سلام به شرکت بین المللی پرچین خوش آمدید

تهران: میرداماد- خیابان کوشا خیابان ساسانی پور پلاک 9 تلفن تماس دفتر فروش:02122914104-02122921529- 02122921885- 02122914103-
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن اداری ام دی اف

 

پارتیشن ام دی اف اداری
پارتیشن ام دی اف اداری

پارتیشن اداری یکی از جداسازی واحد اداری است که با پارتیشن ام دی اف و پارتیشن چوبی خیلی سریع و آسان انجام میشود.

اگر برای محیط کاری احتیاج به جداسازی سریع دارین پارتیشن ام دی اف اداری گزینه مناسبی است که در دو صورت پارتیشن تکجداره ام دی اف و پارتیشن دوجداره ام دی اف تولید و اجرا میشود.

طراحان شرکت پارتیشن اداری پرچین مطابق با سلیقه شما پارتیشن ام دی اف، پارتیشن چوبی، پارتیشن تکجداره، پارتیشن دوجداره  طراحی میکنند. گروه فعال مهندسین و طراحان فنی شرکت پرچین، خدمات خودرا در زمینه طراحی و اجرای، پارتیشن اداری ام دی اف، mdf،پارتیشن اداری چوبی، پارتیشن اداری کشویی، پارتیشن اداری متحرک و…طراحی دکوراسیون داخلی واداری اجرا ونصب میکنند.

پارتیشن ام دی اف اداری
پارتیشن ام دی اف اداری

پارتیشن ترکیبی ام دی اف و شیشه اداری

پارتیشن ترکیبی ام دی اف و شیشه همان پارتیشن ام دی اف با ترکیب شیشه است. در ساخت این نوع پارتیشن اداری از ام دی اف ایزوفام درجه 1، ام دی اف سابین درجه 1یا با های گلاس درجه 1ساخته میشود و شیشه استفاده شده در پارتیشن بنا به سفارش مشتری درطراحی آن که بیشتر شیشه باشد یا ام دی اف با بهترین کیفیت تولید و نصب میشود.

پارتیشن ام دی اف اداری
پارتیشن ام دی اف اداری

شیشه ها گاه راه مات گاه برفی هستن پارتیشن تکجداره دارای ستون هایی عمودی و افقی است که قرار گرفتن آن را بر روی زمین راحتتر می کند.

پارتیشن تکجداره mdf، ام دی اف سبکتر از دیگر پارتیشن اداری است. از مزیت های پارتیشن های شرکت پرچین قابلیت جابه جایی آنها به نقاط دیگر است.

پارتیشن اداری تمام ام دی اف

در ساخت این نوع پارتیشن اداری تنها از ام دی اف استفاده می شود و طراحی پارتیشن تمام ام دی اف، به گونه ای است که نمای ظاهری  و فریم بندی ها به وسیله ام دی اف است.

نمای داخلی و نمای بیرونی این مدل پارتیشن ام دی اف از پرکنده ام دی اف استفاره شده است.

شیشه سکوریت پارتیشن ام دی اف

شیشه های استفاده شده در پارتیشن اداری ام دی اف از شیشه سکوریت با ضخامت 4، 6، 8 میلیمتری به صورت ساده، تمام سندبلاس، سندبلاس راه مات است و قابلیت نصب پرده کرکره را نیز دارد و همچنین ایجاد لگوی شرکت بر روی شیشه استفاده شده در پارتیشن اداری وجود دارد.