تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

مزایای دفتر کار مدرن - شرکت پارتیشن پرچین

مزایای دفتر کار مدرن

تاثیر دفتر کار مدرن

اگر فکر می کنید رسیدگی و بروزرسانی دفتر کار اهمیتی ندارد، سخت در اشتباه هستید. محل کار به عنوان فضایی که افراد ساعات بسیاری را در آن صرف می کنند به طور مستقیم بر روحیات و سلامتی آن ها موثر است. بنابراین ضروری است که مدیران از این امر مهم غافل نشوند. در این مقاله از پرچین مزایای دفتر کار مدرن را بررسی می نماییم.

بهبود روحیه کارمندان

داشتن یک مدیر خوب، همکاران هم‌دل، سودآور بودن شرکت، حقوق به موقع و سایر موارد مشابه، همگی برای ایجاد حال خوب مهم است. اما در کنار این موارد، فراموش نکنید که دفتر کار محلی است که شما و کارمندانتان بیش از یک سوم عمر خود را در آن می‌گذرانید.
در واقع از ساعات بیداری، همان میزان که افراد در خارج از محیط کار خود هستند؛ همان‌قدر نیز در محیط کار قرار دارند. بنابراین بسیار مهم است که طراحی دکوراسیون اداری از نظر راحتی و حس زیبایی‌شناسی افراد، جایی مناسب، امن و دلنشین باشد.
بنابراین اولین مزیت داشتن یک دفتر کار مدرن، انتقال این حس به کارکنان است. حسی که باعث می‌شود کارکنان از سطح رضایت بالاتری برخوردار بوده و این رضایت موجب افزایش رضایت، بهبود عملکرد و سایر ویژگی‌های مثبت برای کسب‌وکار شما خواهد شد.

ایجاد دید مثبت در مشتریان

سازمان‌های مدرن و امروزی، برای جلب نظر مشتریان از ابزارهای گوناگونی استفاده می کنند. یکی از این ابزارها طراحی دکوراسیون اداری بر مبنای روندهای روز دنیا است.
فراموش نکنید که قضاوت مشتریان درباره کسب‌وکار شما در همان لحظات اولیه شکل می‌گیرد. مانند روابط انسانی، که در آن قضاوت اولیه بر اساس ظاهر آراسته و شیک دیگران انجام می‌شود؛ در رابطه فرد و سازمان نیز، بازخورد اولیه بر مبنای مواجه فرد با فضای کاری شما شکل می‌گیرد.
شما در لحظات اولیه فرصت این را ندارید که در عمل به مشتری یا ارباب رجوع خود، حرفه‌ ای بودن خدمات و محصولات خود را اثبات کنید. در حالی که داشتن یک دفتر کار مدرن، می‌تواند به جای شما در این زمینه سخن بگوید و در ناخودآگاه فرد تاثیر بگذارد.

افزایش بازده کارمندان

یکی از اهداف اصلی طراحی دکوراسیون اداری افزایش بازده در سازمان‌‎ها است؛ و این هدف از روش های مختلفی قابل دست‌یابی است.
طراح دکوراسیون اداری به موضوع ارگونومیک بودن فضا و بهبود دسترسی‌ها اهمیت بسیار بالایی می‌دهد. منظور از ارگونومیک بودن فضا، مناسب بودن آن برای استفاده توسط انسان است.

مثلا دسترسی ساده به طبقات کمد دیواری، صندلی مناسب که موجب خستگی و دردهای عضلانی کمتر می‌شود، میز اداری مناسب، که فضای کافی برای چینش تمامی ابزارها در اختیار کارمندان قرار می‌دهد، چینش مناسب فضا که احساس امنیت و داشتن حریم خصوصی را برآورده می‌کند و…، همگی از مواردی هستند که موجب افزایش ارگونومی و کاربردی‌تر شدن محیط کار می‌شوند.

بازتاب اجتماعی بهتری خواهید داشت

این روزها رسانه‌های اجتماعی در برقراری ارتباط با مخاطبان و مشتریان بالقوه حرف اول را می‌زنند. بسیاری از شرکت‌ها به همین منظور در صفحات اجتماعی خود تصاویر روزانه گوناگونی از محیط کار و فرایند انجام کارها را قرار می‌دهند. در علم بازاریابی و روابط عمومی مزایای برقراری این ارتباط اثبات شده است.
طبیعتا انتشار تصاویری از یک فضای کهنه، قدیمی و نامنظم، قادر است به تنهایی تمامی مزایای کسب ‌و کار شما را زیر سوال ببرد. این در حالی است که نمایش یک دفتر اداری شیک و جذاب در صفحات رسمی شرکت در رسانه‌های اجتماعی گوناگون، نقشی اساسی در جلب نظر و اعتماد مخاطب خواهد داشت.

 

این ها تنها موارد معدودی از اهمیت طراحی دفتر کار مدرن بود که نام برده شد. می بینید که همین نکات تا چه حد بر روند کار شما و کارمندانتان موثر است. پس از همین امروز اقدام کنید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.