تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن با شیشه رنگی موجب تحول خلاقانه ی محیط در سریعترین زمان می شود

استفاده از پارتیشن اداری  با شیشه رنگی پرچین  می تواند، به محیط اطراف شما جلوه و زیبایی منحصر به فرد ببخشد. همچنین به دلیل تنوع زیادی که در رنگ های پارتیشن شیشه ای وجود دارد، به راحتی می توانید، فضا را به رنگ و جلوه ایده آل خود تغییر داده و از آن بهره ببرید.

به کار بردن انواع پارتیشن با شیشه رنگی امروزه در میان ادارات، مراکز تجاری، منازل، هتل ها، رستوران ها و… بسیار به چشم می خورد. زیرا نه تنها این پارتیشن ها موجب ارتقا سطح دکوراسیون داخلی می شوند، بلکه محیط را بزرگتر، زیباتر و مدرن تر جلوه می دهند.

به علاوه پارتیشن با شیشه رنگی این امکان را فراهم میکند، که یک محیط را به فضاهای اختصاصی متفاوت و مورد نیاز تقسیم کرد. آن هم بدون آنکه به زیبایی محیط لطمه وارد شود.

همچنین شما می توانید، با ترکیب خلاقانه انواع پارتیشن با شیشه رنگی پرچین محیطی شیک  و متفاوت ایجاد کنید. زیرا همانطور که میدانید، این پارتیشن ها به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن قابل اجرا، نصب و استفاده هستند.

پارتیشن شیشه ای رنگی پرچین
پارتیشن شیشه ای رنگی پرچین
پارتیشن شیشه ای رنگی پرچین
پارتیشن شیشه ای رنگی پرچین

پارتیشن با شیشه رنگی ایمن و مقاوم

به کاربردن پارتیشن با شیشه رنگی در مقایسه با سایر روش ها مثل: دیوار آجری، بلوک و حتی دیوار پیش ساخته بسیار سریعتر، آسانتر و در زمان کوتاهتری انجام می گیرد. و از نظر اقتصادی به سود مصرف کننده می باشد.

به علاوه این پارتیشن ها نه تنها موجب زیبایی و چشم نوازی محیط می شوند، بلکه با انعکاس نور و بازتاب تصاویر محیط را دلبازتر و دلنشین تر جلوه می دهند. همچنین این پارتیشن ها در ابعاد و اندازه های مختلف قابل اجرا و استفاده هستند.

و به راحتی می توان به وسیله ی پارتیشن با شیشه رنگی از محیط های بدون استفاده فضاهای کاربردی ساخت و به کمک آنها عایق صدای مناسب ایجاد کرد. به علاوه پارتیشن هایی که امروزه با کمک شیشه رنگی ساخته می شوند، فوق العاده مقاوم بوده و در مقابل ضربه، فشار، گرما و سرما کاملا ایمن عمل می کنند. 

با پارتیشن شیشه ای رنگی پرچین و پارتیشن شیشه ای پرچین محیط اداری خود را با بهترین شکل ممکن تقسیم بندی، کاربردی و غرق نور طبیعی کنید.

کار بخش زیادی از زندگی روزانه ما را تشکیل می دهد و از این رو مهم است که با چند ایده طلایی با، پارتیشن شیشه ای رنگی پرچین، پارتیشن شیشه ای پرچین تحولی در دکوراسیون اداری ایجاد کنیم.

شرکت پارتیشن اداری پرچین با محصولات متنوع خود انتخاب را برای شما آسان کرده است و با کیفیت در اجرای پارتیشن شیشه ای، پارتیشن شیشه ای فریملس، پارتیشن شیشه مات و دیگر محصولات برای کاربردی کردن محیط اداری این امکان را به شما میدهد که به بهترین شکل از فضای خود استفاده کنید که این ایده برای محیط کار بسیار تاثیر گذار و مناسب است.

فضای اداری میبایست نیازهای فیزیکی کارکنان را تامین کند و باید فضای کار آمدی را با انتخاب پارتیشن شیشه ای اداری مناسب برای کار افراد فراهم کند، همچنین آسایش را به همراه آورد.

دفتر کار اداری باید از پارتیشن بندی اداری استفاده شود که حمایت عاطفی به عمل آورده و فضایی را به وجود بیاورد که به ارتباط کارکنان وحدت ببخشد.

شما با پارتیشن شیشه ای رنگی با ایجاد آرم شرکت ماهیت شرکت خود را نمایان می کنید و هویت و برند بودن شرکت را نشان می دهید.

پارتیشن-پارتیشن شیشه ای رنگی
پارتیشن-پارتیشن شیشه ای رنگی

 

با پارتیشن شیشه ای رنگی فضایی جذاب داشته باشید

پارتیشن شیشه ای رنگی فضای جذاب برای شما ایجاد میکند و در عین حال دارای انعطاف پذیری مناسبی می باشد و جلوه ی چشم اندازی به دفتر کاری می بخشد.

استفاده از پارتیشن شیشه ای رنگی برای حفظ حریم خصوصی و اتاق مدیریت و اتاق کنفرانس بهترین گزینه در پارتیشن بندی اداری است.

پارتیشن شیشه ای رنگی در دو نوع پارتیشن شیشه ای فریملس و پارتیشن شیشه ای فریم دار تولید و اجرا میشود در پارتیشن شیشه ای رنگی از انواع شیشه ها مانند شیشه آبی، شیشه رفلکس، شیشه سبز، شیشه دودی، شیشه برنز و شیشه سند بلاس استفاده می گردد.

شیشه های استفاده شده در پارتیشن شیشه ای از چه کیفیتی میباشد

کیفیت شیشه ها در پارتیشن شیشه رنگی از نوع درجه 1 صادراتی میباشد البته شرکت پارتیشن پرچین طیف وسیعی از شیشه های رنگی تولید می کند و شما می توانید رنگ دلخواه خود را سفارش دهید و از پارتیشن شیشه ای مات برای دکوراسیون اداری مطابق سلیقه خود داشته باشید.

پارتیشن-پارتیشن شیشه ای رنگی
پارتیشن-پارتیشن شیشه ای رنگی

 

مزیت های پارتیشن شیشه ای رنگی

یکی از خصوصیات پارتیشن شیشه ای رنگی و پارتیشن شیشه ای مات محدود کردن دید در دو طرف آن است و همچنین ایجاد هر نوع سند بلاست بر روی شیشه و این که پارتیشن شیشه ای در سه حالت تولید میشود، شیشه لمینت، شیشه مغز رنگی، شیشه پشت رنگی

اجرا پارتیشن شیشه ای اداری

در نصب و اجرای پارتیشن شیشه ای اداری فریم های آلومینیومی اختصاصی در محل مورد نظر روی زمین و دیوارها و سقف با پیچ های رول پلاک و چسب مخصوص لاستیکی نصب می گردد.سپس شیشه های پارتیشن شیشه ای رنگی که معمولا سکوریت یا لمینت هستند درون فریم های آلومینیومی قرار می گیرد اگر بصورت پارتیشن فریملس باشد، شیشه های رنگی کنار هم قرار میگیرد و با چسب مخصوص و یا درزگیر پلی کربنات اچ به یکدیگر اتصال مییابد و اگر بصورت پارتیشن فریم دار باشد، فریم ها ما بین شیشه ها قرار می گیرد.