تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

خرید شیشه سکوریت از کارخانه پرچین با کیفیت عالی و قیمت مطلوب - شرکت پارتیشن پرچین

خرید شیشه سکوریت از کارخانه پرچین با کیفیت عالی و قیمت مطلوب

شیشه سکوریت و قدمت آن

شیشه و خطرات ناشی از شکستن آن باعث شد تا فرآیندی روی شیشه‌ها صورت گیرد که آن‌ها را تبدیل به شیشه‌های نشکن کند. یکی از کارخانه‌های پیشگام در این زمینه، میرال نام داشت؛ به همین خاطر تا مدت زیادی به شیشه سکوریت، شیشه میرال نیز گفته می‌شد. اکنون پرچین نیز یکی از کارخانه‌هایی است که شیشه سکوریت نشکن را با کیفیتی مطلوب و قیمتی قابل قبول به بازار ارائه می‌کند. در این مقاله به بررسی نکات مهم در هنگام خرید شیشه سکوریت پرچین و همچنین معرفی انواع شیشه سکوریت می‌پردازیم.

 

خرید شیشه سکوریت پرچین

 

حتما بخوانید: نحوه محاسبه قیمت شیشه سکوریت پرچین

 

خرید شیشه سکوریت از کارخانه

یکی از مهم‌ترین نکات این است که حتما شیشه سکوریت را از کارخانه معتبر تهیه کنید، هرگونه نقص در متریال استفاده شده می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری را به دنبال داشته باشد.

کارخانه پرچین سابقه‌ای بیست ساله در زمینه تولید شیشه نشکن و پارتیشن اداری دارد. از این‌رو با خیال راحت می‌توانید اقدام به خرید شیشه سکوریت در تهران کنید.

 

خرید شیشه سکوریت در تهران

 

 

نکات مهم در خرید شیشه سکوریت پرچین

 

نکات مهم در خرید شیشه سکوریت پرچین

 

۱- شیشه باید کیفیت بالایی داشته باشد.

۲- به مهر استاندار دقت کنید.

۳- شیشه باید عاری از هرگونه نقص و عیب باشد. (عدم وجود خط و خش)

۴- در اندازه‌گیری بسیار دقت کنید.

۵- نصب شیشه سکوریت را به متخصص بسپارید.

۶- حمل و نقل شیشه سکوریت از کارخانه تا محل نصب باید با دقت انجام شود.

۷- در انتخاب یراق‌آلات دقت کنید تا سبب خش روی شیشه نشود.

۸- بی‌دقتی در نصب سبب وقوع پدیده‌ای به نام “خودکشی شیشه” می‌شود. اگر در زمان نصب لبه‌های شیشه دچار آسیب شود؛ یا به شیشه فشار زیادی وارد شود باعث خودکشی شیشه سکوریت می‌شود.

 

انواع شیشه سکوریت

شیشه سکوریت طرح‌دار: برای ایجاد تنوع و زیبایی در شیشه می‌توان از طرح های گوناگونی استفاده کرد. هر طرحی که مدنظر مشتری باشد به‌صورت سندبلاست روی شیشه اجرا می‌شود.

همچنین شیشه سکوریت طرح دار در رنگ های مختلف تولید می‌شود و به صورتی است که پشت شیشه قابل مشاهده است.

 

شیشه سکوریت طرح دار پرچین

 

شیشه سکوریت طرح دار راه مات:‌ این نوع از شیشه های طرح دار که خط های افقی سندبلاست روی شیشه وجود دارد شیشه راه مات نام دارد.

از این شیشه های سکوریت در مراکز اداری به عنوان شیشه درب وردی و پارتیشن استفاده می شود.

 

خرید شیشه سکوریت پرچین

 

شیشه رنگی مات: در کارخانه پرچین، شیشه رنگی مات توسط اسید ساخته می‌شود. شیشه رنگی مات اثری از لک باقی نمی گذارد و همین طور نور را از خود عبور نمی‌دهد. معممولا از شیشه رنگی مات در پارتیشن‌ حمام و سرویس دستشویی، استفاده می شود. در شیشه رنگی مات در صورت یک لایه لمینت به آن‌ها باعث می‌شود که در هنگام شکستن خرد نشود.

 

شیشه رنگی مات

 

خرید شیشه سکوریت پرچین

کارشناسان و متخصصان بسیاری در شرکت پرچین مشغول به فعالیت هستند و همین امر باعث شده است تا پرچین موفقیت زیادی در جلب رضایت مشتری کسب کند.

برای خرید شیشه سکوریت می‌توانید ابتدا با کارشناسان پرچین تماس بگیرید و راهنمایی های مربوطه در زمینه قیمت، متراژ و… را دریافت کنید. پس از ثبت سفارش، پرچین در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با اقتصادی ترین هزینه، سفارش شما را آماده خواهد کرد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.