تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

 

 

 

استفاده از پارتیشن با فریم مشکی محیط را شیک و اسپرت جلوه می دهد. همانطور که میدانید، چارچوب مشکی این پارتیشن ها امکان ست کردن آن را با انواع دکوراسیون به سادگی فراهم می کند.

در ساخت پارتیشن پرچین با فریم مشکی از شیشه های مقاوم و نشکن سکوریت استفاده می شود. به همین خاطر این پارتیشن ها صد در صد ایمن هستند.

و در مقابل فشار یا ضربه دچار ترک و یا شکستگی نمی شوند. و طول عمر بالایی دارند. شاید جالب باشد بدانید که، اولین بار در کشور ایتالیا از پارتیشن با فریم مشکی استفاده کردند. و پس از آن طرفداران بیشماری در سراسر دنیا پیدا کرد.

جنس این فریم یا پنل ها، آلومینیوم مشکی می باشد. بنابراین در مناطق و محیط های مرطوب و نمدار هم قابل استفاده میباشند و دچار زنگ زدگی و یا پوسیدگی نمی شوند.

این پارتیشن ها از کیفیت و زیبایی بالایی برخوردار هستند. و همه ی یراق آلات استفاده شده در آنها به رنگ مشکی می باشد. پارتیشن با فریم مشکی به عنوان یکی از مدرن ترین ها در صنعت پارتیشن سازی دنیا شناخته شده است. و هر روز بر تعداد طرفداران آن اضافه می شود.

 

 

 

 

 

پارتیشن مشکی در دو مدل متحرک و ثابت

 

پارتیشن با فریم مشکی از ترکیب یک اسکلت و یا پنل آلومینیومی مشکی با شیشه ساخته می شود. به همین جهت استفاده از آنها روشنایی طبیعی محیط را حفظ کرده و فضا را بزرگ و دلباز جلوه می دهد.

این پارتیشن ها در هر ارتفاع و ابعادی به صورت یک جداره و دوجداره قابل سفارش، طراحی و ساخت هستند. این پارتیشن ها بازدارنده ی مناسبی در مقابل اصوات هستند. و در اماکن عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند. پارتیشن های اداری  هم به صورت متحرک و هم ثابت و ایستاده نصب و اجرا می شوند.

پارتیشن های ثابت به طور دائم به کار گذاشته می شوند و قابل جابجایی نیستند، اما پارتیشن های متحرک برای ایجاد فضاهای موقت استفاده می شوند و به راحتی قابل حمل و انتقال هستند. همچنین این پارتیشن ها در زمان نسبتا کمی ساخته می شوند. و به راحتی و سریع قابل نصب و اجرا هستند.