تهران: جردن خیابان سعیدی پلاک33تلفن تماس:02122017505-02122013422
کارخانه پرچین: جاده ساوه چهاردانگه شیشه پرچین

 

پارتیشن تکجداره اداری پرچین

 

 

پارتیشن تک جداره اداری را میتوان در ارتفاع های متفاوت و خیلی سریع نصب کرد.پارتیشن تک جداره را میتوان با قیمتی ارزان و وزنی سبک، نسبت به پارتیشن دوجداره تولید کرد.

همچنین با اجرای این محصول شما از نور طبیعی و ظاهری چشکیر برخوردار میشوید.

پارتیشن تکجداره پارتیشن تک جداره اداری پرچین شیشه ای متشکل شده از شیشه 10میل سکوریت اردکان با فریم آلومینیومی اختصاصی  که برای فضاهای اداری طراحی شده که این شیشه ها یا به صورت ساده، تمام سند بلاس یا سندبلاس راه راه است در پارتیشن های تکجداره شیشه ای آلومینیومی دربها گاه فریم دار و یا بدون فریم ساخته میشود. در شرکت ها و اداره ها زمانی که به میزان نور کافی احتیاج دارید پارتیشن تکجداره شیشه ای گزینه مناسبی برای شماست چون بیشترین و بهترین نور متعلق به پارتیشن تکجداره شیشه ای است که باعث طراوت وشادابی محیط میشود. 

 

پارتیشن اداری تکجداره فریم دار
پارتیشن اداری تکجداره فریم دار

پارتیشن تکجداره ام دی اف، چوبی

پارتیشن تکجداره ام دی اف، چوبی تمام ام دی اف یا مخلوطی از شیشه و ام دی اف یا چوب طبیعی بنا به خواسته کار فرما ساخته میشود برای محیط اداری که امکان دوجداره بودن ندارد و قسط جابه جایی داشته باشند . از مزیت های پارتیشن های شرکت پرچین جدا سازی پارتیشن و نصب آن در محل دیگر است.

 

پارتیشن چوبی
پارتیشن چوبی،ام دی اف

 

پارتیشن دوجداره آلومینیومی شیشه ای، ام دی اف، چوبی

 

پارتیشن اداری دوجداره پرچین به چند گروه، پارتیشن دوجداره ام دی اف، چوبی با پرده کرکره ولومی وپارتیشن دوجداره آلومینیومی شیشه ای با پرده کرکره ولومی یا شیشه سکوریت ساتینا، شیشه سکوریت سند بلاس، برفی، ساده و با ایجاد لگوی شرکت روی شیشه ایجاد میشود.
 

مزیت های استفاده از پارتیشن دوجداره

 

مزیت های استفاده از پارتیشن دوجداره اداری آکوستیک بودن آن ناز نظر صدا میباشد وبرای محیطی های اداری، اتاق کنفراس و اتاق مدیریت استفاده میشود، پارتیشن دوجداره اداری در اندازه های مختلف تولید میشود یکی از قابلیت هایی که پارتیشن دوجداره بایستی داشته باشد، استحکام آن است چرا که باید جوابگوی تعداد زیادی پرسنل و مراجعه کننده دربرابر ضربه ، شستشوی کف یا دیگر عوامل داشته باشد.

شرکت بین الملی پارتیشن پرچین تمام تلاش خود را در این زمینه کرده است که بهترین پارتیشن اداری را به کارفرمایان ارائه دهد.

 

پارتیشن تکجداره پرچین
پارتیشن تکجداره پرچین

شرکت پارتیشن اداری پرچین پارتیشن تکجداره تولید کرده است که قابلیت نصب پرده کرکره 

را دارد و همچنین قابلیت آکوستیک صدا آن چند برابر بیشتر از پارتیشن دوجداره میباشد مناسب برای اتاق کنفراس، اتق مدیریت و جاهایی که اهمیت زیادی برای حریم صدا را دارد.

پارتیشن تکجداره پرچین در تنوع بالایی در سراسر کشور نصب واجرا میشود و با بهترین رتبه در کیفیت متریال مصرفی قرار گرفته است.

 

خدمات پس از فروش

پارتیشن تکجداره پرچین
پارتیشن تکجداره پرچین

پارتیشن تکجداره پرچین