تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

جداکننده-فضای-اداری
جداکننده-فضای-اداری

پارتیشن تک جداره اداری و پارتیشن دوجداره اداری از پارتیشن بندی های اداری برای محیط اداری بنا با نیاز کارفرما انتخاب طراحی، تولید و اجرا می شود.

در سال های اخیر استفاده از دیوارهای شیشه ای با پارتیشن تک جداره اداری و پارتیشن دوجداره اداری بین مردم رایج شده است و این امر علاوه بر به صرفه بودن در وقت نسبت به دیوارهای کچی آسانتر در اجرا و سریع ترین جداکننده به حساب می آید.

امروزه روش های مدیریتی و پرسنل داری به کلی تغییر کرده است و جای خود  را به روش های نوین مدیریتی داده که ایجاد انگیزه و حس خوب برای کارمندان که ساعاتی زیادی از روز رادر دفتر کاری برای اهداف سازمان سپری می کنند از اولویت خاصی برخوردار است.

پارتیشن-شیشه-ای-پرچین
پارتیشن-شیشه-ای-پرچین

لذا ایجاد فضای مناسب برای کارمندان در اولویت مدیریت قراردارد. شما با اجرای پارتیشن اداری مناسب با فضا همواره کارمندان را مورد توجه خاص قرار می دهید و هوشمندانه در زمینه پارتیشن اداری هزینه میکنید.

در نتیجه افراد که در این محیط فعالیت می کنند به علت نور مناسب و فضای دلنشین با انگیزه تر و هدفمند تر کار میکنند و بازدهی در آنها در حال افزایش می باشد.

پارتیشن تک جداره اداری

پارتیشن تک جداره اداری در دو نوع شیشه ای و پارتیشن ام دی اف طراحی میشود.

در پارتیشن تک جداره شیشه ای از شیشه سکوریت 10میل با کیفیت و فریم آلومینیومی دررنگ های مختلف برای دیزاین شرکت طراحی وتولید میشود یراق آلات مصرفی در پارتیشن شیشه ای از بروز ترین برند است.

پارتیشن تک جداره ام دی اف

پارتیشن تک جداره ام دی اف متشکل شده از ام دی اف درجه 1 و شیشه طراحی و تولید میشود و از یراق انتخابی کارفرما در پارتیشن تک جداره ام دی اف استفاده میشود.

قیمت و نصب پارتیشن

قیمت و نصب پارتیشن بستگی به استفاده نوع متریال در پارتیشن اداری دارد که شیشه سکوریت و فریم از چه کیفیتی باشد و یراق آلات مصرفی از چه برندی است اینها همه در قیمت انواع پارتیشن اداری تاثیر گذار است.