تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

اگر فکر می‌کنید نصب پارتیشن دوجداره کار بیهوده ایست، این مقاله را مطالعه نکنید!

اگر فکر می‌کنید نصب پارتیشن دوجداره کار بیهوده ایست، این مقاله را مطالعه نکنید!

همانطور که می‌دانید با گذشت زمان بسیاری از چیزها تغییرات اساسی پیدا کرده‌اند. در گذشته کسی به معماری داخلی اهمیت چندانی نمی‌داد ولی امروزه با مدرن شدن محیط ادارات، طراحی واحد اداری و نصب پارتیشن به خصوص پارتیشن دوجداره اداری اهمیت چندانی پیدا کرده است.

هنگامی که فضای یک اداره را در ذهن خود مجسم می‌کنید؛ به احتمال زیاد محیطی شلوغ و بی‌نظم به همراه سر و صدای زیاد برای شما تداعی می‌شود. مدیران داخلی به این نتیجه رسیده‌اند که فراهم نمودن فضایی آرام و به‌دور از هیاهو، می‌تواند باعث افزایش راندمان کاری شود. از طرفی دیگر، داشتن یک حریم خصوصی در ادارات برای کارمندان تبدیل به یک امر مهم شده است.

حال چگونه می‌توان محیطی آرامش بخش همراه با حفظ حریم خصوصی برای کارمندان ایجاد کرد؟

شاید اولین گزینه‌ای که به ذهن برسد این باشد که با استفاده از دیوارهای گچی می‌توان فضا را تقسیم نمود؛ فکر بدی نیست اما اگر به هزینه های مربوط به آن و مدت زمان انجام این کار فکر کنید به احتمال زیاد عطای آن را به لغایش می‌بخشید!

گزینه بعد، خرید پارتیشن اداری دوجداره است. شاید این سوال برایتان ایجاد شود که: پارتیشن اداری چیست و چگونه می‌توان آن را سفارش داد؟ برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید صفحه مربوط به پارتیشن دوجداره اداری را مطالعه نمایید و اطلاعات کاملی را کسب کنید.

پارتیشن، جایگزینی برای دیوارهای گچی است که هزینه کمتری نسبت به آن دارد ولی جلوه ای که به محیط می‌بخشد را هیچ دیوار گچی ای نمی‌تواند شبیه سازی کند.

اصلا چرا پارتیشن دوجداره؟ نصب این پارتیشن چگونه راندمان کاری را بالا می‌برد؟

پارتیشن ها به دو دسته کلی تک جداره و دوجداره تقسیم می‌شوند. از مزایای دوجداره می‌توان به عایق بودن این پارتیشن نسبت به صدا اشاره کرد که همین مورد، آرامش ذهنی را برای کارمندان فراهم می‌کند و درنتیجه افراد می‌توانند با تمرکز و سرعت بیشتر به انجام کارهایشان بپردازند.

حفظ حریم خصوصی

استفاده از پارتیشن برای تفکیک فضای داخلی ادارات، حریم امنی را برای کارمندان ایجاد می‌کند بصورتی که هنگام کار در معرض دید عموم قرار نمی‌گیرند و همین امر سبب افزایش تمرکز می‌شود.

وجود پارتیشن باعث می‌شود که اطلاعات موجود در مکالمات کارمندان، در معرض دید و شنود همگان نباشد. همچنین برای ایجاد فضایی مجزا برای جلسات، می‌توان از پارتیشن استفاده نمود.

حفظ حریم خصوصی

نصب سریع، انعطاف پذیری بالا و جابه جایی آسان پارتیشن دوجداره اداری

پارتیشن های دوجداره انعطاف پذیری بالایی دارند و جابه جایی آن‌ها آسان و راحت است؛ همین امر سبب می‌شود تا هر زمان که از دکوراسیون اداری خود خسته شدید؛ بتوانید به راحتی و با کمترین هزینه ممکن، به محیط اداری خود تنوع ببخشید.

پارتیشن اداری چگونه می‌تواند باعث جذب مشتری شود؟

پارتیشن اداری دوجداره می‌تواند به بهترین نحو ممکن، فضای داخلی محیط کار را تفکیک بندی کند. با پارتیشن می‌توان یک محیط کاری زیبا هم برای پرسنل و هم برای ارباب رجوع فراهم کرد.

با نصب پارتیشن دوجداره، حس مدرن بودن به مشتری القا می‌شود و از آن جایی که پارتیشن، محیط را به چند قسمت تفکیک می‌کند؛ این امر باعث دسترسی راحت مشتریان و ارباب رجوع به قسمت های مختلف اداره می‌شود و رضایت آنان را به همراه دارد.

پارتیشن فضای متفاوتی را به محیط می‌دهد و می‌توان برای ارباب رجوع یک فضای اختصاصی را در نظر گرفت و از مبلمان اداری برای رفع خستگی آنان استفاده کرد. با این کار به مشتری حس راحتی و احترام القا می‌شود و خاطره‌ای خوش از تجربه حضور در شرکت شما در ذهن او می‌ماند و به نوعی تبلیغ برای کسب و کار شما حساب می‌شود.

چگونه با کمترین قیمت از بهترین کیفیت بهره‌مند شویم؟

شرکت پرچین یکی از معدود شرکت های پارتیشن سازی است که با داشتن 10 سال سابقه حرفه ای در این زمینه، توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید. پرچین از بهترین متریال موجود، با توجه به بودجه مورد نظر شما، استفاده می‌کند و محصولی مرغوب و با کیفیت را به شما تحویل می‌دهد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.