفرانس کلاسیک هم معمولا 65 الی 85 سانتی متر می باشد؛ که بسته به نوع طرح و متراژ محیط و کاربرد آن تعیین می شود. طول هر واحد از میز کنفرانس کلاسیک بین 140 تا 160 سانتی متر می باشد که باز هم بسته به موارد خاص تعیین می شوند.

 

شما می توانید با توجه به نوع دکوراسیون اداری شرکت خود، مبلمان مخصوص و متناسبی تهیه نمایید. در انتخاب میزهای کلاسیک نیز به نکاتی که به آن ها اشاره شد دقت نمایید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.