تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

خرید شیشه سکوریت ایمن پرچین با بهترین کیفیت - شرکت پارتیشن پرچین

خرید شیشه سکوریت ایمن پرچین

یکی از محصولات کاربردی شرکت پارتیشن پرچین، انواع مختلف شیشه سکوریت ایمن پرچین است. استفاده از شیشه های سکوریت طیف گسترده‌ای دارد و فقط محدود به پارتیشن شیشه‌ای نمی‌شود. بسیار مهم است که شیشه نشکن (سکوریت) از کیفیت بالایی برخودار باشد. محصول بی‌کیفیت می‌تواند صدمات و آسیب های جبران ناپذیری را وارد کند. این نوع شیشه های ایمن، قیمت های متفاوتی دارند و عواملی زیادی در اختلاف قیمت آن‌ها دخیل است. در این پست به بررسی عواملی که باید هنگام خرید شیشه سکوریت در نظر بگیرید، می‌پردازیم.

شیشه های معمولی چه تفاوتی با شیشه سکوریت نشکن دارند؟

 1. شیشه های سکوریت غیر قابل برشکاری هستند ولی شیشه های خام را می‌توان بارها برشکاری کرد.
 2. شیشه های سکوریت ضربه را تا 7 برابر قوی تر از شیشه های خام تحمل می کند و مقاومت شیشه های سکوریت در برابر تنش حرارتی، باد، تگرگ، برف، ضربه، و … نسبت به شیشه های خام بالاتر است.
 3. تحمل حرارتی شیشه های سکوریت تا 300 درجه سانتی گراد و تحمل گرمایی شیشه های خام حداکثر تا 60 درجه سانتی گراد است. شیشه های سکوریت حدودا از لحاظ مقاومت حرارتی 5 برابر قوی تر از شیشه های معمولی هستند.
 4. . شیشه های خام قابلیت ابزارزنی به دفعات را دارا هستند ولی شیشه های سکوریت قابلیت ابزارزنی ندارد. بر فرض شیشه های خام را می توان دیاموند کرد ولی شیشه های سکوریت به محض ورود به دستگاه دیاموند پودر می شوند.
 5. . از لحاظ قیمت شیشه های خام ارزانتر و شیشه های سکوریت به دلیل انجام فرآیند نشکن شدن دارای هزینه ای بالاتری است. قیمت شیشه های سکوریت با توجه به نوع شیشه، ضخامت، ابعاد حدود 1.5 الی 4 برابر شیشه معمولی با همان مشخصات قیمت دارد.
 6. برای حمل و جابجایی شیشه های خام دقت بیشتری نسبت به شیشه های سکوریت باید داشت. شیشه های خام از هر جهتی متحمل ضربه شود می‌شکند. شیشه های سکوریت فقط در صورت وارد شدن ضربه شدید از دور تا دور می‌شکند و پودر می شود.

چه عواملی بر قیمت شیشه سکوریت تاثیر دارد؟

 • نوع شیشه برحسب کریستال، وین وایت، سوپر جکسر، فلوت و شیت است.
 • نوع برش شیشه که به صورت ساده یا الگویی با CNC است.
 • دارا بودن جاساز و سوراخکاری ساده روی شیشه یا عدم سوراخکاری و عملیات جاساز زنی روی شیشه
 • سایز شیشه بر مبنای پرت شیشه
 • نوع ابزار دور تا دور شیشه که می تواند اول براق یا مات، دیاموند تخت براق یا مات، تراش 0.5 تا 4 سانت، کنگره، زاویه تک پله، زاویه دو پله، زاویه سه پله، …
 • جاسازی های خاص با اشکال مختلف از قبیل مستطیل، مثلث، مربع و دایره بزرگ که تماما با دستگاه مستر اعمال می‌شود.
 • حجم سفارش
 • ضخامت شیشه سکوریت که می تواند 4، 5، 6، 8، 10، 12 میل باشد، که بر روی قیمت شیشه سکوریت تاثیر دارد.
 • طراحی و اجرای انواع سند بلاست دکوراتیو یا ساده و یا حتی ساتینا بودن شیشه
 • رنگ شیشه

خرید شیشه سکوریت نشکن و ایمن از پرچین

پرچین شرکت ثابت شده‌ای است که شما می‌توانید با اطمینان کامل از کیفیت و نوع متریال، خرید خود را انجام دهید. شیشه از آن دست محصولاتی است که در انتخاب آن باید بسیار دقت کرد. ما به شما توصیه می‌کنیم قبل از خرید، از کارشناسان پرچین راهنمایی های مربوطه را دریافت کنید و نیاز خود را شرح دهید. سپس کارشناسان با توجه به بودجه و متراژ مدنظر شما، بهترین محصول را برای شما تولید می‌کنند. برای خرید بهترین شیشه سکوریت نشکن همین حالا با پرچین تماس بگیرید…

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.