سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

 

پارتیشن با شیشه راه مات
پارتیشن با شیشه راه مات

پارتیشن با شیشه راه مات نوعی طراحی روی پارتیشن شیشه ای است، که بر روی سطح شیشه از خط های موازی مات استفاده شده است، البته این خط ها از نظر عریض بودن با یکدیگر متفاوت بوده و می تواند، از مجموعه های مختلف خط های عریض و یا باریک تشکیل شده باشد.

پارتیشن با شیشه راه مات
پارتیشن با شیشه راه مات

پارتیشن با شیشه راه مات به وسیله ی شیشه های مقاوم سکوریت چهار الی بیست و دو میلیمتری ساخته می شوند.

و در مقابل فشار، ضربه، گرما، سرما و صدا عایق مناسبی می باشند.

از این پارتیشن ها برای تقسیم بندی فضا به قسمت های مختلف استفاده می شود. و با کمک آنها می توان از قسمت های قناس و بدون استفاده ی محیط مکان هایی کاربردی و پر استفاده ساخت. پارتیشن با شیشه راه مات در اماکن مختلف خصوصی و عمومی همچون: بیمارستانها کتابخانه ها، دفترخانه ها، آرایشگاه ها، مغازه ها و… کاربرد فراوان دارد.

همچنین پارتیشن با شیشه راه مات از ایمنی بالایی برخوردار بوده و در صورت شکسته شدن که به ندرت اتفاق می افتد، به قطعات کوچک صیقلی تبدیل می شود، که تیز و برنده نبوده و به اطرافیان صدمه نمی زند.

پارتیشن با شیشه راه مات موجب حفظ روشنایی طبیعی می شود.

استفاده از پارتیشن با شیشه راه مات نه تنها موجب حفظ روشنایی طبیعی محیط می شود، بلکه با بازتاب نور و شفافیت زیادی که دارد، محیط را بزرگتر و دلباز تر جلوه می دهد.

این پارتیشن ها  با انعکاس انوار طبیعی مقدار استفاده از نور مصنوعی را کاهش می دهند. و شرایطی فراهم می کنند، تا در مصرف انرژی برق صرفه جویی شود.

پارتیشن با شیشه راه مات به صورت ثابت و متحرک ساخته می شوند.

پارتیشن های ثابت قابلیت جابجایی ندارند مگر با کمک نصاب، اما پارتیشن های متحرک به دو حالت ریلی و تاشو ساخته می شوند. و به راحتی قابل جابجا شدن و انتقال هستند.

همچنین این پارتیشن ها برای ایجاد محیط های موقت و غیر دائم مناسب می باشند. پارتیشن اداری شیشه ای به راحتی نور را منعکس می کند.