سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

پارتیشن دوجداره با فریم آلومینیومی

 

به طور کلی پارتیشن دوجداره با فریم آلومینیومی یکی از انواع پارتیشن اداری می باشد، که در تنوع رنگ پارتیشن با فریم مشکی، پارتیشن با فریم نقره ای، پارتیشن با فریم سفید و تنوع رنگ زیاد در فریم آلومینیومی مناسب با فضای داخلی شما تولید و اجرا می شود.

پارتیشن اداری دوجداره آلومینیومی یکی از مهمترین طراحی در محیط اداری است. محیط کاری باید پاسخگوی نیازهای شما و کارکنان باشد و خود را با نیازهای شما مطابقت دهد و اسایش را برای نیروهای کاری فراهم کند. محیط کاری نامناسب عملکرد کاری پرسنل را کاهش میدهد بنا براین با استفاده از پارتیشن های مناسب فضا اداری خود را خاص و جذاب کنید. شرکت پارتیشن پرچین فعالیت خود را بنا به نیاز کارفرما در تولید و اجرا و طراحی پارتیشن اداری شیشه ای پارتیشن اداری تولید کرده است، که کارفرمایان بتواند بهتر وراحتر انجام دهند.

 

پارتیشن دوجداره با فریم آلومینیومی
پارتیشن دوجداره با فریم آلومینیومی

نصب پارتیشن تکجداره و پارتیشن دوجداره

 

 

پارتیشن دوجداره با فریم آلومینیومی
پارتیشن دوجداره با فریم آلومینیومی
 
 

شرکت پارتیشن پرچین

نصب محصولات پارتیشن اهمیت زیادی دارد به طوری که بیش از نیمی از کیفیت را نشان میدهد، نصب هر پارتیشن از تولید تا اجرا به شمار می آید، بسیاری از پارتیشن ها به خاطر نداشتن نصب استاندارد در بازار جایگاه خود را از دست داده اند. شرکت پارتیشن پرچین کارشناسان در خصوص اجرای پارتیشن ارائه می دهد که پارتیشن بندی با کیفیتی تولید کند.تمامی محصولات شرکت پرچین تولید خود شرکت، و زیر نظر مدیریت اداره میشود.

پارتیشن دوجداره ام دی اف
پارتیشن دوجداره ام دی اف