تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

خرید شیشه سکوریت ارزان با بهترین کیفیت - شرکت پارتیشن پرچین

خرید شیشه سکوریت ارزان با بهترین کیفیت

تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که شیشه‌ای وجود داشته باشد که نشکند؟ شاید عجیب به‌نظر برسد؛ زیرا شیشه را به شکستن می‌شناسیم. آسیب ها، صدمات و خساراتی که در اثر شکستن شیشه به وجود می‌آمد آنقدر زیاد بود که تصمیم گرفته شد تا یک عملیات حرارتی روی شیشه انجام گیرد تا از خسارات شکستن آن کاسته شود و به نوعی ایمن باشد. به این عملیات حرارتی، فرآیند سکوریت کردن شیشه می‌گویند و به شیشه هایی که در اثر این فرآیند به‌وجود می‌آیند، شیشه سکوریت گفته می‌شود. برای خرید شیشه سکوریت ارزان پرچین تا انتهای این مطلب همراه ما باشید…

در کارخانه پرچین چه عملیاتی روی شیشه انجام می‌گیرد تا شیشه سکوریت ایمن به دست آید؟

فرآیند سکوریت کردن شیشه بسیار حساس و دقیق است زیرا هرگونه کاستی می‌تواند زیان های جبران ناپذیری را وارد کند. از این رو پرچین از متخصصان شیشه سکوریت و کارشناسانی استفاده می‌کند که در کار خود بسیار دقیق و خبره هستند.

در کارخانه پرچین، شیشه ابتدا حرارت داده می‌شود تا به دمای نرمی برسد. سپس هوای سرد به شیشه گرم شده دمیده می‌شود تا شیشه سریعا سرد گردد. لایه های بیرونی زودتر از لایه های درونی سرد می‌شود و همین امر سبب استحکام شیشه می‌گردد.

مزایای شیشه سکوریت ارزان پرچین

  • – شیشه سکوریت در مقایسه با شیشه معمولی از ضخامت یکسانی برخوردار است اما مقاومت خیلی بیشتری در مقابل شکستن از خود نشان می‌دهد.
  • – مقاومت مکانیکی شیشه سکوریت ۵ برابر بیشتر است.
  • – در صورت شکستن، شیشه سکوریت به قطعات کوچکی تبدیل می‌شود که قابلیت آسیب رساندن را ندارند.
  • – در ساختمان سازی شیشه سکوریت برای سازه‌های بدون قاب مانند در ورودی و یا هر مکانی که احتمال صدمه زدن به انسان را داشته باشد قابل استفاده است.
  • – مقاومت شیشه سکوریت در برابر گرما و حرارت بیشتر از شیشه معمولی است و می تواند تا سه برابر بیشتر از شیشه معمولی گرما و شوک حرارتی را تحمل کند.
  • – شیشه معمولی امکان برش مجدد در ابعاد و اندازه های دلخواه را دارد، در حالی که شیشه سکوریت چنین قابلیتی ندارد.

در چه مکان هایی می‌توان از شیشه سکوریت استفاده کرد؟

 – شیشه حمام

 – شیشه های راه پله

نصب درب سکوریت در راهروها یکی از الزامات آتش نشانی برای دادن پایان‌کار برای ساختمان‌های نوساز است. نصب درب سکوریت راه پله که به درب دودبند معروف است در زمان آتش سوزی برای جلوگیری از انتقال آتش به طبقات دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 – پارتیشن شیشه ای

پارتیشن‌های شیشه ای و اداری نیز به خوبی در بین افراد و مشاغل گوناگون جایگاه قابل توجهی را یافته و با استفاده از شیشه های سکوریت به خوبی و با کیفیت هرچه بیشتر مورد استقبال روز افزون از سوی مصرف کنندگان قرار گرفته است.

به دلیل تنوع در تولید و ظاهر و امکان ایجاد طرح های سندبلاست به زیبایی هرچه تمام تر به نیاز و خواست شما میتواند نزدیک و هماهنگ گردد.

 – بالکن شیشه ای

بالکن و تراس شیشه ای یکی دیگر از محصولاتی است که از شیشه سکوریت برای ساخت آنها استفاده می‌گردد. بالکن های شیشه ای به صورت بالکن آکاردئونی یا تاشو و بالکن پارتیشن به صورت پانل‌های ثابت نصب می‌شود. این محصول به‌خوبی باعث افزایش ضریب امنیت و کاربرد هرچه بیشتر از تراس شما می‌شود.

همچنین نصب این محصول مانع از ورود گرد و غبار به داخل فضای تراس شما می‌شود.

 – درب اتوماتیک شیشه ای

انواع درب اتوماتیک شیشه ای و یا درب فروشگاه ها و اماکن مسکونی و تجاری نیز محصولاتی هستند که قطعه اصلی تشکیل دهنده آنها سکوریت است. این محصول نمای فوق العاده زیبایی به فضای شما می‌بخشد.

خرید شیشه سکوریت ارزان پرچین با بهترین کیفیت

قبل از خرید توجه کنید که باید ابعاد دقیق محل مورد نظر خود را داشته باشید زیرا شیشه سکوریت قابلیت برش مجدد را ندارد. شیشه سکوریت بسیار امن است و در کارخانه پرچین این شیشه با کیفیت بسیار بالا و در رنگ های متنوعی تولید می‌شود. برای خرید شیشه سکوریت نشکن پرچین همین حالا با پرچین تماس بگیرید…

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.