تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

راهنمای کامل خرید پارتیشن تک جداره اداری - شرکت پارتیشن پرچین

راهنمای کامل خرید پارتیشن تک جداره اداری

خرید پارتیشن تک جداره اداری همیشه به‌عنوان یکی از دغدغه های اصلی مدیران بوده است. امروزه طراحی دکوراسیون داخلی به سمت مدرن شدن پیش می‌رود. پارتیشن فقط برای تفکیک فضاهای داخلی استفاده نمی‌شود بلکه به عنوان یکی از المان های مهم در طراحی داخلی به شمار می‌رود. ممکن است برخی افراد تصور کنند از آن‌جایی که پارتیشن تک جداره ارزان است، پس نمی‌تواند کیفیت خوبی هم داشته باشد. در این پست به بررسی انواع پارتیشن تک جداره و مزایای آن می‌پردازیم.

خرید پارتیشن تک جداره ارزان پرچین

پارتیشن تکجداره به دلیل داشتن ستون های متعدد می‌تواند به راحتی روی زمین قرار گیرد. اگرچه نسبت به پارتیشن دوجداره از ضخامت کمتری برخوردار است ولی در عمل چیزی از آن کم ندارد. پارتیشن های اداری تک جداره در ابعاد متفاوتی می‌توانند تولید شوند.

پارتیشن های تکجداره صرفا اداری نیستند و شما می‌توانید در منزل، کلاس درس، تفکیک ورودی ساختمان از دیگر بخش ها، پنهان کردن قسمتی از محیط از دید و… نیز استفاده کنید.

 

حتما بخوانید: پارتیشن اداری مدرن چه ویژگی هایی دارد؟

 

 

چرا پارتیشن پرچین گزینه خوبی برای کارفرمایان است؟

شرکت پرچین پارتیشن ها را در ابعاد و انواع متنوعی طراحی و تولید می‌کند. این پارتیشن ها، یعنی نوع تک جداره، مناسب افرادی است که می‌خواند با کمترین هزینه بیشترین کیفیت را داشته باشند. محصولات شرکت پارتیشن پرچین، پارتیشن تک جداره اداری شیشه ای، پارتیشن اداری تک جداره ام دی اف و پارتیشن تک جداره آلومینیومی هستند.

هر کدام از این پارتیشن ها ویژگی های مخصوص به خود را دارند؛ اما توجه کنید پارتیشن تکجداره عایق صدا و دما نیست، بلکه تا حد کمی می‌تواند مانع از آلودگی صوتی شود.

از دیگر نواقص این پارتیشن می‌توان به این نکته اشاره کرده که امکان نصب پرده کرکره روی این پارتیشن وجود ندارد. در صورتی که این موضوع اهمیت زیادی برای شما دارد می‌توانید از پارتیشن دوجداره اداری پرچین استفاده کنید.

اگر به دنبال ایجاد یک فضای متفاوت در محیط موردنظر خود هستید و زمان زیادی برای انجا این کار ندارید و همچنین هزینه بسیار زیادی نمی‌خواهید صرف این کار کنید، خرید پارتیشن اداری تکجداره می‌تواند گزینه بسیار مناسبی برای شما باشد.

 

حتما بخوانید: طراحی دکوراسیون اداری شیک و مدرن با کمترین هزینه

 

ویژگی پارتیشن های اداری تک جداره پرچین

  • پارتیشن تک جداره به آسانی جا به جا می‌شود.
  • امکان استفاده از یراق آلات و قفل
  • هزینه کمتری نسبت به پارتیشن دوجداره دارد.
  • نصب و راه اندازی سریع
  • نمایی مدرن به فضا می بخشد.
  • مناسب تفکیک سازی و تقسیم بندی محیط در کمترین زمان با اقتصادی ترین هزینه
  • امکان چاپ لوگو و طرح
  • زیبایی و تنوع زیاد
  • امکان مونتاژ و دمونتاژ سریع و آسان

معایب خرید پارتیشن تک جداره اداری

اگرچه پارتیشن تکجداره مزایای فراوانی دارد، اما معایبی نیز دارد که باید به آن توجه کنید تا خرید مناسبی داشته باشید. البته اولین مرحله در هنگام خرید پارتیشن اداری مشخص کردن نیاز های خود است.

اگر محیط شما شلوغ است و رفت و آمد زیادی دارید و می‌خواهید حریم خصوصی و آرامش برای کارمندان خود فراهم کنید، این نوع پارتیشن مناسب شما نیست. پارتیشن تکجداره از لایه های نازکی تشکیل شده است و همین باعث می‌شود تا عایق مناسبی نباشد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.