تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین
پارتیشن بافریم نقره ای پرچین
پارتیشن بافریم نقره ای پرچین

پارتیشن با فریم نقره ای پرچین را به عنوان پارتیشن های ایتالیای نیز میشناسند. این پارتیشن ها از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه و یراق آلات طراحی و ساخته میشود.

همچنین به خاطر جنس مرغوبی که دارند میتوان از آنها در محیط های مرطوب و شرجی استفاده کرد زیرا رنگهای استفاده شده بر روی فریم آلومینیومی ضد آب و دما وخط و خش بوده ودر رطوبت زنگ نمیزند و آسیب نمی بیند.

یکی از زیباترین انواع پارتیشن که از دوام و طول عمر بالایی برخوردار است. و به چیدمان اماکن عمومی و خصوصی جلوه ای خیره کننده می بخشد. پارتیشن با فریم نقره ای می باشد.

فریم و یا قاب این پارتیشن ها از جنس آلومینیوم اختصاصی است. سپس درون آن را با کمک مواد اولیه ی دیگر مثل: شیشه سکوریت، ام دی اف، فلز و… پر می کنند.

پارتیشن با فریم نقره ای پرچین با دوام بوده و در هوای مرطوب و شرجی زنگ نمی زند و یا آسیب نمی بینند. زیرا در ساخت انواع پارتیشن با فریم نقره ای از بهترین و باکیفیت ترین آلومینیوم استفاده شده است. پارتیشن با فریم نقره ای را به عنوان پارتیشن های ایتالیایی نیز می شناسند.

همچنین شیشه سکوریت به کار رفته در این پارتیشن ها دارای ضخامت شش تا دوازده میلیمتر می باشد. و از مقاومت زیادی در مقابل ضربه و فشار برخوردارند. بنابراین هرگز ترک نمی خورند و یا نمی شکنند. در صورت شکستگی هم که بسیار به ندرت اتفاق می افتد. شیشه ها به قطعات کوچک صافی تبدیل می شوند.

که کسی را مجروح نمی کنند. به همین جهت استفاده از آنها در پارتیشن با فریم نقره ای چیزی از ایمنی این پارتیشن ها کم نمی کند. بلکه صد در صد قابل اعتماد و اطمینان هستند.

پارتیشن بافریم نقره ای پرچین
پارتیشن با فریم نقره ای پرچین

پارتیشن شیشه ای با فریم نقره ای در متراژ و ابعاد مختلف

پارتیشن با فریم نقره ای را با مرغوبترین و با کیفیت ترین اجناس و یراق آلات طراحی و عرضه می کنند. این پارتیشن ها در هر ارتفاع و متراژی قابل اجرا است. در صورت نیاز می توان آن را کوتاه، متوسط و یا تا سقف سفارش داد.

این پارتیشن ها به راحتی و با صرف کمترین زمان و انرژی قابل نصب و اجرا هستند. همچنین استفاده از پارتیشن هایی که با فریم نقره ای ساخته می شوند. نه تنها محیط را زیبا و دلباز تر نشان می دهند. بلکه به روشنایی طبیعی لطمه نمی زنند.

و فضا همچنان روشن باقی خواهد ماند. به علاوه این پارتیشن ها عایق مناسبی جهت سرما، گرما و صدا می باشند. بنابراین گزینه ی مناسبی برای خلق فضاهایی هستند، که حریم خصوصی در آنها اهمیت دارد. همچنین این پارتیشن ها در مدل های مختلف مثل پارتیشن متحرک، ثابت، ریلی، تاشو، یک جداره، دوجداره و… طراحی و عرضه می شوند.