تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

شیشه سکوریت پرچین

کارخانه پرچین تولید کننده شیشه سکوریت، تولید کننده شیشه های پرکاربرد میباشد.

تولید شیشه سکوریت موجب تحول بزرگی در عرصه معماری داخلی است که در رنگ های مختلف سکوریت و تولید میشود.

با پیشرفت در صنعت تولید شیشه و شیشه سازی پرچین تولید کننده شیشه سکوریت با استفاده از کوره های حرارتی پیشرفته و ماشین آلات مکانیزه اقدام به تولید شیشه سکوریت می کند.

این نوع شیشه بیشترین کاربرد را در میان مردم و صنایع دارد. و دارای مزایا و ویژگی های زیادی در میان انواع شیشه ها است. از جمله این مزیا می توان به طول عمر بالا و مقاومت این شیشه ها در مقابل سرما و گرما اشاره کرد.

تولید کننده شیشه سکوریت  پروسه ای طولانی را در جهت تولید شیشه های مقاوم سکوریت و به اصطلاح نشکن سازی شیشه طی می کند. تا شیشه هایی با استحکام بالا تولید کرده و به دست مصرف کننده برساند.

از جمله فرایندی که تولید کننده شیشه سکوریت  برای دستیابی به شیشه ایی مستحکم سپری می کند. حرارت دادن شیشه ها در دمای زیادی به میزان 700 درجه سانتیگراد می باشد.

آنها چند دقیقه شیشه را در این دما قرار میدهند، تا گرما به صورت یکنواخت در شیشه سکوریت پخش شده و کاملا حالت خمیری به خود بگیرد و در پایان با کمک دمنده های هوایی اقدام به سرد کردن شیشه میکنند تا به حالت جامد تغییر شکل دهد.

همچنین شرکت پرچین از پیشرفته ترین و به روز ترین کوره های حرارتی استفاده می کنند و شیشه سکوریت با کیفیت در کار پارتیشن اداری خود استفده میکند.

 

شرکت پرچین تولید کننده شیشه سکوریت و شیشه ایمنی

 

شرکت پرچین تولید کننده شیشه سکوریت، با استفاده از بهترین مواد خام اولیه اقدام به تولید انواع شیشه سکوریت می کند که هرکدام از این شیشه ها مصارف خاص خودشان را دارند.

به عنوان نمونه: شیشه های سکوریت مناسب آزمایشگاه ها، شیشه های جلو و عقب خودرو، شیشه های باجه ها، شیشه سکوریت به کار رفته در راه پله ها، شیشه سکوریت در لوازم آشپزخانه و…

جالب است بدانیم با تولید انواع پارتیشن ها و افزایش محبوبیت این وسیله در میان مردم تولید کننده شیشه سکوریت اقدام به تولید و عرضه شیشه های سکوریت نشکن جهت پارتیشن بندی مکان ها و محیط های مختلف کردند.

شرکت پرچین تولید کننده شیشه سکوریت با تولید انواع شیشه سکوریت به خصوص پارتیشن های سکوریتی موجب تحول بزرگی در معماری داخلی و ایجاد دکوراسیون های زیبا و چشم نواز شدند.

شیشه های سکوریت تولید شده از امنیت بالایی نسبت به سایر شیشه ها برخوردارند. علاوه بر مقاومت بالا در صورت شکسته شدن به قطعات نوک تیز و برنده تبدیل نمی شوند بلکه به  قطعات کوچک صیقلی شکل که قابلیت برندگی ندارند، تبدیل می شوند.