تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای

در قسمت میخواهیم بپردازیم به موضوعی که کدامیک از پارتیشن اداری پارتیشن شیشه ای، پارتیشن فریم لس شیشه ای به بهترین شکل کارگروهی را پشتیبانی میکند.

کارهای گروهی که نیازمند تعامل مداوم میان گروها است و نیاز به سطح متوسطی از تمرکز را دارد با پارتیشن شیشه ای دوجداره  امکان پزیر است. ارتفاع پارتیشن شیشه ای را با دقت بنا به خواسته کارفرما انتخاب و طراحی می کنیم که، هم از لحاظ فضا جا گیری کمتری داشته باشد و هم اینکه محیطی کاربردی را به کارفرما تحویل داده باشیم.

پارتیشن شیشه ای کوتاه فضای شما را باز و پارتیشن دوجداره اجرا شده تا سقف به تقویت حریم بصری کمک میکند توجه داشته باشید که پارتیشن شیشه ای با ارتفاع کم تاثیری بر آکوستیک شدن فضا ندارد و صرفا جهت تقسیم بندی محیط شما تولید واجرا میشود.

 

 

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای

 

انتخاب و اجرا نوع پارتیشن اداری بستگی به فعالیت شما در فضا دارد و اینکه شما در محیط اداری خود به چند قسمت مجزا احتیاج دارید،برای مثال فعالیت های کار تیمی رسمی باید از پارتیشن شیشه ای استفاده کنید که آکوستیک صدا باشد و از ایجاد صدا به داخل یا بلعکس جلوگیری کند.

شرکت بین المللی پرچین پارتیشن شیشه ای تکجداره تولید کرده است،که آکوستیک صدا میباشد و نسبت به پارتیشن دوجداره که امروزه با توجه به نوسانات، قیمت بالایی دارد جایگزین خوبی است هم از لحاظ هزینه و نکته قابل توجه اینکه آکوستیک بودن آن از پارتیشن دوجداره بیشتر است.

پارتیشن شیشه ای اداری
پارتیشن شیشه ای اداری

توضیح کوتاهی در مورد متریال مصرفی در پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای ترکیبی از فریم آلومینیومی، استیل و سایر نگه دارنده های شیشه با شیشه سکوریت با کیفیت سوپر کلیر درجه 1 است و یراق آلات مصرفی در پارتیشن از بهترین و به روز ترین برند طراحی شده و مناسب با پارتیشن انتخابی استفاده میشود.

پارتیشن شیشه ای چیست و چرا باید برای تقسیم بندی از پارتیشن شیشه ای استفاده کنیم.

پارتیشن شیشه ای در واقع همان دیواره های شیشه ای برای جدا سازی  است که با ظاهری زیبا محیط شما را به فضایی دلنشین تبدیل میکند.

استفاده از پارتیشن شیشه ای یکی از عملکردهای مناسب برای طراحی داخلی جداکننده اداری است که استفاده از این تکنیک کاربردهایی به همرا دارد یکی از مهمترین کاربرد پارتیشن شیشه ای انعکاس نور به محیط کاری است، نور پردازی به عنوان یکی از اجزای تشکیل دهنده طراحی داخلی در هماهنگی با دیگر عوامل طراحی میشود.

امروزه استفاده از تکنیک های متفاوت برای استفاده از نور طبیعی قالب پایداری را مورد توجه قرار داده است که با پارتیشن بندی اداری شیشه ای شما میتوانید نور طبیعی در دفتر کار خود داشته باشید نور طبیعی نیازمند ارتباط با فضای بیرون است.

پارتیشن-شیشه-ای--سندبلاست
پارتیشن-شیشه-ای–سندبلاست

مزیت های پارتیشن شیشه ای

از مزیت های پارتیشن شیشه ای این است که به دلیل داشتن فضا بیشتر شیشه  امکان ایجاد لگوی شرکت و سند بلاست راه مات، مات یا برفی را به شما میدهد و شما با ایجاد لگوی شرکت روی پارتیشن شیشه ای هویت شرکت خود را نمایان می کنید واین اجازه را به مشتریان خود می دهید که با اطمینان از شرکت شما خرید کنند.

 

پارتیشن شیشه ای
پارتیشن شیشه ای

پارتیشن شیشه ای فریملس

در پارتیشن شیشه ای فریملس بین شیشه های سکوریت فریم به کار نمی رود و پارتیشن ها یکدست شیشه بوده و فریم فقط به طور قاب نگه دارنده شیشه میباشد و دربها از شیشه سکوریت گاه بدون فریم و گاه با فریم بوده تولید و اجرا میشود.

پارتیشن شیشه ای فریم دار

به طور کلی پارتیشن های که بین شیشه ها فریم داشته باشد پارتیشن شیشه ای فریم دار گفته میشود در این طرح پارتیشن استحکام آن نسبت به پارتیشن فریم لس بالاتر بوده و دربها از قاب فریم آلومینیومی تولید میشود.

پارتیشن-شیشه-ای-فریم-دار
پارتیشن-شیشه-ای-فریم-دار

قیمت پارتیشن شیشه ای

قیمت پارتیشن شیشه ای بستگی به نوع شیشه سکوریت مصرفی در پارتیشن که از چه کیفیتی باشه، نوع فریم آلومینیومی و یراق آلات مصرفی در پارتیشن شیشه ای دارد.

اجرای پارتیشن شیشه ای

 

از دلایل انتخاب استفاده از پارتیشن شیشه ای شرکت پرچین اجرای سریع و با کیفیت پارتیشن شیشه ای است که باعث عدم اتلاف وقت سازمانها و پرسنل آن میشود، چالش اصلی شرکت پارتیشن پرچین اجرای یک ایده جدید برای دفتر کار با مقاومت از طرف کارمندانی است که تغییر را به شکل تهدید می پندارند.

تنوع در رنگ فریم ها و کیفیت پارتیشن ها، قابلیت ضد آب بودن بدنه و ضریب عایق صوتی و حرارتی از مزیت های شرکت پارتیشن پرچین است.