تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

انتخاب مناسب ترین پارتیشن اداری - شرکت پارتیشن پرچین

انتخاب مناسب ترین پارتیشن اداری

مناسب ترین پارتیشن اداری

انتخاب مبلمان و پارتیشن اداری به عوامل متعددی بستگی دارد. برای مثال، برای این که پارتیشن اداری مرغوب انتخاب کنید؛ باید علاوه بر قیمت به کیفیت و کارایی آن نیز توجه کنید.  پارتیشن های اداری می توانند دوجداره، شیشه ای و دارای طراحی باشند و نظر شما را به خود جلب کنند؛ اما متناسب با محلی کار و نوع فعالیت شما نباشند.

در این صورت نیز شما نمی توانید به خوبی از آن استفاده کنید بودجه خود را هدر خواهید داد. امروزه جدید ترین پارتیشن های اداری از چوب ساخته می شوند و تولید آن ها روز به روز افزایش می یابد.

بهترین پارتیشن اداری با توجه به نیاز

شما می بایست با توجه به نوع فعالیت، دکوراسیون داخلی و میزان فضای موجود، پارتیشن متناسب خود را انتخاب کنید. گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید دکوراسیون مکان را تغییر دهید؛ در این صورت در ابتدای کار باید یک پارتیشن اداری مرغوب را تشخیص داده و به لحاظ ظاهری به آن توجه کرده باشید. زیرا اگر به این مورد توجه نکنید، هزینه‌ ای که پرداخت کردید برای مدت کوتاه است و هزینه های اضافی به همراه خواهد داشت.

برای تشخیص بهترین پارتیشن اداری، باید به کیفیت آن نیز توجه کرد. البته هر چه قدر کیفیت بیشتر باشد، هزینه نیز بیشتر خواهد بود.

 

جنس بهترین پارتیشن اداری

در واقع پارتیشن اداری وسیله ‌ای برای جدا کردن دکوراسیون داخلی در شرکت است؛ که این کار را به صورت موقت و کوتاه انجام می دهد. جنس پارتیشن ها متفاوت است و گاهی اوقات به صورت فلزی و آلومینیومی ساخته می‌ شود.

اگر بخواهیم پارتیشن را از نظر جنس بررسی کنیم، می توان گفت پارتیشن های دوجداره و فلزی جنس بسیار خوبی دارند. اما گاهی اوقات افراد به زیبایی بیش از اندازه توجه می‌ کنند و این باعث می شود که به سراغ پارتیشن های شیشه ای و ام دی اف بروند.

زیرا زیبایی و جذابیت مکان و طراحی‌ های ویژه برای آن ها اهمیت بسیار بالایی دارد. البته ترکیب پارتیشن شیشه و استیل نیز امروزه باعث شده است که تا حدودی از فلز در آن ها استفاده شود.

البته پارتیشن های اداری ام دی اف نیز استحکام بسیار بالایی دارند و به راحتی جابه جا می شوند. زیرا وزن آن ها سبک تر از دیگر پارتیشن ها است و قابلیت پیاده سازی انواع طرح بر روی آن ها وجود دارد.

ویژگی های بهترین پارتیشن

در ابتدا شما باید با توجه به شرکت و مکان مورد نظر خود پارتیشن و نوع آن را انتخاب کنید. اگر چنان چه در شرکت شما کارمندان باید ارتباطی مداوم با یکدیگر داشته باشند؛ بهتر است از پارتیشن هایی با ارتفاع کم استفاده کنید. یا اگر قصد دارید از عبور صدا جلوگیری کنید، بهتر است پارتیشن دوجداره را انتخاب نمایید.
اگر فضای شرکت شما دارای دکوراسیون سنتی می باشد، بهتر است از پارتیشن با طرح کلاسیک استفاده کنید. یا اگر شرکت شما بسیار مدرن است، باید از پارتیشن های شیشه ای و فلزی استفاده کنید تا فضا و دکوراسیون را به هم نریزید.
اما با توجه به تمامی نکات گفته شده، در نهایت نوع پارتیشن انتخابی کاملا به سلیقه شما بستگی دارد. ولی ضروری است سلیقه خود را با کارایی پارتیشن و به صرفه بودن آن هماهنگ سازید.

کارشناسان پرچین برای ارائه مشاوره به شما عزیزان آماده می باشند.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.